חיפוש טיול למעלה

טיולים לאיחוד האמירויות | טיולים פרטיים באיחוד האמירויות, דובאי, אבו דאבי, שארג'ה ועוד מבית אותנטיקו®

אותנטיקו מזמינה אתכם לטייל באיחוד האמירויות הערביות ומציעה חבילות טיולים פרטיים בדובאי, אבו דאבי, שארג'ה ועוד

ממוקמת באופן אסטרטגי בצומת דרכים של אסיה, אפריקה ואירופה, איחוד האמירויות הערביות היא ארץ של ניגודים המציעה לבאים אליה שווקים שוקקים, גורדי שחקים מתנשאים, מדבר מדהים, נופי הרים מרהיבים וקילומטרים של חופים זהובים – זהו ללא ספק חלומו של כל מטייל/ת.
אותנטיקו® מציעה חבילות טיולים פרטיים למטייל העצמאי באמירויות! נשמח לייעץ לכם בבחירת מסלול המתאים לצרכיכם או *לפתח מסלול וחבילת טיול ייחודיים עבור טיול עצמאי.*שירות פיתוח מסלול וחבילת טיול פרטי בהתאמה אישית כרוכים בתשלום של 750 ש"ח. התשלום יוחזר בעת רכישת שירותי תיירות במסגרת החבילה (אין אנו מספקים שירותי תכנון הטיול בלבד, ללא הזמנת חבילת הטיול).

אותנטיקו הנה השותפה הרשמית של הרשת הבינלאומית ™Best Eurasian Hotels בישראל.

מידע חיוני

מזג אוויר
התקופה הנעימה ביותר לביקור הינה בחודשים הקרירים יותר מאוקטובר עד אפריל כאשר טמפרטורה ממוצעת בערך 24-28 מעלות במשך היום ו 13-17 מעלות במהלך הלילה. ישנם מעט מאוד גשמים בתקופה הזו. בחודשי הקיץ ממאי עד ספטמבר הטמפרטורה יכולה להגיע ל-45 מעלות חום והלחות מאוד גבוה במהלך הקיץ.

קוד ליבוש בציבור
דובאי היא עיר קוסמופוליטית והינה כור היתוך של תרבויות ודתות שונות. כל פרטי הלבוש וההעדפות הדתיות בליבוש מקובלים באופן כללי. מותר ללבוש בגדי ים בחופי ים, בבריכות ובמתחמי SPA והן באזורי בידור המבוסס על מתקני מים אך אין זה נחשב הולם באזורי עסקים ומרכזי קניות. חשוב לשים לב שמומלץ להתלבש בצורה קונסרבטיבית ברובעים היסטוריים בעיר ובמקומות הקדושים. במסגדים נדרש להתלבש בבגדים אשר מכסים כתפיים, ידיים ורגליים וכיסוי ראש עבור נשים.

הפגנת חיבה בציבור
לפי המסורת המקומית הנשים יוזמות לחיצת יד כסימן לכבוד ומפני שהפגנת חיבה בציבור צריכה להיות מינימלית. ניתן להחזיק ידיים אך חל איסור לנשק ולחבק באזורים ציבוריים.

צריכת אלכוהול
אלכוהול מוגש במוסדות בעלי היתר כגון מלונות, ברים וחנויות מיוחדות לכל לקוח מעל גיל 21. עם זאת, התנהגות שיכורה ופרועה ונהיגה תחת השפעת אלכוהול אינן מקובלות. כמו כן שימוש ואחזקה של סמים לא חוקיים אסורים בהחלט.

מבטע מקומי
יתכן וראיתם תכשיט זהב יפה ותרצו לדעת כמה הוא יעלה במטבע שלכם? או אולי אתם צריכים לחשב במהירות כמה עליכם לשלם לנהג מונית? המטבע בדובאי הינו דירהם (AED- Arab Emirate Dirham). דירהם אחד שווה ל 100 פילס (אגורות) ודולר אמריקאי אחד שווה בערך 3.67 דירהם.

תחבורה ציבורית
מוניות: ניתן להזמין / לתפוס ברחוב מונית כמעט בכל מקום ובכל שעה של יום או לילה. מחירי מוניות בדובאי אינם יקרים אך מחיר פר קילומטרים עלול להשתנות ותלוי במספר גורמים , כמו אגרות או שעה מסוימת ביום.
מטרו: המטרו של דובאי הינו מערכת רכבות ברמה עולמית, אוטומטי במלואו ומופעל ללא נהג. רוב הנסיעות במטרו מעל האדמה מספקות נוף מרהיב בדרך לאטרקציות כמו מרכז קניות של דובאי, מרינה של דובאי ואזור העסקים של דובאי. ניתן לרכוש כרטיסים למטרו של דובאי בצורת כרטיס אלקטרוני מוטען מראש (Nol card) וניתן להשתמש בו גם בתשלום עבור אוטובוס, טראם ומונית, והנסיעה בדרך כלל תעלה סביב 8 דירהם.

חבילות הטיולים באמירויות מבית אותנטיקו®