חיפוש טיול למעלה

בארץ אררט – טיול פרטי מודרך בארמניה | 8 ימים

 • טיול פרטי מודרך מ-2 מטיילים ומעלה

 • הדרכה באנגלית או בשפה זרה אחרת

 • נסיעה ברכב 4X4 לקניון גארני בנהיגת מקומיים

 • חוויה קולינרית

 • בהרכב של 6-7 נוסעים – מ-1.380$ לאדם (ללא טיסות)

ארמניה היא ללא ספק אחד מיעדי התיור והטיול המרתקים ביותר שיש לקווקז להציע. שילוב מרתק בין היסטוריה עתיקת יומין, לנופים שחנן אותה הטבע וכמובן, תושבי המקום, המסבירים פנים לכל בא. ארמניה היא מוזיאון פתוח תחת כיפת השמיים עם אוצרות טבע רבים, מנזרים וכנסיות עתיקות ומורשת תרבותית עשירה.

זהו טיול פרטי מבית אותנטיקו® בהובלת מדריכים מקומיים דוברי אנגלית (שפות אחרות ע"פ ההזמנה מיוחדת ובכפוף לזמינות) המתוכנן והמאורגן לכל פרטיו, והמאפשר לכם לחוות חווית טיול איכותית בקבוצה פרטית סגורה. הטיול מתקיים בשילוב של נסיעות במיניוואן/מיניבוס ממוזג עם נהג (בהתאם לגודל הקבוצה) והליכות רגליות ביעדי הסיורים ומתאים לקבוצות סגורות מ- 2 מטיילים ומעלה. יתכנו שינויים במסלול המוצע בכפוף לשינויים בלוח הטיסות, בשל הבחירה בטיסות של חברת תעופה אחרת, על פי מיטב שיקולי המדריך בשטח, עקב תנאי מזג האוויר בפועל ו/או תנאי השטח ו/או דרישות השלטונות המקומיים.

אותנטיקו הנה השותפה הרשמית של הרשת הבינלאומית ™Best Eurasian Hotels בישראל.

תכנית הטיול לארמניה, 8 ימים

תכנית הטיול לארמניה, 8 ימים

 • ירוואן
  יום 1

  שלום ירוואן

  נחיתה בירוואן (Yerevan), בירת ארמניה, מפגש עם המדריך והעברה למלון.
  לינה בירוואן.
  כלכלה: –

 • ירוואן
  יום 2

  בירוואן הבירה

  אחרי ארוחת הבוקר נתחיל את ההיכרות עם בירתה המקסימה של ארמניה, ירוואן. נטייל ברחובותיה וכיכרותיה של הבירה ונספוג מהאווירה המיוחדת השוררת בעיר. נבקר במתחם 'הקסקד' (Cascade) המפורסם, שהוא קומפלקס אומנות וגלריות. נגיע אל מפעל הברנדי המפורסם של ירוואן ונטעם מהברנדי המשובח ביותר ונבקר גם בשוק המזון "גום". נסייר באתר הזיכרון לשואת העם הארמני שהתחוללה בין השנים 1915 ל- 1918. מפגש זה השופך אור על הדמיון לפחות החלקי בהיסטוריית העם הארמני עם ההיסטוריה שלנו, מהווה חוויה מרגשת ביום זה.
  לינה בירוואן.
  כלכלה: ארוחת בוקר

 • הר אררט ומנזר חור ויראפ
  יום 3

  אל הר אררט התנכ"י ודרום ארמניה

  אחרי ארוחת בוקר נסע אל המנזר הציורי Khor Virap השוכן בסמוך לגבול בין ארמניה לטורקיה בנקודה הקרובה ביותר בארמניה להר אררט התנ”כי (שהוא ההר הקדוש לארמנים ונמצא במזרח תורכיה). נחווה את החוויה של לצפות על המקום בו על פי הסברות מצויה תיבת נוח. נגיע אל המנזר נורבאנק (Noravank) המבודד מהמאה ה-13 הנמצא על גבעה בין סלעים אדומים. נמשיך דרומה ובדרך נבקר ב Zorats Qarer או Carahunge שהוא מונומנט אבנים פרהיסטורי המכונה גם סטונהנג’ ארמני.
  ללינה נגיע למלון בעיירת גוריס (Goris).
  כלכלה: ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 270 ק”מ

 • ארמניה, מפל מים ג
  יום 4

  במנזר טאטב המרשים ביופיו ועיר המערות הקדומה

  בבוקר ניסע לחנדזורסק (Khndzoresk), שם נטייל באתר טבע מדהים ונתגלה אל עיר המערות הקדומה. גשר מתנדנד תלוי באורך של 160 מ’ המהווה אטרקציה ייחודית מאוד באתר זה. נמשיך אל מתחם טאטב (Tatev) שנחשב לאחד מהיפים במנזרי המדינה. המנזר ניצב בראש הצוק בגובה מאות מטרים מעל ערוץ נהר, בנוף יערות נהדר. אם מזג האוויר יאפשר, נעלה אל המנזר ברכבל נוסעים הארוך ביותר בעולם (כ 6 ק”מ) המכונה “כנפי טאטב”. רכבל נבנה ע”י חברה שוויצרית והחל לפעול בשנת 2010. אחרי ארוחת צהריים בביתה של משפחה מקומית, נשים את פעמינו אל עבר עיירת נופש ומרפא מפורסמת ג’רמוק (Jermuk). נצפה במפל מים המפורסם והמרשים הנופל מגובה של 68 מטר, נכיר את העיירה, נטעם מים מינרליים מהמעיינות החמים שהאזור שופע בהם. המים ידועים כבעלי סגולות מרפא נגד מחלות מערכת עיכול, כליות, סוכרת ועוד.
  לינה בג’רמוק.
  כלכלה: ארוחת בוקר, ארוחת צהריים
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 175 ק”מ

 • אגם סוואן, ארמניה
  יום 5

  בדרך המשי אל ימת סוואן

  מג'רמוק נצא לכיוון צפון ארמניה, בדרך נבקר בבית קברות יהודי מן המאה ה-13-14 שנתגלה בכפר Yeghegis ע”י הבישוף אברהם מקרטצ’יאן בשנת 1996. נמשיך במעבר סלים (Selim pass 2410 m) ונעצור ליד ה’קרוואנסאראי’ העתיק שבנבנה בשנת 1332 ע”י הנסיך צ’סר ארבליאן. חאן השיירות הזה, הוא אחת הדוגמאות המושלמות של בניה מימי הביניים על אחד מן הסעיפים החשובים של “דרך המשי”. נעבור בכפר Noratus המפורסם בחצ'קרים רבים המצויים בסביבתו (צלבים מגולפים באבן שהנם ביטוי אמנותי, לאומי ודתי של הארמנים) ונרד אל נופיו המרשימים של סוואן (Sevan), אגם ענק וגבוה (2000 מטר מעל פני הים) הנראה כמו שניים, המחולק לאגם הגדול והאגם הקטן ועטור ברכס המושלג של הרי הקווקז, שלחופיו פזורים כפרים, כנסיות ושרידים היסטוריים. נערוך שייט באגם יפה זה ונמשיך אל עיירת דיליז’אן (Dilijan) הידועה כאזור מרפא. אזור זה מכונה גם “השוויץ של ארמניה” בשל יופיו המיוחד.
  ארוחת ערב בבית מקומי.
  לינה בדיליז’אן.
  כלכלה: ארוחת בוקר, ארוחת ערב
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 280 ק”מ

 • רכבל בצחקדזור (Tsaghkadzor), ארמניה
  יום 6

  בחזרה לירוואן

  אחרי ארוחת בוקר נסע לכפר Gosh לביקור במנזר Goshavank מהמאה ה- 13 ובו חצ’קר עתיק, המפורסם כחצ’קר הטוב ביותר בארמניה. משם נמשיך ברכב שטח (אם תנאי השטח ומזג האוויר יאפשרו) לסיור בסביבת אגם קטן ויפיפיה Parz. האגם שוכן בשמורת הטבע של דיליג'אן בגובה של כ- 1400 מ'. אנו בדרך לירוואן הבירה, נעבור שוב על פני אגם סוואן ובהמשך נעצור בעיירת סקי ונופש המפורסמת צחקדזור (Tsaghkadzor) אשר ממוקמת בגובה של כ 1800 מ" מעל פני הים. האזור מאופיין באקלים מצויין ואוויר צח ומושך מטיילים רבים מכל רחבי המדינה. אחת האטרקציות המרכזיות בעיירה הנו רכבל סקי הפעיל גם בחודשי קיץ. נעלה ברכבל זה לתצפית על קניון ראזדן המדהים ביופיו.
  לינה בירוואן.
  כלכלה: ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 175 ק”מ

 • ארמניה - גארני
  יום 7

  ארמניה הקלאסית

  נבקר במוזיאון מטנאדרן (Matenadaran) אשר יפגיש אותנו עם אוסף כתבי היד העתיקים מהגדולים אם לא הגדול בעולם. שם ניתן למצוא כתבי יד ארמנים, יוונים, יהודים, רומנים, פרסים וכד’. נמשיך את המסע דרך קניון Avan המרשים בדרכנו אל המקדש העתיק Garni מהמאה הראשונה לספירה ששימש כבית הקיץ למלכים הארמנים. נמשיך לקניון גרני שמצוקיו בנויים מעמודי בזלת בצורת משושים ונתפעל מאחדים מהם היוצרים מראה מדהים ומכונים בארמנית ‘סימפוניית האבנים’. בקרבת המקום נמצא מנזר המערות Geghard הממוקם בנוף מדהים של הרים ירוקים ונחל הזורם בקניון תלול. בצהריים נתארח לארוחה בבית מקומי.
  לינה בירוואן.
  כלכלה: ארוחת בוקר, ארוחת צהריים
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 90 ק”מ

 • שרידי זווארטנוץ, ארמניה
  יום 8

  אוצרותיה התרבותיים של ארמניה, חוזרים הביתה

  אחרי צ’ק אאוט מהמלון נשלים את הסיורים בירוואן ונמשיך אל בירתה הדתית של ארמניה Echmiadzin – העיר העתיקה ביותר של ארמניה ומקום מושבו של הפטריארך של כל הארמנים. נבקר בשרידי קתדראלת Zvartnots – העיר שפירוש שמה בארמנית הוא ”מלכי השמיים”. הקתדראלה נהרסה ברעידת האדמה במאה ה-10. Echmiadzin ו – Zvartnots נמצאות ברשימת אתרי מורשת עולמית של אונסק”ו. בשעות הערב נגיע לנמל התעופה של ירוואן לקראת הטיסה הביתה.
  להתראות ארמניה העתיקה!
  כלכלה: ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 40 ק”מ

חבילת הטיול כוללת

 • חבילת הטיול הפרטי לארמניה כוללת
  • העברות מ/אל שדה התעופה.
  • לינות: סה"כ 7 לילות כמפורט להלן במלונות ברמת אירוח 4 כוכבים (או דומה) ובכפוף לזמינות החדרים בפועל:
   • 4 לילות בירוואן ב- Opera Suite Hotel Yerevan או Ramada Hotel & Suites by Wyndham Yerevan או דומה.
   • לילה אחד בגוריס במלון Mirhav או Goris Hotel או Hotel Mina או Khoreayi Dzor.
   • לילה אחד בג'רמוק במלון Jermuk Hotel And Spa.
   • לילה אחד בדיליז'אן ב- Best Western Plus Paradise Hotel Dilijan.
  • מדריך מקומי דובר אנגלית ע"פ התכנית (שפות אחרות ע"פ ההזמנה מיוחדת, בתוספת תשלום ובכפוף לזמינות).
  • העברות ונסיעות במיניוואן/מיניבוס/אוטובוס ממוזג עם נהג (בהתאם לגודל הקבוצה) ע"פ התכנית.
  • כלכלה: 7 ארוחות בוקר במלונות + 3 ארוחות נוספות ובתוך כך:
   • ארוחת צהריים בבית כפרי מקומי ביום 4.
   • ארוחת ערב בבית מקומי בדיליז'אן ביום 5.
   • ארוחת צהריים בבית מקומי ביום 7.
  • דמי כניסה לאתרים בהם הכניסה כרוכה בתשלום ואשר כלולים בחבילת הטיול כמפורט בסעיף "אתרים הכלולים בתכנית" (למעט הימים בהם המוזיאונים סגורים).
  • מים מינרליים ברכב.
  • דמי רישום וטיפול.
  המחיר אינו כולל
  • כרטיסי טיסה.
  • אשרת כניסה לארמניה.
  • ביטוח נסיעות אישי ומטען.
  • הוצאות בעלות אופי אישי (משקאות, מזכרות וכו')
  • כל מה שאינו כלול בתוכנית ובמחיר הטיול.

מחירים ותנאים

מחירים ותנאים

אנחנו מאמינים כי הטיולים מבית אותנטיקו מתאימים לכל מי שמחפש חוויית טיול ייחודית, איכותית ובמחיר הוגן ומזמינים אתכם להצטרף אל חוג החברים והלקוחות של אותנטיקו!

מחיר חבילת הטיול לאדם בחדר זוגי בקבוצה פרטית בהתאם למספר המטיילים בקבוצה סגורה

בארץ אררט – טיול פרטי מודרך בארמניה | 8 ימים
הרכב הקבוצה הפרטית2-3
מטיילים
4-5
מטיילים
6-7
מטיילים
8-10
מטיילים
11-13
מטיילים
14-16
מטיילים
תוספת
ליחיד/ה בחדר
מחיר חבילת הטיול1.975$ לאדם1.485$ לאדם1.380$ לאדם1.295$ לאדם1.260$ לאדם1.245$ לאדם270$ לאדם

חוויות ושידרוגי רמת המלונות המוצעים בתוספת תשלום בטיול זה

חוויות ושידרוגיםתוספת מחיר לאדם
בחדר זוגי
הערות
סיור וטעימת יינות ביקב מפורסם, ארמניה20$מתאים לערוך ביום 8 ע"פ התכנית
סדנאת הכנה של Arishta (פסטה ארמנית) ומאפה מתוק Gata + ארוחת צהריים, ארמניה30$מ-4 אנשים ומעלה. מתאים לערוך ביום 8 ע"פ התכנית
מלון DoubleTree by Hilton Hotel Yerevan City Centre290$עבור 4 לילות בירוואן
מלון Grand Hotel Yerevan
(A Member of Small Luxury Hotels of the World)
470$עבור 4 לילות בירוואן
מלון Armenia Marriott Hotel Yerevan490$עבור 4 לילות בירוואן

תנאי תשלום:

התשלומים בש"ח יתבצעו לפי שער המכירה להעברות והמחאות האחרון ביום העסקים שקדם למועד כל תשלום. התשלום בגין המקדמה בסך של 400 דולר ארה"ב לאדם ישולם בתשלום אחד באמצעות כרטיס אשראי או העברה בנקאית במעמד ההרשמה. יתרת הסכום תשולם בהתאם לתנאי התשלום אשר יפורטו למטייל במעמד ההצעה וההרשמה לטיול, אך מלוא התשלום בגין הטיול ישולם בכל מקרה לא יאוחר מ-40 ימים לפני מועד היציאה לטיול (כרטיס האשראי יחויב ללא הודעה נוספת במועד מתאים של חברת האשראי). אנו מכבדים כרטיסי אשראי מסוג ויזה, מאסטרקארד ודיינרס.

מדיניות הביטולים:
הנוסח במלא של 'תנאים כלליים לטיולים' לרבות סעיף תנאי הביטול מפורט בדף ייעודי הזמין אונליין בכתובת: https://authentico.co.il/terms
הודעת הביטול תעשה בהודעה בכתב בלבד. מועד הביטול יוגדר לפי מועד מסירת ההודעה. החזר התשלום יתבצע במטבע בו שילם המבטל (למשלמים בכרטיס אשראי ביטול העסקה מול חברת האשראי).
יודגש כי במחיר הטיול כלולים דמי רישום וטיפול בסך 150$ שלא יוחזרו למטייל בכל מקרה בעת ביטול מצדו. כמו כן יחויב המטייל בדמי ביטול שגובות חברות התעופה ו/או חברות הרכבות בגין ביטול הכרטיסים לטיסות הבינלאומיות ו/או לטיסות הפנים ו/או לנסיעות ברכבת זאת בנוסף לדמי הביטול המפורטים להלן.
בהודעה ביטול עד ל 40 ימי עסקים לפני מועד תחילת הסיור – יחוייב המטייל בדמי רישום וטיפול בסך 150$ בלבד.
החל מ 40 ימי עסקים ועד 30 ימי עסקים- יחוייב המטייל בדמי ביטול בסך 250$.
החל מ 29 ימי עסקים ועד 15 ימי עסקים לפני היציאה – יחוייב המטייל בדמי ביטול בסך 25% ממחיר הטיול.
החל מ 14 ימי עסקים ועד 8 ימי עסקים לפני היציאה – יחוייב המטייל בדמי ביטול בסך 50% ממחיר הטיול.
החל מ 7 ימי עסקים ועד 48 שעות לפני היציאה – יחוייב המטייל בדמי ביטול בסך 75% ממחיר הטיול.
פחות מ 48 שעות ( 2 ימי עבודה) – יחוייב המטייל בדמי ביטול מלאים של מחיר הטיול.
ימי עסקים – ימים א'- ה' (לא כולל חגים).
בקבוצות פרטיות סגורות, בנוסף לדמי הביטול המפוטרים לעיל ואשר יחולו על המבטלים, יש לקחת בחשבון את השינוי במחיר חבילת הטיול לאדם הנובע משינוי במספר המטיילים בקבוצה לאור ביטול ההשתתפות של חלק מהטיילים.
אין החזר בגין שירותים או חלקי שירותים הכלולים בחבילת הטיול שלא נוצלו במהלך הטיול.

אתרים הכלולים בחבילת הטיול לארמניה, 8 ימים

אתרים הכלולים בחבילת הטיול לארמניה, 8 ימים

 • מתחם 'הקסקד'

  קומפלקס אומנות וגלריות במרכז העיר עם תצפית מרהיבה על ירוואן הבירה.

 • מוזיאון מטנאדרן

  מוזיאון כתבי יד עתיקים מהגדולים בעולם. במוזיאון ניתן למצוא כתבי יד ארמנים, יוונים, יהודים, רומנים, פרסים וכד'.

 • המוזיאון לרצח העם הארמני

  המוזיאון לרצח העם הארמני שוכן בירוואן בירת ארמניה, והוא נוסד כדי להנציח את רצח העם הארמני שאירע באימפריה העות'מאנית בשנת 1915.

 • אגם סוואן

  האגם הגדול במדינה השוכן בגובה של 2000 מטר מעל פני הים ועטור ברכס המושלג של הרי הקווקז.

 • דיליז'אן

  עיירת נופש מרפא מפורסמת השוכנת באזור אשר מכונה גם "השוויץ של ארמניה" בשל יופיו המיוחד.

 • מנזר גושאבאנק

  מנזר ארמני מימי הביניים (מאות 12-13) בכפר גוש.

 • מעבר סלים וקרוואנסאראי עתיק

  מעבר סלים  וה'קרוואנסאראי' העתיק שבנבנה בשנת 1332 ע"י הנסיך צ'סר ארבליאן.

 • בית הקברות היהודי העתיק

  בית קברות יהודי מן המאה ה-13-14 שנתגלה בכפר Yeghegis ע"י הבישוף אברהם מקרטצ'יאן בשנת 1996.

 • מתחם טאטב

  מהיפים במנזרי המדינה, ניצב בראש מצוק בגובה מאות מטרים מעל ערוץ נהר, בנוף יערות נהדר. במזג אויר טוב ניתן לעלות אל המנזר ברכבל נוסעים הארוך ביותר בעולם (כ 6 ק"מ) המכונה "כנפי טאטב".

 • מערות חנדזורסק

  עיר מערות קדומה בדרום ארמניה. באזור נחנך לאחרונה גשר מתנדנד תלוי באורך של 160 מ' המהווה אטרקציה ייחודית מאוד.

 • זוראטס קארר

  אתר Zorats Karer המכונה גם Carahunge הוא מונומנט אבנים פרהיסטורי המכונה גם סטונהנג' ארמני.

 • מנזר נורבאנק

  נורבאנק (Noravank) מנזר מבודד מהמאה ה-13 הממוקם על גבעה בין סלעים אדומים.

 • חור ויראפ

  מנזר ציורי השוכן בסמוך לגבול בין ארמניה לטורקיה בו נכלא גרגוריוס הקדוש "המאיר" מפיץ בשורת הנצרות בארמניה. במנזר זה נמצאת נקודת תצפית מצויינת על הר אררט התנ"כי.

 • מקדש גארני

  המקדש העתיק מהמאה הראשונה לספירה ששימש כבית הקיץ למלכים הארמנים.

 • מנזר גרארד

  מנזר Geghard הממוקם בנוף מדהים של הרים ירוקים ונחל הזורם בקניון תלול.

 • אצ'מיאדזין

  העיר הקדושה בארמניה ומקום מושבו של הפטריארך של כל הארמנים.

 • האתר הארכאולוגי בזווארטנוץ

  שרידי קתדראלת Zvartnots שהוקמה במאה ה-7 כקתדרלה הראשית במדינה, נהרסה ברעידת האדמה במאה ה-10 ותגלתה מחדש בתחילת המאה ה-20.

 • רכבל בצחקדזור

  רכבל הסקי, הפעיל גם בחודשי קיץ, ונושא את התיירים עד לגובה המקסימלי של 2819 מ'.

 • אגם Parz

  אגם קטן ויפיפיה Parz השוכן בשמורת הטבע של דיליג’אן בגובה של כ- 1400 מ’.

מפת הטיול לארמניה 8 ימים

מפת הטיול לארמניה 8 ימים

http://goo.gl/fkSd1w

סיפורי לקוחות

לקוחות אותנטיקו מספרים על הטיולים לארמניה

טיולים נוספים לארמניה מבית אותנטיקו®