חיפוש טיול למעלה

טיולים לגאורגיה | טיולים פרטיים לגאורגיה מבית אותנטיקו®

אותנטיקו מזמינה אתכם לטייל בגאורגיה היפה ומציעה חבילות טיול ברמת פרימיום

האגדה מספרת שכשאלוהים חילק אדמות לעמים היו הגאורגים עסוקים מדי באכילה ובשתייה. מאחר שהם הזמינו את אלוהים להצטרף אליהם נתן להם לבסוף את האדמה ששמר לעצמו. צריך לבקר בגאורגיה כדי להבין שאין זו אגדה…  רוב המבקרים בגאורגיה שותפים לדעתם של תושבי המקום כי גאורגיה היא אחת הארצות היפות בעולם.

אותנטיקו® הנה החברה היחידה בישראל בעלת מעמד 'שותף רשמי' של Georgian Tourism Association.
כמדינה שחיברה במשך שנים בין כסף, משי, תבלינים, דרכה עברו סוחרים מכאן ולשם, נחרתה גאורגיה (לשעבר גרוזיה) בתרבות האנושית כצומת מרכזי בין אירופה ואסיה. מעט מאוד מדינות בעולם מציעות שילוב קסום כזה של היסטוריה מרתקת, תרבויות מגוונות ונופים. משלג מדרונות ההרים לאוצרות טבע ואבני יקרות, יין המרנין את החך, כפרים רחוקים ויערות בראשיתיים. גאורגיה או גרוזיה כפי שהיא מכונה ברוסית ועד לא מזמן גם בשפתנו, ארץ נפלאה המציעה לכם שילוב של המזרח והמערב, תוך שמירה על אותנטיות של הריחות הצלילים והמסורת. הגאורגים מאמינים כי האורח הוא מתנת האלוהים ולכן הביקור בגיאורגיה מלווה תמיד בתחושה של חום ופינוק, המורעפים על התייר המטייל במדינה. ברור הוא כי חלק מההנאה בכל טיול לגאורגיה כרוך בחוויה קולינרית יוצאת דופן.
אותנטיקו מזמינה אתכם לטייל בגאורגיה היפה מציעה חבילות טיול ברמת פרימיום וסטנדרט בארץ נפלאה זו! נשמח לייעץ לכם בבחירת מסלול טיול בגאורגיה בהתאם לצרכיכם או *לפתח מסלול וחבילת טיול ייחודיים.*שירות פיתוח מסלול וחבילת טיול פרטי בהתאמה אישית כרוכים בתשלום של 750 ש"ח. התשלום יוחזר בעת רכישת שירותי תיירות במסגרת החבילה (אין אנו מספקים שירותי תכנון הטיול בלבד, ללא הזמנת חבילת הטיול).

אותנטיקו הנה השותפה הרשמית של הרשת הבינלאומית ™Best Eurasian Hotels בישראל.

חבילות הטיולים בגאורגיה מבית אותנטיקו®

לקוחות אותנטיקו מספרים על טיולים בגאורגיה