חיפוש טיול למעלה

טיול ליפן במסלול "מקומות הכח של יפן" – 15 ימים | טיול פרטי ביפן מבית אותנטיקו

 • טיול פרטי מודרך מ-2 מטיילים ומעלה

 • הדרכה באנגלית

 • כולל 3 טיסות פנים

 • נסיעות ברכבות קליע

 • חוויית לינה בריוקאן – מלון יפני מסותרי

 • מופע מחול היוקאגורה (Yokagura)

 • חווית טבילה במעיינות החמים

 • טקס הגשה ושתיית תה יפני מסורתי

 • חוויית לבישת בגדים יפניים מסורתיים או שריון סמוראי

 • בהרכב של 6-7 נוסעים – מ-5.090$ לאדם (ללא טיסות)

מסלול הטיול: אוסאקה – קיוטו – מיאג'ימה – הירושימה – אוקאיאמה – קוראשיקי – פוקואוקה – טאקאצ'יהו – קאגושימה – אי יאקושימה – טוקיו – יוקוהמה – קאמאקורה – טוקיו – הר פוג'י – קאוואגוצ'יקו.

אתרים רבים ביפן זכו לכינוי "מקומות כוח" משום שרבים מאמינים שבהם נמצאים אנרגיה מיוחדת וכוחות רוחניים הנובעים מהטבע ואשר מסוגלים לרפא ולחדש כוחות. רבים מהמקומות האלה הם אתרי נוף וטבע ייחודיים ומהממים ביופיים. מקומות אחרים הם מקדשים ואתרי פולחן, בעיקר העתיקים שבהם, שבוודאי הוקמו מתוך אמונה שבמקום בנייתם קיימת אנרגיה היחידה במינה. אז בואו ליהנות איתנו מיופיים של מקומות אלו ולנסות לחוש את הטבע העוצמתי של יפן.
זהו טיול פרטי מבית אותנטיקו בהובלת מדריכים מקומיים המתוכנן והמאורגן לכל פרטיו, והמאפשר לכם לחוות חווית טיול איכותית בקבוצה פרטית סגורה. הטיול מתקיים בשילוב של נסיעות ברכב ממוזג בהתאם לגודל הקבוצה, ברכבות הקליע והליכות רגליות ביעדי הסיורים ומתאים לקבוצות סגורות מ- 2 מטיילים ומעלה.
יתכנו שינויים במסלול המוצע בכפוף לשינויים בלוח הטיסות של חברת התעופה, על פי מיטב שיקולי המדריך בשטח, עקב תנאי מזג האוויר בפועל ו/או תנאי השטח ו/או דרישות השלטונות המקומיים. כמו כן, סדר הביקורים באתרים המתוארים בתכניות היומיות עשוי להשתנות בהתאם להחלטות המדריך בשטח.

אותנטיקו הנה השותפה הרשמית של הרשת הבינלאומית ™Best Eurasian Hotels בישראל.
אותנטיקו
מחוייבת לפעול בהגינות מול ציבור הצרכנים והינה בעלת תו אמון הציבור אשר מסמן לצרכנים עם מי כדאי לעשות עסקים.

מסלול ותכנית הטיול ליפן במסלול "מקומות הכח של יפן" 15 ימים

מסלול ותכנית הטיול ליפן במסלול "מקומות הכח של יפן" 15 ימים

 • אוסאקה , יפן
  יום 1

  הגעה לאוסאקה (Osaka)

  אחרי הנחיתה בנמל התעופה של אוסאקה (Kansai ARP – KIX), קבלת פנים והעברה למלון (מרחק הנסיעה: כ-50 ק"מ, זמן הנסיעה – פחות משעה), זמן חופשי.
  לינה באוסקה.

 • טירת אוסאקה (Osaka Castle), יפן
  יום 2

  יום סיור באוסאקה

  אוסאקה היא האזור העירוני השני בגודלו ביפן, וידוע בעיקר במוקדי תיירות מודרניים, אולם יש מקומות בעיר העתיקה שבהם אפשר עדיין לחוש בעבר הרחוק שלה, שכן אוסאקה הרבה יותר "מבוגרת" מטוקיו. נבקר בטירת אוסאקה (Osaka Castle) שנבנתה ב-1583, והייתה הטירה הגדולה ביותר ביפן בשעתה. במלחמת העולם השנייה היא ניצלה בנס מההפצצות שהרחיבו את כל העיר. עוד אתר בו נבקר באוסאקה – אקווריום קאיוקן (Aquarium Kaiyukan), אחד המרהיבים ביותר במדינה המציג אוסף מרשים של מגוון יצורים חיים באוקיינוס השקט.
  נשוט בנהר יודו (Yodo River) במשך כשעה מסביב לאוסאקה ונגיע לאחד מאתרי השיא שלה, רחוב דוטונבורי (Dotonbori street). הרחוב הוא אחד מאתרי התיירות האהובים ביותר בעיר והוא נמתח במקביל לתעלת דוטונבורי. זהו אזור קניות ובידור מבוקש, הידוע גם במסעדות שבו. בלילה הוא מואר במאות אורות נאון ושלטים ובהם "האיש הרץ של גליקו (Glico) והסרטן של קאני דוראקו (Kani Doraku).
  חזרה למלון.
  לינה באוסקה.

 • מקדש קינקאקוג
  יום 3

  בעיר העתיקה של קיוטו (Kyoto)

  נצא מאוסקה ונסע לסיור יום בקיוטו (מרחק הנסיעה: כ-50 ק"מ, זמן הנסיעה: כ-50 דקות).
  קיוטו הייתה בירתה של יפן ומקום משכנו של הקיסר משנת 794 לספירה ועד 1868. קיוטו גדושה במקומות הכח וכיום היא אתר תיירות מבוקש ביותר בזכות אינספור מקדשיה, הגדולים והקטנים ומבנים הסטוריים רבי חשיבות ששרדו עד היום. אחד האתרים המרתקים ביותר בעיר הוא קינקאקוג'י (Kinkakuji), מקדש זן שכל שתי הקומות העליונות שלו מצופות בעלי זהב. אחרי שנתפעל מהבניין המפואר מהגדה השנייה של האגם, נעבור מאחוריו ונגיע לגני המקדש ששרדו בצורתם המקורית.
  במרחק כמה דקות משם נמצא מקדש ריואנג'י (Ryoanji) ובו גן הסלעים המפורסם ביותר ביפן, המושך מאות מבקרים מדי יום. נעבור דרומה ונגיע לטירת ניג'ו (Nijo Castle) שנבנתה ב-1603 כמשכנו של טוקוגאווה ליאסו (Tokugawa Ieyasu), השוֹגוּן הראשון (שליט צבאי) מתקופת אדו. הארמונות מאותה התקופה הם כנראה השמורים ביותר מיפן הפאודלית, והטירה נכללת ברשימת אתרי המורשת העולמית של אונסק"ו. לא הרחק הטירה קיים בית תה נעים שבו נתנסה בטקס תה יפני מסורתי של הכנת התה, הגשתו ושתייתו. האתר האחרון בסיור הוא מקדש פושימי אינארי טאישה (Fushimi Inari Taisha), המפורסם באלפי שערי טוריאי (Torii) בצבע אדום-כתום אשר יוצרים רשת שבילים סבוכה מאחורי הבניינים הראשיים. השבילים מובילים ליער של ההר הקדוש אינארי (Mount Inari) שהוא חלק ממתחם המקדש ומתנשא לגובה של 233 מטרים.
  חזרה למלון.
  לינה באוסקה.

 • הירושימה, יפן
  יום 4

  במיאג'ימה (Miyajima) ובעיר הירושימה (Hiroshima)

  נסע ברכבת הקליע (Bullet Train) להירושימה (מרחק הנסיעה: כ-330 ק"מ, זמן הנסיעה: כשעה ו-20 דקות) ואז נמשיך במעבורת לאי מיאג'ימה. נתפעל ממקדש השינטו באיצוקושימה (Itsukushima Shrine) שנבנה לפני מאות שנים והעניק לאי את תהילתו וגם את שמו. ייחודם של המקדש ושל שער טוריאי שלו הוא שהם נבנו על מים ובשעת הגאות נראים כצפים בים. האי נראה במיטבו מהפסגה הגבוהה ביותר בו – הר מיסן (Mount Misen) אליו נגיע ברכבל ולאחר מכן נשוב להירושימה. אחד האתרים הידועים בהירושימה הוא 'פארק השלום' (Peace Memorial Park) השוכן במרכז העיר. לפני בטלת הפצצה האטומית, אזור הפארק היה מרכזה המסחרי והמנהלי של העיר. ארבע שנים לאחר ההפצצה הוחלט לא לחדש את פיתוח האזור אלא להקים בו אנדרטאות לשלום. האתר העיקרי בגן הוא 'מוזיאון השלום' (Peace Memorial Museum) בו נבקר כמובן.
  לינה בהירושימה.

 • סירה בסגנון קונדולה המכונה Kurashiki Kawabune Nagashi, יפן
  יום 5

  סיור באוקאיאמה (Okayama) ובקוראשיקי (Kurashiki)

  נסע ברכבת הקליע (Bullet Train) לאוקאיאמה (מרחק הנסיעה: כ-160 ק"מ, זמן הנסיעה: כ-40 דקות).
  באוקאיאמה נבקר בטירתה מפורסמת (Okayama Castle) המכונה אף "טירת העורב" בשל הצבע שחור של המבנה החיצוני, בגן קוראקואן (Korakuen Park), אחת משלושת הגנים היפים ביותר ביפן. נמשיך אל "אתר הכוח" העיקרי של העיר: מקדש קיביצו-ג'ינג'ה (Kibitsu-jinja Shrine) המזוהה עם הדמות שהולידה את אגדת העם היפנית "מומוטארו" (Momotaro) – ילד האפרסק. הבניין שבלב המקדש נחשב לאתר מורשת לאומי, אולם חלקו המפואר ביותר של המקדש הוא המסדרון באורך של כ-600 מטר. זהו המקום ליהנות מפריחת הדובדבן בראשית האביב ומפריחת האדמונית והאזליאה במאי. המרהיבים ביותר הם 1.500 ההורטנזיות הניצבות במלוא פריחתן כל שנה בחודש יוני ב"גן אג'יסאי-אן" (Ajisai-en Garden). נמשיך לקוראשיקי ונתענג על המראה המלבב של החנויות ובתי הסוחרים ברחובותיה וניהנה משייט לאורך הנהר בסירה בסגנון קונדולה המכונה Kurashiki Kawabune Nagashi. כשהערב יורד, הרחובות מתעטפים אט אט בתאורה עדינה, המאפשרת להנות מהנוף המקסים גם בערבים.
  נחזור ללינה להירושימה.

 • "עיר התעלה האקאטה" (Canal City Hakata), פוקואוקה, יפן
  יום 6

  סיור בפוקואוקה (Fukuoka)

  נסע ברכבת הקליע (Bullet Train) לפוקואוקה (מרחק הנסיעה: כ-285 ק"מ, זמן הנסיעה: כשעה אחת).
  נסייר במקדש דאזאיפו טנמאגו (Dazaifu Tenmangu) שנבנה לכבוד אל הידע, ואז נבקר במקדש מיאג'ידאקה (Miyajidake Shrine) הידועה ביכולתו להביא למתפללים בו הצלחה בכפסים, שגשוג בעסקים ומזל. במקדש יש חנויות רבות המוכרות קמעות מזל לעסקים, כגון מאנקי נקו (Maneki Neko) "החתול המזמין לקוחות" או דארומה (Daruma) – בובת מזל. מקדש זה מפורסם גם בזכות ה"מיצו-נו ניהון איצ'י" (Mitsu-no Nihon-ichi), סט פרטים המורכב מחבל קש קדוש שקוטרו 2.6 מטרים ואורכו 11 מטר, תוף יפני ענקי שקוטרו 2.2 מטר ופעמון ענקי במשקלו 450 ק"ג. בסוף היום נגיע ל"עיר התעלה האקאטה" (Canal City Hakata), מרכז מסחרי ססגוני השוכן סביב תעלה מלאכותית. זהו אחד ממרכזי הקניות הגדולים בעולם המשתרע על יותר מ-230 מ"ר והוא מאכלס בו 250 חנויות ומסעדות, שני בתי מלון, בתי קולנוע ותיאטרון.
  לינה במלון בפוקואוקה.

 • ערוץ טאקאצ
  יום 7

  סיור בטאקאצ'יהו (Takachiho)

  ניסע לתחנת קומאמוטו (Kumamoto) ברכבת הקליע (מרחק הנסיעה: כ-110 ק"מ, זמן הנסיעה: כשעה אחת) ומשם ניסע ברכב לערוץ טאקאצ'יהו – Takachiho Gorge (מרחק הנסיעה: כ-80 ק"מ, זמן הנסיעה: כשעתיים). טאקאצי'הו נזכרת באגדות על הולדתה של יפן, ויש בה אתרים מרתקים רבים הקשורים למיתולוגיה היפנית, למשל מקדשי טאקאצ'יהו, קונימיגאוקה (Kumamoto) ואמאנואיוואטו (Amanoiwato Shrine).  גגו של מקדש קונימיגאוקה מציע תצפית נהדרת על העיירה טאקאצ'יהו וההרים שסביבה: צוקים אדמדמים נישאים המשתרעים למרחוק על שתי גדות הערוץ. הדרך הטובה ביותר להתפעל ממפלי מאנאי (Manai Falls) עטורי ענני רסס מהמים הנופלים שגובהם 17 מטר, היא לשוט בסירה ונאו כמובן לא נפספס זאת. בערוץ יש שביל הליכה באורך כ-600 מטר, מעוטר בעצי דובדבן ובפרחי אזליאה ו-וויסטריה יפניים הפורחים מהאביב עד ראשית הקיץ, ובעלי שלכת אדומים וצהובים בסתיו. במלים אחרות, המראה מלבב בכל עונות השנה. בשעות אחר צהריים/ערב נצפה במקדש טאקאצ'יהו (Takachiho Shrine) במחול היוקאגורה (Yokagura), מסורת מקומית העוברת מדור לדור. זאת מוסיקה דתית ומחול המוקדשים לאלים.
  ללינה נגיע ל'ריוקאן' (Ryokan) – מלון יפני מסורתי.

 • גן סנגאנן (Senganen Garden), קאגושימה, יפן
  יום 8

  סיור בקאגושימה (Kagoshima) וטיסה לאי יאקושימה (Yakushima)

  ניסע לעיר קאגושימה ברכב (מרחק הנסיעה: כ-230 ק"מ, זמן הנסיעה: כשלוש שעות ו-20 דקות) הניצבת בצלו של הר סַקוּרַגִ'ימָה (Sakurajima) – אחד מארבעת הרי הגעש הגדולים ביפן. תחילה נבקר בגן סנגאנן (Senganen Garden) המכונה גם איסוטיין (Isoteien), דוגמה לאדריכלות גנים יפנית והוא כולל גם אגמונים, נחלים, מקדשים וחורשת במבוק. בסוף תקופת אדו, במחצית השנייה של המאה ה-19, נבנה באזור סנגאנן מפעלי שוסאיקאן (Shoko Shuseikan Museum) שנועדו לייצר ברזל לאוניות ולצקת תותחים. רוב המפעלים כבר אינם קיימים, אבל כמה מבנים, יסודות ומתקני עזר הוכרזו לאתרי מורשת עולמית ב-2015, בתור שרידים לתקופת המהפכה התעשייתית של יפן. משם ניסע לנמל התעופה של קאגושימה ונטוס ליאקושימה (זמן טיסה: כ-35 דקות). זהו אי קטן הנמצא כ-60 ק"מ מדרום לאי הגדול קיושו (Kyushu). היקפו כ-130 ק"מ בלבד, ויש בו הרים רבים המתנשאים לגובה של יותר מאלף מטר. כל האזור מהחוף המערבי של האי ועד להרים שברכזו נחשב לאתר מורשת עולמית.
  לינה ביאקושימה.

 • יום 9

  סיור ביאקושימה (Yakushima)

  מוקד המשיכה העיקרי ביאקושימה הוא היער המכסה את כל האי. כאן אפשר להתפעל מנוף מרהיב של יער גשם בראשיתי. היער מפורסם בעצי הסוגי (Sugi), ארזים ירוקי-עד הצומחים רק ביפן, שחלקם בני יותר מאלף שנים. באי ניתן לראות יותר מ-70 אחוזים מכל עולם הצומח של יפן וכמעט 40 אחוזים מהם הנם יחודיים לאי הזה ובשל כך האזור זכה לכינוי "גאלפאגוס של המזרח" בזכות המערכת האקולוגית היחידה במינה שבו. האי נחשב ל"אתר כוח" חשוב ביפן עם האתרים המיוחדים שבו: נקיק שיראטאני אונסויקיו (Shiratani Unsuikyo), ארז ג'ומון (Jomon) שגילו יותר מ 7200 שנה ומפלי אוגאווה (Ogawa). האווירה המיסטית באי הייתה מקור ההשראה ליער הקסום בסרט המצויר "הנסיכה מונונוקי" (Princess Mononoke). ב-1993 הוכרז הוכר האי כאתר מורשת עולמית, והוא אחד מארבעת אתרי המורשת העולמית הראשונים של יפן.
  לינה ביאקושימה.

 • טוקיו, יפן
  יום 10

  הגעה לטוקיו (Tokyo) בטיסות פנים מיאקושימה

  זמן חופשי בבוקר לפני עזיבת המלון, להנות מהמעיינות החמים ונופי ההרים המרהיבים. אחרי הצ'ק-אאוט מהמלון ניסע לנמל התעופה של יאקושימה, נטוס לפוקואוקה (זמן טיסה: כשעה אחת) ומשם נמשיך בטיסת פנים נוספת לטוקיו (זמן טיסה: שעה ו-30 דקות). זמן חופשי לבילויים וקניות.
  לינה בטוקיו.

 • הגן הלאומי שינג
  יום 11

  יום סיור בטוקיו (Tokyo)

  טוקיו היא אחת הערים המאוכלסות בעולם ואחד המקומות המתאימים ביותר ללמוד בו על יפן העכשווית.
  זאת עיר רבת פנים ואחת מהן היא רובע שינג'וקו (Shinjuku) – אזור בילויים, עסקים וקניות גדול, מסביב לתחנת הרכבת שינג'וקו. זאת תחנת הרכבת ההומה ביותר בעולם ועוברים בה יותר משני מיליון נוסעים מדי יום. ממערב לתחנה נמצא אזור גורדי השחקים של שינג'וקו שבו נמצאים כמה מהבניינים הגבוהים ביותר בטוקיו. שניים מהם הם מגדלי התאומים של משרדי העירייה (Metropolitan Government Office). אחרי תצפית מרהיבה על העיר מהמצפה בראש המגדלים, נראה את הגן הלאומי שינג'וקו גיואן (Gyoen National Garden), בו נפגשים מסורת ומודרנה, מזרח ומערב. זהו אחד הגנים הגדולים והנעימים ביותר בטוקיו ואחד המקומות המושלמים בעיר להתפעל מפריחת הדובדבן עונת האביב. משנת 1903 היה זהו גן פרטי של משפחת הקיסר והוא נפתח לציבור הרחב בשנת 1949. ממש ליד 'שינג'וקו גיואן' נמצא מקדש מייג'י (Meiji Shrine) המנציח את הקיסר מייג'י (Emperor Meiji) ורעייתו, הקיסרית שוקן (Empress Shoken). המקדש משתרע במתחם רחב ידיים ומרושת בשבילי הליכה מרגיעים. במתחם נמצא יער מייג'י ג'ינגו שבו כמאה אלף עצים שנתרמו למקדש מכל רחבי יפן ונטעו עוד בעת בנייתו. מול הכניסה למקדש נמצאת "אומוטסאנדו", שדרת עצים רחבה שמכונה לפעמים "שאנז אליזה של טוקיו". כאן ניתן למצוא חנויות מותגים, בתי קפה ומסעדות רבות. זהו אחד המקומות המושלמים ללמוד על האדריכלות, האופנה ותת התרבות המודרניות של יפן. מכאן נמשיך לצד המסורתי של טוקיו, לתצפית על ארמון הקיסר (Imperial Palace), משכנם של הקיסר והקיסרית. הארמון מוקף בתעלת מים ובשטחים מכוסי עצים – פיסת טבע נדירה בלב הכרך ההומה. אחרי שנצטלם על רקע גשר ניג'ו-באשי (Niju-bashi) שבארמון, נתקדם למזרח טוקיו ונשוטט באזור גינזה (Ginza), אחד האזורים המפורסמים במרכז העיר טוקיו, המקום שבו כל החנויות המפורסמות בעולם נמצאות זו לצד זו.
  לינה בטוקיו.

 • יוקוהמה (Yokohama), יפן
  יום 12

  יום סיור ביוקוהמה (Yokohama) ובקאמאקורה (Kamakura)

  ניפרד לעת עתה מטוקיו וניסע ליוקוהמה (מרחק הנסיעה: כ-35 ק"מ, זמן הנסיעה: כ-40 דקות), עיר הנמצאת מדרום לטוקיו. הנמל שלה יוקוהמה הנו אחד הראשונים ביפן שנפתחו לסוחרים מהעולם עוד בשנת 1859. בשל כך העיר הפכה מכפר דייגים לאחת הערים הגדולות ביפן. אזור 'מינאטו מיראי 21' (Minato Mirai 21) – "נמל העתיד" ביפנית נמצא על חוף הים במרכז יוקוהמה ומאכלס בניינים גבוהים רבים ובהם 'מגדל לאנדמארק' (Landmark Tower) המפורסם שמתנשא לגובה של 273 מטרים. המגדל היה הבניין הגבוה ביותר ביפן מאז שנבנה ועד 2014. 'גן השמיים' (Sky Garden) השוכן במגדל זה בקומה ה-69 הנו מהמצפים הגבוהים ביותר ביפן. אחרי הסיור ביוקוהמה ניסע "במנהרת הזמן" להיסטוריה העתיקה של יפן, לעיר קאמאקורה (מרחק נסיעה: כ-30 ק"מ, זמן הניסעה: כארבעים דקות). העיר שימשה כמרכז השלטון ביפן במשך יותר ממאה שנה כשמינאמוטו יוריטומו (Minamoto), שליטה הצבאי של יפן, קבע בה את בירתו בשנת 1192. קאמאקורה מכונה לעתים "קיוטו של מזרח יפן" ומתהדרת בשפע של מקדשים ואתרים הסטוריים שונים. גם החופים החוליים של העיר מושכים המוני תיירים בחודשי הקיץ. המקדש החשוב ביותר בעיר הוא צורוגאוקו האצ'ימאנגו (Tsurugaoka Hachimangu) המוקדש לאל האצ'ימאן (Hachiman), פטרונה של משפחת מינאמוטו ושל מעמד הסמוראים. אל האולם הראשי של המקדש יש להגיע בדרך ארוכה ורחבה משפת הים של קאמאקורה, דרך כל מרכז העיר, מתחת לשערי טוריאי רבים ובסופה מרפסת בקצהו של גרם מדרגות רחב. בעיר נמצא גם מקדש קוטוקואין (Kotokuin) ובו פסל ברונזה של בודהא המכונה קאמאקורה דאיבוטסו (Kamakura Daibutsu) – "הבודהא הגדול מקאמאקורה". גובהו של הפסל כולל הבסיס – 13.35 מטר ומשקלו כ-121 טון. הפסל בצורתו הנוכחית נוצר בשנת 1252 וזהו הפסל היחיד של בודהא בעיר שהפך לאוצר לאומי ביפן.
  נחזור לטוקיו (מרחק הנסיעה: כ-60 ק"מ, זמן הנסיעה: כשעה אחת).
  לינה בטוקיו.

 • אי אודאיבה (Odaiba), טוקיו, יפו
  יום 13

  סיור באי אודאיבה (Odaiba), טוקיו

  היום נצא לסיור המשך בטוקיו ולשייט במפרץ טוקיו Tokyo bay (השייט כלול בחבילת פרימיום בלבד). הפעם נביט על אחת הערים הגדולות בעולם בנקודת התצפית הטובה ביותר על העיר – אי אודאיבה (Odaiba), אי מלאכותי שהפך לאזור קניות ובילויים מבוקש. האי קרוי על שמן של סוללות תותחי חוף שנבנו במקום כדי להגן על טוקיו (אדו דאז) מהתקפות אפשריות מהים. במאה שעברה התותחים סולקו מהאי והוקמו בו אתרי תיירות רבים, למשל, גן החוף של אודאיבה (Odaiba Seaside Park) המשקיף על 'גשר הקשת בענן' (Rainbow Bridge), האולפנים והמשרדים של "ערוץ פוג'י" (Fuji TV) וכמובן Palette Town – אתר קניות ענק המאכלס בו יותר מ-150 חנויות. אחרי שנקיף ברגל את אודאיבה, נזכה לתצפית נוספת על טוקיו מסיפונה של ספינה בה נשוט במפרץ טוקיו (השייט כלול בחבילת פרימיום בלבד).
  לינה בטוקיו.

 • הר פוג
  יום 14

  הר פוג'י (Fuji) ובקאוואגוצ'יקו (Kawaguchiko) וחוויית השהייה בריוקאן (Ryokan) ליד מעיינות חמים

  לאחר הצ'ק-אאוט מהמלון נסע לסייר יום שלם בסביבת ההר פוג'י (מרחק הנסיעה: כ-130 ק"מ, זמן הנסיעה: כשעתיים). אזור "חמשת האגמים של פוג'י" (Fuji Five Lake) נמצא במרגלות הצפוניים של הר פוג'י, בגובה של כאלף מטר מעל פני הים. באזור נמצאים האגמים קאוואגוצ'יקו (Kawaguchiko), סאיקו (Saiko), יאמאנאקאקו (Yamanakako) ומוטוסוקו (Yamanakako). זאת אחת הנקודות הטובות ביותר לתצפית על הר פוג'י מקרוב ונקודת זינוק טובה לטיפוס על ההר. נצא מהגדה המזרחית של אגם קאוואגוצ'יקו ונעלה ברכבל קאצ'י-קאצ'י (Kachi Kachi) לגובה 400 מטר, למצפור ליד פסגת הר טנג'ו (Mount Tenjo). מכאן יש תצפית פנורמית על האגם שמתחתנו ועל הר פוג'י. התחנה הבאה באזור חמשת האגמים היא הכפר סאיקו איאשי-נו סאטו ננבה (Saiko Iyashi-no Sato Nenba Village) – מוזיאון פתוח תחת כיפת שמיים ובו בתים מסרותיים עם גגות סכך. זהו מסע במנהרת הזמן אל יפן הכפרית והמסורתית שבמהלכו נבקר בבתי אוכל ובחנויות המציגות לראווה מלאכות יד ומאכלים מסורתיים וגם נלבש בגדים יפניים מסורתיים או שריון סמוראי. זו הזמנות יוצאת דופן לתמונות בלתי נשכחות בתלבושת יפנית על רקע הכפר והר פוג'י המרהיב ביופיו.
  ללינה נגיע ל'ריוקאן' (Ryokan) – מלון יפני טיפוסי השוכן באזור מעיינות חמים ולאחר התארגנות ומנוחה מצפה לנו עוד חוויה יפנית ייחודית – מקאיסקי (Kaiseki), ארוחת ערב יפנית מסורתית.

 • להתראות יפן
  יום 15

  להתראות יפן

  צ'ק-אאוט מהמלון, העברה לנמל התעופה של טוקיו לקראת הטיסה הביתה (מרחק הנסיעה: כ-130 ק"מ, זמן הנסיעה: כשעתתים).
  להתראות יפן המדהימה!

חבילת הטיול כוללת

 • חבילת הטיול פרטי ליפן 15 ימים וללת
  • כרטיסים ל-3 טיסות פנים במסלול: קאגושימה – האי יאקושימה – פוקואוקה – טוקיו.
  • לינה: 14 לילות כמתואר בטבלת ההשוואה בין חבילות סטנדרט ופרימיום ובכפוף לזמינות החדרים בפועל בעת ביצוע הזמנת הטיול:
   • 3 לילות באוסקה.
   • 2 לילות בהירושימה.
   • לילה אחד בפוקואוקה.
   • לילה אחד בריוקאן' (Ryokan) – מלון יפני מסותרי באזור טאקאצ'יהו.
   • 2 לילות באי יאקושימה.
   • 4 לילות בטוקיו.
   • לילה אחד בריוקאן' (Ryokan) – מלון יפני מסותרי באזור ההר פוג'י.
  • כלכלה:
   • ארוחות בוקר בבתי המלון.
   • קאיסקי (Kaiseki) – ארוחת ערב יפנית מסורתית.
  •  תחבורה:
   • העברות מ/אל שדות התעופה ותחנות הרכבת ע"פ התכנית.
   • העברות ונסיעות ברכב פרטי/מיניוואן/מיניבוס ממוזג עם נהג (בהתאם לגודל הקבוצה) ע"פ התכנית.
   • כרטיסים לרכבות הקליע ולרכבת מהירה ע"פ התכנית במחלקת תיירים.
  • מדריכים דוברי אנגלית בהתאם לתכנית.
  • אתרים ופעילויות בתשלום אשר כלולים בחבילת הטיול כמפורט בסעיף "אתרים ופעילויות הכלולים במחיר הטיול" (למעט הימים בהם המוזיאונים סגורים מכל סיבה שהיא).
  • מים מינרליים ברכב.
  • דמי רישום וטיפול.
  המחיר אינו כולל
  • כרטיסים לטיסות בינלאומיות.
  • ביטוח נסיעות אישי, בריאות ומטען.
  • כניסות מוקדמות ו/או מאוחרות לבתי המלון.
  • אתרים, אטרקציות, פעילויות ושירותים אשר לא כלולים בחבילת הטיול.
  • הוצאות בעלות אופי אישי (משקאות, מזכרות וכו').
  • תשר למלווים כראות עיניכם.

מחירים ותנאים

מחירים ותנאים

אנחנו מאמינים כי הטיולים מבית אותנטיקו מתאימים לכל מי שמחפש חוויית טיול ייחודית, איכותית ובמחיר הוגן ומזמינים אתכם להצטרף אל חוג החברים והלקוחות של אותנטיקו!

מחיר חבילת הטיול לאדם בחדר זוגי בקבוצה פרטית בהתאם למספר המטיילים בקבוצה סגורה

טיול ליפן במסלול "מקומות הכח של יפן" - 15 ימים | טיול פרטי ביפן מבית אותנטיקו
הרכב הקבוצה הפרטית2
מטיילים
3
מטיילים
4-5
מטיילים
6-7
מטיילים
8-9
מטיילים
10-11
מטיילים
12-13
מטיילים
תוספת
ליחיד/ה בחדר
חבילת סנטנדרט
מלונות/לודג'ים ברמת 4*
9.550$ לאדם7.645$ לאדם6.130$ לאדם5.090$ לאדם4.635$ לאדם4.495$ לאדם4.305$ לאדם1.815$ לאדם
חבילת פרימיום
מלונות/לודג'ים ברמת 4+* ו-5*
10.715$ לאדם8.805$ לאדם7.290$ לאדם6.250$ לאדם5.795$ לאדם5.655$ לאדם5.465$ לאדם2.560$ לאדם

תנאי תשלום:

התשלומים בש"ח יתבצעו לפי שער המכירה להעברות והמחאות האחרון ביום העסקים שקדם למועד כל תשלום. התשלום בגין המקדמה בסך של 400 דולר ארה"ב לאדם ישולם בתשלום אחד באמצעות כרטיס אשראי או העברה בנקאית במעמד ההרשמה. יתרת הסכום תשולם בהתאם לתנאי התשלום אשר יפורטו למטייל במעמד ההצעה וההרשמה לטיול, אך מלוא התשלום בגין הטיול ישולם בכל מקרה לא יאוחר מ-40 ימים לפני מועד היציאה לטיול (כרטיס האשראי יחויב ללא הודעה נוספת במועד מתאים של חברת האשראי). אנו מכבדים כרטיסי אשראי מסוג ויזה, מאסטרקארד ודיינרס.

מדיניות הביטולים:
הנוסח במלא של 'תנאים כלליים לטיולים' לרבות סעיף תנאי הביטול מפורט בדף ייעודי הזמין אונליין בכתובת: https://authentico.co.il/terms
הודעת הביטול תעשה בהודעה בכתב בלבד. מועד הביטול יוגדר לפי מועד מסירת ההודעה. החזר התשלום יתבצע במטבע בו שילם המבטל (למשלמים בכרטיס אשראי ביטול העסקה מול חברת האשראי).
יודגש כי במחיר הטיול כלולים דמי רישום וטיפול בסך 150$ שלא יוחזרו למטייל בכל מקרה בעת ביטול מצדו. כמו כן יחויב המטייל בדמי ביטול שגובות חברות התעופה ו/או חברות הרכבות בגין ביטול הכרטיסים לטיסות הבינלאומיות ו/או לטיסות הפנים ו/או לנסיעות ברכבת זאת בנוסף לדמי הביטול המפורטים להלן.
בהודעה ביטול עד ל 40 ימי עסקים לפני מועד תחילת הסיור – יחוייב המטייל בדמי רישום וטיפול בסך 150$ בלבד.
החל מ 40 ימי עסקים ועד 30 ימי עסקים- יחוייב המטייל בדמי ביטול בסך 250$.
החל מ 29 ימי עסקים ועד 15 ימי עסקים לפני היציאה – יחוייב המטייל בדמי ביטול בסך 25% ממחיר הטיול.
החל מ 14 ימי עסקים ועד 8 ימי עסקים לפני היציאה – יחוייב המטייל בדמי ביטול בסך 50% ממחיר הטיול.
החל מ 7 ימי עסקים ועד 48 שעות לפני היציאה – יחוייב המטייל בדמי ביטול בסך 75% ממחיר הטיול.
פחות מ 48 שעות ( 2 ימי עבודה) – יחוייב המטייל בדמי ביטול מלאים של מחיר הטיול.
ימי עסקים – ימים א'- ה' (לא כולל חגים).
בקבוצות פרטיות סגורות, בנוסף לדמי הביטול המפוטרים לעיל ואשר יחולו על המבטלים, יש לקחת בחשבון את השינוי במחיר חבילת הטיול לאדם הנובע משינוי במספר המטיילים בקבוצה לאור ביטול ההשתתפות של חלק מהטיילים.
אין החזר בגין שירותים או חלקי שירותים הכלולים בחבילת הטיול שלא נוצלו במהלך הטיול.

אתרים ופעילויות הכלולים במחיר הטיול ליפן במסלול "מקומות הכח של יפן" 15 ימים

אתרים ופעילויות הכלולים במחיר הטיול ליפן במסלול "מקומות הכח של יפן" 15 ימים

 • טירת אוסאקה (Osaka Castle)
 • אקווריום קאיוקן (Aquarium Kaiyukan), אוסקה
 • שייט בנהר יודו (Yodo River), אוסקה
 • מקדש קינקאקוג'י (Kinkakuji), קיוטו
 • מקדש ריואנג'י (Ryoanji), קיוטו
 • טירת ניג'ו (Nijo Castle), קיוטו
 • טקס תה יפני מסורתי, קיוטו
 • מקדש השינטו באיצוקושימה (Itsukushima Shrine), מיאג'ימה
 • רכבל להר מיסן (Mount Misen), מיאג'ימה
 • מוזיאון השלום (Peace Memorial Museum), הירושימה
 • טירת אוקאיאמה (Okayama Castle)
 • גן קוראקואן (Korakuen Park), אוקאיאמה
 • שייט בסירה בסגנון קונדולה המכונה Kurashiki Kawabune Nagashi, קוראשיקי
 • מופע מחול היוקאגורה (Yokagura), טאקאצ'יהו
 • שייט בסירה במפלי מאנאי (Manai Falls), ערוץ טאקאצ'יהו
 • גן סנגאנן (Senganen Garden), קאגושימה
 • מפעלי שוסאיקאן (Shoko Shuseikan Museum), קאגושימה
 • הגן הלאומי שינג'וקו גיואן (Gyoen National Garden), טוקיו
 • מצפה 'גן השמיים' (Sky Garden) ב'מגדל לאנדמארק' (Landmark Tower), יוקוהמה
 • מקדש קוטוקואין (Kotokuin), קאמאקורה
 • רכבל קאצ'י-קאצ'י (Kachi Kachi) לתצפית על פוג'י
 • כפר סאיקו איאשי-נו סאטו ננבה (Saiko Iyashi-no Sato Nenba Village)
 • חוויית לבישת בגדים יפניים מסורתיים או שריון סמוראי
 • שייט במפרץ טוקיו (כלול בחבילת פרימיום בלבד)

מפת הטיול ליפן במסלול "מקומות הכח של יפן" 15 ימים

מפת הטיול ליפן במסלול "מקומות הכח של יפן" 15 ימים

https://goo.gl/r5U2sN

טיולים נוספים ביפן מבית אותנטיקו™