הדף נמצא בטעינה
חיפוש טיול למעלה

טיול בדרום אפריקה כולל פארק קרוגר וספארי פרטי – 13 ימים | אותנטיקו™

דרום אפריקה שוכנת בחלקה הדרומי של היבשת הנפלאה והיא ססגונית, רבגונית ומרתקת מבחינת הנופים, השבטים והתרבויות שבה.
נתחיל את הטיול בקייפטאון היפה בערים, מעליה נישא הר השולחן ועליו מפת הענן. בקצה הדרומי של חצי האי ניצב כף התקווה הטובה אותו סבבו מגלי עולמות ברתולומיאו דיאז ווסקו דה גמה. נמשיך בדרכי היין היפהפיות והציוריות של סטלנבוש ופרנצ'הוק, שבהן התיישבו פליטים צרפתיים שהגיעו במאה ה-17 ותרמו לדרום אפריקה את הידע בגידול הגפנים וייצור היין. נבקר בהרמנוס, עיר הלווייתנים השוכנת לחופי האוקיינוס, נעבור במעברי הרים באזור הקארו הקטן, נחזה ביענים ובמערות נטיפים, נגיע לדרך הגנים העשירה בלגונות וצמחייה, ובפארק הלאומי בציציקאמה נחצה את נהר הסערות המרשים על גשר החבלים. נמשיך אל הפארק הלאומי קרוגר בחיפוש אחר "חמשת הגדולים" ושלל חיות אחרות, ובדרך הפנורמית המפורסמת, ולקינוח – נשהה בשמורת ספארי פרטית המעניקה חוויה אפריקאית מפנקת ביותר!

זהו טיול פרטי לדרום אפריקה (13 יום) מבית אותנטיקו בהובלת מדריכים מקומיים המתוכנן והמאורגן לכל פרטיו, והמאפשר לכם לחוות חווית טיול איכותית בקבוצה פרטית סגורה. הטיול מתקיים בשילוב של נסיעות ברכב ממוזג (בהתאם לגודל הקבוצה), ספארי פרטי והליכות רגליות ביעדי הסיורים ומתאים לקבוצות סגורות מ- 2 מטיילים ומעלה.
מסלול הטיול לדרום אפריקה מתבסס על לוח הטיסות של חברת התעופה כגון אלעל, טורקיש ואתיופיאן איירליינס הידועים היום. ניתן להתאים את התכנית לטיסות אחרות בהתאם לבחירת הנוסעים. ייתכנו שינויים במסלול המוצע בכפוף לשינויים בלוח הטיסות של חברת התעופה, על פי מיטב שיקולי המדריך בשטח, עקב תנאי מזג האוויר בפועל ו/או תנאי השטח ו/או דרישות השלטונות המקומיים. כמו כן, סדר הביקורים באתרים המתוארים בתכניות היומיות עשוי להשתנות בהתאם להחלטות המדריך בשטח.

אותנטיקו הנה השותפה הרשמית של הרשת הבינלאומית ™Best Eurasian Hotels בישראל.
אותנטיקו
מחוייבת לפעול בהגינות מול ציבור הצרכנים והינה בעלת תו אמון הציבור אשר מסמן לצרכנים עם מי כדאי לעשות עסקים.

מסלול ותוכנית הטיול

מסלול ותוכנית הטיול

 • הווטרפרונט, קייפטאון, דרום אפריקה
  יום 1

  תל אביב - קייפטאון (Cape Town)

  נגיע לקייפטאון (Cape Town) ונפגוש את המדריך/כה בשדה התעופה. ניסע לעבר תצפית פנוראמית על מפרץ השולחן, אזור המרינה – הווטרפרונט, ורובן איילנד, בו היה כלוא נלסון מנדלה במשך 17 שנים.
  לאחר התארגנות במלון נצא למרכז הבילויים, האטרקציות והקניות התוסס של קייפטאון – הווטרפרונט על שם ויקטוריה ואלפרד (V&A Waterfront) שהוקם באזור הנמל הישן והרציפים – על כל בניניו ששוחזרו בטוב טעם, הופעות רחוב, חנויות ומסעדות.
  לינה בקייפטאון.
  כלכלה:
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 30 ק"מ

 • כלבי הים עיירה האטביי (Hout Bay), טיול לדרום אפריקה
  יום 2

  קייפטאון - חצי האי קייפ פנינסולה (Cape Peninsula)

  נתחיל את הבוקר במסע אל עבר 'כף התקווה הגדולה' (Cape of Good Hope), נעצור לתצפית על העיירה היפהפייה קמפסביי (Camps Bay) ונצא לשייט בעיירה האטביי (Hout Bay) לצפות בכלבי הים המצטופפים בהמוניהם על אי קטן.
  נמשיך בדרך הפנוראמית צ'פמנס פיק דרייב (Chapman’s Peak Drive) המתפתלת לאורך רכס ההר ונגיע ל'כף התקווה הטובה', שם נעלה בפוניקולר למגדלור הישן עם אפשרות לצעדה קלה.
  לארוחת צהריים נגיע לעיירת הצי ההיסטורית סיימונס טאון (Simon’s Town).
  נבקר במושבה הענקית של הפינגווינים האפריקאים, ובנמל הדייגים בעיירה הבוהמית קאלק ביי (Kalk Bay).
  לינה בקייפטאון.
  כלכלה: ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 100 ק"מ

 • הר השולחן (Table Mountain), קייפטאון, טיול לדרום אפריקה
  יום 3

  קייפטאון - הר השולחן (Table Mountain) - סיור היסטורי בעיר

  אחרי ארוחת בוקר נעלה להר השולחן (Table Mountain) ברכבל, זאת בכפוף לתנאי מזג האוויר המתאימים. שמו של ההר ניתן לו מכיוון שפסגתו שטוחה כמו שולחן. נצא למסלול רגלי על ההר שהוא אחד ההרים המפורסמים בעולם ואחד משבעת פלאי הטבע החדשים. גובהו של הר השולחם הוא 1,086 מטר מעל לפני הים ורוחב פסגתו הוא כשלושה קילומטרים, ההר מהווה נקודת ציון בולטת בקייפטאון.
  נמשיך לטיול היסטורי במרכז העיר (ברכב וברגל) הכולל: גני החברה ההולנדית, שכונת צאצאי העבדים הססגונית
  Bo-Kaap, כיכר העיר ההיסטורית, גרין מרקט עם דוכני הרוכלים האפריקאיים, שוק הפרחים וכיכר העיריה.
  להמשך הסיור לבחירתנו שניים מהאתרים הבאים: המוזיאון היהודי (South African Jewish Museum) ומוזיאון השואה, הגלריה הלאומית (South African National Gallery), מצודת התקווה הטובה (Castle of Good Hope), מוזיאון העבדות (Slave Lodge).
  זמן חופשי לשיטוטים בלב קייפטאון.
  לינה בקייפטאון.
  כלכלה: ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 25 ק"מ

 • גני קירסטנבוש, קייפטאון, דרום אפריקה
  יום 4

  קייפטאון - פרנצ'הוק (Franschhoek) - סטלנבוש (Stellenbosch)

  נתחיל את היום בסיור בגנים הבוטאניים המפורסמים של קייפטאון – גני קירסטנבוש – Kirstenbosch Botanical Gardens. ניפרד מקייפטאון ונשים את פעמינו אל דרכי היין של פרנצ'הוק וסטלנבוש. ההיסטוריה של היין בדרום אפריקה החלה עוד במאה ה-17 ותוגברה על ידי ההוגנוטים-פרוטסטנטים הצרפתיים שהגיעו כפליטים מאירופה והביאו עמם את הידע ותרבות היין למולדתם החדשה. נעצור לצפות בפסלו המפורסם של מנדלה בפתח בית הסוהר האחרון בו שהה וממנו שוחרר לחופשי. נגיע לפרנצ'הוק (Franschhoek), עיר ציורית ובוהמית, מלאה גלריות, מסעדות ויקבים.
  נבקר באנדרטה המרשימה היושבת בין ההרים והגנים היפיפיים שהוקמה לכבוד מייסדי העיר הצרפתיים.
  נעצור לטעימות יין ולפיקניק תחת עצי האלון העתיקים באחוזת יין מהוותיקות בדרום אפריקה.
  נמשיך לעיר האוניברסיטאית השניה בגילה אחרי קייפטאון – סטלנבוש (Stellenbosch). ערב חופשי בעיר תוססת זו.
  לינה בסטלנבוש.
  כללכה: ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 100 ק"מ

 • ביקור ביקב בטיול לדרום אפריקה
  יום 5

  סטלנבוש - הרמנוס (Hermanus)

  בבוקר נערוך סיור בסטלנבוש (Stellenbosch), המכונה "עיר האלונים" הידועה אף היא ביינות שלה. למעלה ממאתיים יקבים קיימים באזור ואחת האוניברסיטאות החשובות בדרום אפריקה נמצאת כאן, ובה מחלקה לאנולוגיה, בה הומצא בשנת 1925 זן הפינוטאז', המזוהה ביותר עם דרום אפריקה. העיר שופעת מבנים ארכיטקטוניים מעניינים ויפים והמסעדות במרכז שוקקות חיים בערב.
  נמשיך להרמנוס (Hermanus), עיר בחוף הדרומי של אפריקה בסמוך לקייפטאון, הידועה בעולם בשל האפשרות לצפות במקום בלווייתנים המגיעים אליה מידי שנה בין החודשים יולי לנובמבר. בדרך נעצור בדוכנים כפריים המציעים אוכל ומשקאות מקומיים.
  בהגיעינו להרמנוס נצפה באוקיינוס מהטיילת המתפתלת לאורך הצוקים המרהיבים. זמן חופשי לקניות בחנויות ובגלריות המקומיות ולארוחת ערב באחת מהמסעדות המשובחות.
  לינה בהרמנוס.
  כללכה: ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 140 ק"מ

 • קפיצת לוויתן בהרמנוס (Hermanus), דרום אפריקה
  יום 6

  הרמנוס - ברידייל (Barrydale) - אודסהורן (Oudtshoorn)

  בבוקר נצא לשייט לצפות בלוויתנים מקרוב (בעונה בלבד – מיולי עד נובמבר) או ניסע לקייפ אגהלס (Cape Agulhas) שהיא הנקודה הדרומית באפריקה ומקום מפגשם של האוקינוס ההודי והאוקינוס האטלנטי.
  נמשיך דרך מעבר טרודו הציורי לעבר אזור הקארו הקטן, לעיר ברידייל Barrydale. לאחר התרעננות בברידייל נמשיך לאודסהורן (Oudtshoorn), עיר שכונתה "ירושלים של דרום אפריקה" בשל האוכלוסיה היהודית שהיגרה לכאן מליטא ומלטביה בסוף המאה ה-19, שכן זכתה אודטסהורן להיות בירתה של תעשיית נוצות היען, שמחירן הלך והאמיר וכמו במקומות אחרים, יהודים רבים גילו את הפוטנציאל וביקשו להיות חלק מהחגיגה.
  נגיע למלון ונתארגן ליציאה לארוחת ערב בעיר.
  לינה באודסהורן.
  כללכה: ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 360-450 ק"מ (תלוי בעונה)

 • חוות Wildlife Ranch Cango, דרום אפריקה
  יום 7

  אודסהורן

  השכם בבוקר נצא לחווה פרטית לצפות בסוריקטות בסביבתן הטבעית (תלוי בזמינות ובמזג האוויר).
  נצא לעבר מערות הנטיפים המרהיבות ביופיין, מערות קאנגו (Cango Caves) שנוצרו באזור בשל אבן החול הרכה לרגלי ההרים השחורים (Swartberg Mountains).
  נבקר בחוות Cango Wildlife Ranch המאכלסת חיות אשר נמצאות בסכנת הכחדה: תנינים, נמרים, אריות ועוד.
  בחווה לגידול יענים נשמע על ההיסטוריה של גידול היענים, נאכיל יענים וכמה מאתנו אף יזכו לשבת עליהן. בחווה נאכל ארוחת צהריים מסורתית.
  לינה באודסהורן.
  כללכה: ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 80 ק"מ

 • נייזנה (Knysna), טיול לדרום אפריקה
  יום 8

  אודסהורן - נייזנה (Knysna)

  בבוקר נבקר במוזיאון המקומי ובו אגף להיסטוריה היהודית העשירה של אודסהורן המארח חלק מבית הכנסת המקורי.
  ניסע דרך מעבר ההרים אוטניקווה (Outeniqua) לכיוון עיר הלגונות נייזנה (Knysna) ולדרך הגנים המפורסמת.
  בדרך נעבור אגמים המוקפים בצמחיה ייחודית וביניהם מתפתלת תעלה שנקראת סרפנטיין.
  נגיע לעיר נייזנה שמשמעות שמה בשפת הקוי הינה "המקום של עצים". נייזנה הייתה עיר המוקפת ביערות עד שבמאות ה-18 וה-19 חוטבי העצים וכן שריפה ממושכת כילו את היערות הללו.
  בעיר נייזנה נצא להפלגה בלגונה בזמן השקיעה ולאחר מכן זמן חופשי לקניות ולארוחת ערב בווטרפרונט של נייזנה.
  לינה בנייזנה.
  כללכה: – ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 120 ק"מ

 • שמורת הקופים Monkeyland, דרום אפריקה
  יום 9

  נייזנה - פלטנברג ביי (Plettenberg Bay) - ציציקאמה (Tsitsikamma)

  בבוקר נצא לתצפית פאנורמית ב"ראש" של נייזנה – הנקודה בה חוברת הלגונה לאוקיינוס ההודי.
  בדרכינו מזרחה נעצור לתצפית פנורמית בפלטנברגביי (Plettenberg Bay).
  בשמורת הקופים Monkeyland נצא לטיול ביער המארח קופים ופרימטים מסוגים שונים ומנסה להחזיר אותם לסביבתם הטבעית, כן נצפה בצפורים ססגוניות ברשת ענק ונחווה אינטראקציה עם פילים.
  נמשיך לעבר ציציקאמה (Tsitsikamma), הפנינה של דרך הגנים. בשפת הקוי של הילידים משמעותו של השם "המקום עם שפע מים" או "המקום של מים זורמים". נבקר בנייצ'רס ואלי (Nature’s Valley), עיירה קטנה החבויה בליבה של שמורת ציציקאמה ושוכנת ליד לגונה לחופי האוקיינוס ההודי.
  נגיע ללינה בעיירה סטורמסריבר (Stormsriver) ליד ציציקאמה.
  כללכה: ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 100 ק"מ

 • גשר התלוי מעל נהר הסערות, ציציקאמה, טיול לדרום אפריקה
  יום 10

  ציציקאמה - פורט אליזבט (Port Elizabeth) - טיסות פנים ליוהנסבורג (Johannesburg) ואל נלספרויט (Nelspruit) - הייזיויו (Hazyview)

  בבוקר נצא לפארק הלאומי השוכן לשפך נהר הסערות (River Storms). נצעד לאורך צלע ההר בין העצים עד לגשר התלוי מעל נהר הסערות. האוקיינוס ההודי במלוא עוצמתו נשבר אל סלעי החוף וחודר אל נהר הסערות.
  נעורך שייט לתוך נהר הסערות על קירותיו התלויים (בכפוף לזמינות ובתנאי מזג האוויר)
  נצא בנסיעה לכיוון העיר פורט אליזבט (Port Elizabeth). מנמל התעופה של פורט אליזבט נמריא בטיסת פנים אל יוהנסבורג ומשם נשמיך בטיסת פנים נוספת לנלספרויט (Nelspruit).
  ללינה נגיע לעיירת הייזיויו (Hazyview) באזור הכניסה לפארק הלאומי קרוגר (Kruger National Park).
  כלכלה: ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 220 ק"מ

 • הפארק הלאומי קרוגר (Kruger National Park), דרום אפריקה
  יום 11

  הייזיויו - הפארק הלאומי קרוגר - הייזיויו

  השכם בבוקר נצא לספארי הראשון בפארק הלאומי קרוגר. הפארק הינו השמורה הגדולה ביותר בדרום אפריקה ואחת הגדולות באפריקה כולה. גודל הפארק הוא למעלה מ -19000 קילומטרים רבועים – כגודלה של מדינת ישראל!
  הפארק מאכלס בעלי חיים רבים וביניהם "חמשת הגדולים": אריה, נמר, קרנף, פיל ותאו, וחיות רבות אחרות כגון ג'ירפות, זברות, אנטילופות, צבועים ועוד.
  בצהריים נעצור במחנה המרכזי להתרעננות ולאחר מכן נמשיך בחווית הספארי.
  ללינה נשוב להייזיויו.
  כלכלה: ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 50 ק"מ

 • ספארי פרטי במחוז לימפופו (Limpopo), דרום אפריקה
  יום 12

  הייזיויו - הדרך הפנוראמית (Panorama Route) - ספארי פרטי

  אחר ארוחת בוקר נצא לדרך הפאנורמית המתרכזת סביב נהר בלייד או 'נהר השמחה' (Blyde River Canyon) שבמחוז מפומלנגה. זהו אחד הקניונים הגדולים והייחודיים בעולם בהיותו 'קניון ירוק' והדרך רצופה באטרקציות מעניינות שאת היפות שבהן נחווה אנחנו:
  נעצור בשלושת הרונדוולים (Three Rondavels) – תצפית על שלוש פסגות הנראות כבקתות השבטים המקומיים, עגולות עם גגות חרוטיים.
  נבקר בבורות המזל של בורק (Bourke’s Luck Potholes) – ערוץ נחל בו חוללו אבנים במשך אלפי שנים חורים בצורת צילינדרים באבן החול הרכה.
  נגיע אל חלון האלוהים (God’s Window) – משם נשקיף ממרומי הרכס על כל האזור – ביום עם ראות טובה ניתן לראות את מוזמביק ואזור הקרוגר!.
  נבקר במפלי ברלין או ליסבון, תלוי בזמן שיוותר.
  לארוחת צהריים נגיע לשמורה פרטית מפנקת ואקסקלוסיבית שנמצאת במחוז הקטן והצפוני בדרום אפריקה – לימפופו (Limpopo). לאחר התארגנות בחדרים, נצא לספארי ברכבים פתוחים הנהוגים על ידי רנג'רים מקומיים וכן גששים על מנת לאתר את חיות הבר.
  את ארוחת הערב האפריקאית העשירה "בומה" נאכל בשטח השמורה הפרטית.
  לינה בספארי פרטי.
  כלכלה: ארוחת בוקר, ארוחת צהריים וארוחת ערב
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 190 ק"מ

 • הדרך הפנורמית במחוז מפומלנגה, דרום אפריקה
  יום 13

  ספארי פרטי - טיסת פנים ליוהנסבורג - טיסה הביתה

  מוקדם בבוקר נצא לספוג את אווירת הספארי בפעם נוספת ואחרונה לטיול זה.
  אחרי ארוחת בוקר נגיע לנמל התעופה בהודספרוט (Hoedspruit) ונמריא בטיסת פנים ליוהנסבורג, לקראת טיסתנו הביתה.
  להתראות דרום אפריקה המדהימה!
  כללכה: ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 20 ק"מ

חבילת הטיול כוללת

 • חבילת הטיול הפרטי של אותנטיקו כוללת
  • העברות מ/אל שדות התעופה ע"פ התכנית.
  • 3 טיסת פנים כמפורט להלן ע"פ התכנית:
   • מפורט אליזבט ליוהנסבורג ביום 10.
   • מיוהנסבורג לנלספרויט ביום 10.
   • מהודספרוט ליוהנסבורג ביום 13.
  • סה"כ 12 לילות במלונות/לודג'ים כמפורט להלן ובכפוף לזמינות החדרים בפועל בעת הזמנת הטיול:
   • 3 לילות בקייפטאון (Cape Town).
   • לילה אחד בסטלנבוש (Stellenbosch).
   • לילה אחד בהרמנוס (Hermanus).
   • 2 לילות באודסהורן (Oudtshoorn).
   • לילה אחד בנייזנה (Knysna).
   • לילה אחד באיזור ציציקאמה (Tsitsikamma)
   • 2 לילות באזור הפארק הלאומי קרוגר (Kruger National Park).
   • לילה אחד בספארי פרטי במחוז לימפופו (Limpopo).
  • מדריך מקומי דובר אנגלית או עברית (בכפוף לזמינות) ע"פ התכנית.
  • העברות ונסיעות ברכב פרטי/מיניוואן/מיניבוס ממוזג (בהתאם לגודל הקבוצה) ע"פ התכנית.
  • כלכלה כמפורט בתכנית:
   • ארוחות בוקר המוגשות במלונות/לודג'ים.
   • ארוחת צהריים וארוחת ערב בספארי פרטי ביום 12.
  • דמי כניסה לאתרים ואטרקציות כמפורט בתכנית הטיול.
  • מים מינרליים ברכב (2 בקבוקים ביום לאדם).
  • דמי רישום וטיפול.
  המחיר אינו כולל
  • כרטיסים לטיסות בינלאומיות.
  • ביטוח נסיעות אישי, בריאות ומטען.
  • כניסות מוקדמות ו/או מאוחרות לבתי המלון.
  • אתרים, אטרקציות, פעילויות ושירותים אשר לא כלולים בחבילת הטיול.
  • הוצאות בעלות אופי אישי (משקאות, מזכרות וכו').
  • תשר למלווים כראות עיניכם.

מפת הטיול לדרום אפריקה

מפת הטיול לדרום אפריקה

https://goo.gl/ASiGcr

PDF

עוד טיולים פרטיים בדרום אפריקה מבית אותנטיקו