חיפוש טיול למעלה

אודות אותנטיקו® טיולי פרימיום והפקות

אותנטיקו® – חברה בין-לאומית, בעלת סניפים ברחבי העולם המתמחה בפיתוח ואירגון טיולי פרימיום והפקות בעולם מאז 2006.

אנו באותנטיקו מאמינים שכל אדם שונה ולכל קבוצה צרכים יחודיים משלה ולפיכך האני מאמין שלנו הוא מתן מענה יחודי לכל לקוח ולקוח. הידע והנסיון שלנו, מאפשרים לנו לעצב טיול יחודי שאינו חוזר על עצמו, בהתאם לרצון המטיילים.
אנו מתמחים בבחירת המסלול המתאים לאופי הקבוצה. תמיד נשמח להעמיד לרשותכם את המומחים שלנו שיוכלו לעזור גם בהגדרת הצרכים שלכם, ותרגום החלום, לשפת המסלול.
לאורך השנים אנחנו שומרים על רף גבוה מאוד של שביעות הרצון בקרב לקוחות החברה. בהתקשרות עם אותנטיקו אין אותיות קטנות. הכל ברור ושקוף. עיצוב הטיולים מתבצע בתהליך של למידה והבנת צרכי הנוסעים ברמות מאוד פרטניות, ללא כל קשר לגודל והרכב הקבוצה.
לאותנטיקו נוכחות גלובלית בכל היעדים, הצוות הבינלאומי של אותנטיקו בקיא היטב ביעדים ומכיר את השטח מתוך ההיכרות וההתנסויות האישיות. טיולי פרימיום מבית אותנטיקו זה לא רק שירותי קרקע ברמת פרימיום, אלא ובעיקר רמת שירות גבוהה.
אנשי אותנטיקו בקשר עם הלקוח וסוכן הנסיעות, מעניקים לו ייעוץ, שירות ותמיכה לאורך כל מחזור העסקה: פניה-ייעוץ-מכירה-תקופת טרום טיול-טיול-משוב. אנחנו משקיעים מאמצים רבים ללמוד מהמשובים של לקוחותינו, הן הנוסעים והן סוכני הנסיעות, כיצד ניתן לשפר את המוצרים, השירותים והשירות עוד יותר.
השם של החברה – אותנטיקו הנו תוצר של בחירה טבעית ומיידית. אנשים משתמשים בביטוי אותנטי בהקשרים רבים, אולם הפירוש המדויק של הביטוי הוא: מקורי, לא מזויף ולא מועתק, אמין, אמיתי.
השם הוא למעשה הֶלְחֵם של שתי מילים באנגלית: authentic ו-company והוא משקף את כל מרכיביה של הפילוסופיה העסקית שלנו כארגון: היעדים, האנשים, תפיסות ניהוליות, יחסים עם עובדים, לקוחות וספקים וכד', והיא זו שמניעה אותנו בבחירת היעדים, העובדים והמדריכים, בפיתוח ועיצוב תכניות טיולים, בהתקשרויות עם ספקים, בפרסומים בערוצי מדיה השונים, ביצירת הסכמים עם הלקוחות וכו'.

עוד על אותנטיקו

 אותנטיקו הנה השותפה הרשמית של:

 • הרשת הבינלאומית ™Best Eurasian Hotels.
 • Renfe – חברת הרכבות הלאומית של ספרד המפעילה את רכבות הפאר: 'אל-אנדלוס' ו'אל-טרנסקנטבריקו גראן לוחו'.
 • Swan Hellenic המפעילה ספינות משלחות יוקרתיות המפליגות לאזורי הקוטב הדרומי והצפוני וליעדים מפתיעים נוספים מסביב לעולם: ניו זילנד, אינדונזיה, פיליפינים, אוסטרליה, יפן, צ'ילה, דרום אפריקה, פורטוגל, איטליה, קניה, מוזמביק, הולנד ועוד.
 • Russian Railways (חברת הרכבות הלאומית של רוסיה) המפעילה את הרכבת הפרטית Imperial Russia בנתיב הטרנס-סיבירי/טרנס-מונגולי.
 • Poseidon Expeditions מהמובילות בעולם בארגון הפלגות לקוטב הצפוני, ארקטיקה ואנטארקטיקה.
 • Volga Dream Cruises המפעילה את ספינת הנהר בדרגת פרימיום בנתיבי המים של רוסיה.
 • איגוד התיירות של גאורגיה Georgian Tourism Association.

אנו באותנטיקו לומדים את צרכיו הייחודיים של כל מטייל, שמים לב לפרטים הקטנים ביותר ומעניקים תשומת לב מרבית ושירות אישי לכל אחד מלקוחותינו.
אנחנו מאמינים כי הטיולים מבית אותנטיקו מתאימים לכל מי שמחפש חוויית טיול ייחודית, איכותית ובמחיר הוגן.  הצטרפו אל חוג החברים המרוצים של אותנטיקו ותיהנו גם אתם מחוויות ייחודיות במחירים הוגנים!

לסגור

 • טיולים פרטיים בקבוצות סגורות

  הפעם רוצים טיול אחר? דמיינו לכם מסע בעקבות היין, מהכרם לבציר, ליקב, ועד לארוחה ומופע. דמיינו לכם מלונות מפנקים לצד בתי אירוח כפריים אותנטיים, טיולי נופים מרהיבים בחבלי ארץ לא מתוירים, טיולי תרבות החושפים אתכם אל אוצרות תרבותיים, אדריכליים והיסטוריים בלתי נדלים, דמיינו לכם חווית ביקור במשפחה מקומית, טקסים אותנטיים, קבלת פנים רק לכם. כל זה יכול להיות שלכם. רוצים מסע מרתק העטוף בחוויות לארץ לא נודעת? רוצים לטייל בארצות המציעות שילוב קסום של היסטוריה מרתקת, תרבויות מגוונות ונופים עוצרי נשימה? רוצים להתרחק מכל העולם ולקיים מדיטציות על ראש הר בסוף העולם? לטייל בתנאים של פינוק והדר? לצאת אל מסע של פעם בחיים ברכבת פרטית? להפליג אל קוטבי העולם? רק אמרו לנו מה אתם רוצים, אנחנו נתפור לפי מידה את הטיול המושלם עבורכם.

 • טיולים מודרכים לנוסע העצמאי

  אותנטיקו הינה חברה גלובלית ובעלת סניפים ברחבי העולם, והיא מעסיקה מדריכים מקומיים בכל יעדי הטיול. לכן, חבילות הטיול העצמאי שלנו מבוססות על ידע אישי מעמיק ומבוסס. בזכות הידע, הניסיון והקשרים הבין-לאומיים שלנו, אנחנו יכולים להתאים עבורכם טיול עצמאי חד-פעמי שיאפשר לכם ליהנות מכל מה שיש ליעד הטיול להציע ולוודא שלא תחמיצו דבר.

 • טיולי שורשים ומורשת

  באותנטיקו נמצאים מיטב המומחים לארגון טיול שורשים מוצלח באוקראינה, רוסיה, פולין, בלארוס, ליטא, לטביה ואסטוניה, באוזבקיסטן ובאזרבייג'אן. בעקבות הידע הרב שיש לנו על ארצות אלה, נוכל לשלב בצורה מיטבית בין "השורשים" שלכם בארץ היעד ובין ביקור באתרים מקומיים: אתרי תיירות, כפרים, בתי כנסת, רבעים יהודיים ועוד.

 • טיולים ברכבות פאר בספרד

  אותנטיקו מציעה לכם לגלות את ספרד באווירה יוקרתית וידידותית ברכבות פאר מראשית המאה -20: רכבת אל אנדלוס | Al Andalus train, רכבת אל-טרנסקנטבריקו גראן לוחו | El Transcantábrico Gran Lujo ורכבת אל-טרנסקנטבריקו קלאסיקו | El Transcantábrico Clásico.

 • הפלגות לאַנטאַרקטיקָה

  אותנטיקו מציעה חבילות שייט לאַנטאַרקטיקָה בספינת משלחות יוקרתית Sea Spirit.
  אותנטיקו הנה בעלת מעמד 'שותף רשמי' של חברת Poseidon Expeditions מהמובילות בעולם בארגון הפלגות לקוטב הצפוני, ארקטיקה ואנטארקטיקה.

 • הפלגות לאזור הארקטי ולקוטב הצפוני

  אותנטיקו מציעה חבילות שייט לאַרקטיקָה והקוטב הצפוני בספינת משלחות יוקרתית Sea Spirit ובשוברת קרח החזקה בעולם – Fifty Years of Victory.
  אותנטיקו הנה בעלת מעמד 'שותף רשמי' של חברת Poseidon Expeditions מהמובילות בעולם בארגון הפלגות לקוטב הצפוני, ארקטיקה ואנטארקטיקה.

 • ארגון כנסים ואירועים בחו"ל

  באותנטיקו צוות המתמחה בהפקת כנסים מקצועיים, אירועי חברה, אירועי נושא, ישיבות בורד והנהלות בכירות וכו'. בואו להתייעץ איתנו על הפקת האירוע הבא שלכם!

 • טיולי תמריץ (אינסנטיב) בחו"ל

  הדרך הנכונה לתגמל צוות שעמד ביעדים או להוקיר את לקוחות החברה – להפתיע אותו בחוויה בלתי נשכחת בחבלי ארץ אותנטיים. בחוויות תרבות, מוסיקה ואוכל. חשוב לכם להפוך קבוצת אנשים לצוות? לוודא שהקשר בינהם יוביל להצלחות ותוצאות מרשימות? שבצד ההשגיות האישית תהיה גם עבודת צוות? רוצים להביע תודה ללקוחות החברה על העמידה ביעדים, עח שיתוף פעולה פורה?. אנו באותנטיקו נשמח להיות שותפים ביצירת החוויה לעובדיכם ולקוחותיכם.

האנשים של אותנטיקו