חיפוש טיול למעלה

טיול ליפן במסלול גולד – 8 ימים | טיול פרטי ביפן מבית אותנטיקו

 • טיול פרטי מודרך מ-2 מטיילים ומעלה

 • הדרכה באנגלית

 • נסיעות ברכבות קליע

 • חוויית לינה בריוקאן – מלון יפני מסותרי

 • חווית טבילה במעיינות החמים

 • טקס הגשה ושתיית תה יפני מסורתי

 • חוויית לבישת בגדים יפניים מסורתיים או שריון סמוראי

 • בהרכב של 6-7 נוסעים – מ-3.655$ לאדם (ללא טיסות)

מסלול הטיול: אוסאקה – קיוטו – מיאג'ימה – הירושימה – וואקאיאמה – נארה – הר פוג'י – קאוואגוצ'יקו – טוקיו.

זהו טיול פרטי מבית אותנטיקו בהובלת מדריכים מקומיים המתוכנן והמאורגן לכל פרטיו, והמאפשר לכם לחוות חווית טיול איכותית בקבוצה פרטית סגורה. הטיול מתקיים בשילוב של נסיעות ברכב ממוזג בהתאם לגודל הקבוצה, ברכבות הקליע והליכות רגליות ביעדי הסיורים ומתאים לקבוצות סגורות מ- 2 מטיילים ומעלה.
יתכנו שינויים במסלול המוצע בכפוף לשינויים בלוח הטיסות של חברת התעופה, על פי מיטב שיקולי המדריך בשטח, עקב תנאי מזג האוויר בפועל ו/או תנאי השטח ו/או דרישות השלטונות המקומיים. כמו כן, סדר הביקורים באתרים המתוארים בתכניות היומיות עשוי להשתנות בהתאם להחלטות המדריך בשטח.

אותנטיקו הנה השותפה הרשמית של הרשת הבינלאומית ™Best Eurasian Hotels בישראל.
אותנטיקו
מחוייבת לפעול בהגינות מול ציבור הצרכנים והינה בעלת תו אמון הציבור אשר מסמן לצרכנים עם מי כדאי לעשות עסקים.

מסלול ותכנית הטיול ליפן במסלול גולד 8 ימים

מסלול ותכנית הטיול ליפן במסלול גולד 8 ימים

 • אוסאקה , יפן
  יום 1

  הגעה לאוסאקה (Osaka)

  אחרי הנחיתה בנמל התעופה של אוסאקה (Kansai ARP – KIX), קבלת פנים והעברה למלון (מרחק הנסיעה: כ-50 ק"מ, זמן הנסיעה – פחות משעה), זמן חופשי.
  לינה באוסקה.

 • מקדש קינקאקוג
  יום 2

  בעיר העתיקה של קיוטו (Kyoto)

  נצא את אוסקה ונסע לסיור יום בקיוטו (מרחק הנסיעה: כ-50 ק"מ, זמן הנסיעה: כ-50 דקות).
  קיוטו הייתה בירתה של יפן ומקום משכנו של הקיסר משנת 794 לספירה ועד 1868. כיום היא אתר תיירות מבוקש ביותר בזכות אינספור מקדשיה, הגדולים והקטנים ומבנים הסטוריים רבי חשיבות ששרדו עד היום. אחד האתרים המרתקים ביותר בעיר הוא קינקאקוג'י (Kinkakuji), מקדש זן שכל שתי הקומות העליונות שלו מצופות בעלי זהב. אחרי שנתפעל מהבניין המפואר מהגדה השנייה של האגם, נעבור מאחוריו ונגיע לגני המקדש ששרדו בצורתם המקורית.
  במרחק כמה דקות משם נמצא מקדש ריואנג'י (Ryoanji) ובו גן הסלעים המפורסם ביותר ביפן, המושך מאות מבקרים מדי יום. נעבור דרומה ונגיע לטירת ניג'ו (Nijo Castle) שנבנתה ב-1603 כמשכנו של טוקוגאווה ליאסו (Tokugawa Ieyasu), השוֹגוּן הראשון (שליט צבאי) מתקופת אדו. הארמונות מאותה התקופה הם כנראה השמורים ביותר מיפן הפאודלית, והטירה נכללת ברשימת אתרי המורשת העולמית של אונסק"ו. האתר האחרון בסיור הוא מקדש פושימי אינארי טאישה (Fushimi Inari Taisha), המפורסם באלפי שערי טוריאי (Torii) בצבע אדום-כתום אשר יוצרים רשת שבילים סבוכה מאחורי הבניינים הראשיים. השבילים מובילים ליער של ההר הקדוש אינארי (Mount Inari) שהוא חלק ממתחם המקדש ומתנשא לגובה של 233 מטרים.
  חזרה למלון.
  לינה באוסקה.

 • הירושימה, יפן
  יום 3

  במיאג'ימה (Miyajima) ובעיר הירושימה (Hiroshima)

  נסע ברכבת הקליע (Bullet Train) להירושימה (מרחק הנסיעה: כ-330 ק"מ, זמן הנסיעה: כשעה ו-20 דקות) ואז נמשיך במעבורת לאי מיאג'ימה. נתפעל ממקדש השינטו באיצוקושימה (Itsukushima Shrine) שנבנה לפני מאות שנים והעניק לאי את תהילתו וגם את שמו. ייחודם של המקדש ושל שער טוריאי שלו הוא שהם נבנו על מים ובשעת הגאות נראים כצפים בים. האי נראה במיטבו מהפסגה הגבוהה ביותר בו – הר מיסן (Mount Misen) אליו נגיע ברכבל ולאחר מכן נשוב להירושימה. אחד האתרים הידועים בהירושימה הוא 'פארק השלום' (Peace Memorial Park) השוכן במרכז העיר. לפני בטלת הפצצה האטומית, אזור הפארק היה מרכזה המסחרי והמנהלי של העיר. ארבע שנים לאחר ההפצצה הוחלט לא לחדש את פיתוח האזור אלא להקים בו אנדרטאות לשלום. האתר העיקרי בגן הוא 'מוזיאון השלום' (Peace Memorial Museum) בו נבקר כמובן.
  חזרה למלון באוסקה ברכבת הקליע.
  לינה באוסקה.

 • שמורת נארה (Nara Park), יפן
  יום 4

  בוואקאיאמה (Wakayama) ובעיר נארה (Nara)

  אנו בדרך לוואקאיאמה (מרחק הנסיעה: כ-100 ק"מ, זמן הנסיעה: כשעה ו-20 דקות).
  נתחיל את הסיור בעיר בשוק קורושיו (Kuroshio Market) המפורסם בדגים הטריים שלו ונחזה בהדגמה של הכנת דג טונה שלם. השוק מציע דגים טריים ומעושנים, קיפודי ים, ביצי דגים ושאר מאכלי ים בצורות שונות. למי שלא אוהב דג נא ניתן למצוא כאן שפע של דגים מבושלים, למשל דגים צלויים או מנת אורז עם מאכלי ים.
  ניפרד מחוף הים ונפנה להרים, אל נארה, בירת הקבע הראשונה של יפן, שנוסדה בשנת 710 לספירה. בזכות עברה כבירתה הראשונה של יפן, העיר מציעה שפע של אתרים היסטוריים ובין היתר, מספר המקדשים העתיקים והגדולים ביותר ביפן. למשל, מקדש טודאיג'י (Todaiji) שהוא אחד המפורסמים ביפן ואחד החשובים ביותר בתולדותיה. האולם הראשי שלו הנו מבנה העץ הגדול ביותר בעולם. בבניין האדיר הזה נמצא פסל הברונזה הגדול ביותר של בודהא ביפן.
  נפגוש גם באיילים משמורת נארה (Nara Park) הסמוכה שמצפים לקבל שיקא סנבאיי (Shika Senbei) – קרקרים מיוחדים להאכלת האיילים. בשמורה חיים כמעט אלף ומאתיים איילים הנחשבים לשליחי האלים בדת השינטו (Shinto). הם הפכו לסמלה של העיר ואפילו הוכרו כאוצר טבע. נארה אף ידועה גם כמקום בו הופיע לראושנה תה יפני ירוק ובשל כך זהו המקום הנכון לחוות טקס תה יפני מסורתי של הכנת התה, הגשתו ושתייתו.
  חזרה למלון (מרחק הנסיעה: כ-35 ק"מ, זמן הניסעה: כשעה אחת).
  לינה באוסקה

 • טירת אוסאקה (Osaka Castle), יפן
  יום 5

  יום סיור באוסאקה, נסיעה לטוקיו

  אוסאקה היא האזור העירוני השני בגודלו ביפן, וידוע בעיקר במוקדי תיירות מודרניים, אולם יש מקומות בעיר העתיקה שבהם אפשר עדיין לחוש בעבר הרחוק שלה, שכן אוסאקה הרבה יותר "מבוגרת" מטוקיו. נבקר בטירת אוסאקה (Osaka Castle) שנבנתה ב-1583, והייתה הטירה הגדולה ביותר ביפן בשעתה. במלחמת העולם השנייה היא ניצלה בנס מההפצצות שהרחיבו את כל העיר. עוד אתר בו נבקר באוסאקה – אקווריום קאיוקן (Aquarium Kaiyukan), אחד המרהיבים ביותר במדינה המציג אוסף מרשים של מגוון יצורים חיים באוקיינוס השקט.
  נשוט בנהר יודו (Yodo River) במשך כשעה מסביב לאוסאקה ונגיע לאחד מאתרי השיא שלה, רחוב דוטונבורי (Dotonbori street). הרחוב הוא אחד מאתרי התיירות האהובים ביותר בעיר והוא נמתח במקביל לתעלת דוטונבורי. זהו אזור קניות ובידור מבוקש, הידוע גם במסעדות שבו. בלילה הוא מואר במאות אורות נאון ושלטים ובהם "האיש הרץ של גליקו (Glico) והסרטן של קאני דוראקו (Kani Doraku).
  נסע ברכבת הקליע (Bullet Train) לטוקיו (מרחק הנסיעה: כ-450 ק"מ, זמן הנסיעה: כשעתיים ו-20 דקות).
  חזרה למלון.
  לינה בטוקיו.

 • הגן הלאומי שינג
  יום 6

  יום סיור בטוקיו (Tokyo)

  טוקיו היא אחת הערים המאוכלסות בעולם ואחד המקומות המתאימים ביותר ללמוד בו על יפן העכשווית.
  זאת עיר רבת פנים ואחת מהן היא רובע שינג'וקו (Shinjuku) – אזור בילויים, עסקים וקניות גדול, מסביב לתחנת הרכבת שינג'וקו. זאת תחנת הרכבת ההומה ביותר בעולם ועוברים בה יותר משני מיליון נוסעים מדי יום. ממערב לתחנה נמצא אזור גורדי השחקים של שינג'וקו שבו נמצאים כמה מהבניינים הגבוהים ביותר בטוקיו. שניים מהם הם מגדלי התאומים של משרדי העירייה (Metropolitan Government Office). אחרי תצפית מרהיבה על העיר מהמצפה בראש המגדלים, נראה את הגן הלאומי שינג'וקו גיואן (Gyoen National Garden), בו נפגשים מסורת ומודרנה, מזרח ומערב. זהו אחד הגנים הגדולים והנעימים ביותר בטוקיו ואחד המקומות המושלמים בעיר להתפעל מפריחת הדובדבן עונת האביב. משנת 1903 היה זהו גן פרטי של משפחת הקיסר והוא נפתח לציבור הרחב בשנת 1949. ממש ליד 'שינג'וקו גיואן' נמצא מקדש מייג'י (Meiji Shrine) המנציח את הקיסר מייג'י (Emperor Meiji) ורעייתו, הקיסרית שוקן (Empress Shoken). המקדש משתרע במתחם רחב ידיים ומרושת בשבילי הליכה מרגיעים. במתחם נמצא יער מייג'י ג'ינגו שבו כמאה אלף עצים שנתרמו למקדש מכל רחבי יפן ונטעו עוד בעת בנייתו. מול הכניסה למקדש נמצאת "אומוטסאנדו", שדרת עצים רחבה שמכונה לפעמים "שאנז אליזה של טוקיו". כאן ניתן למצוא חנויות מותגים, בתי קפה ומסעדות רבות. זהו אחד המקומות המושלמים ללמוד על האדריכלות, האופנה ותת התרבות המודרניות של יפן. מכאן נמשיך לצד המסורתי של טוקיו, לתצפית על ארמון הקיסר (Imperial Palace), משכנם של הקיסר והקיסרית. הארמון מוקף בתעלת מים ובשטחים מכוסי עצים – פיסת טבע נדירה בלב הכרך ההומה. אחרי שנצטלם על רקע גשר ניג'ו-באשי (Niju-bashi) שבארמון, נתקדם למזרח טוקיו ונשוטט באזור גינזה (Ginza), אחד האזורים המפורסמים במרכז העיר טוקיו, המקום שבו כל החנויות המפורסמות בעולם נמצאות זו לצד זו.
  לינה בטוקיו.

 • הר פוג
  יום 7

  הר פוג'י (Fuji) ובקאוואגוצ'יקו (Kawaguchiko) וחוויית השהייה בריוקאן (Ryokan) ליד מעיינות חמים

  לאחר הצ'ק-אאוט מהמלון נסע לסייר יום שלם בסביבת ההר פוג'י (מרחק הנסיעה: כ-130 ק"מ, זמן הנסיעה: כשעתיים). אזור "חמשת האגמים של פוג'י" (Fuji Five Lake) נמצא במרגלות הצפוניים של הר פוג'י, בגובה של כאלף מטר מעל פני הים. באזור נמצאים האגמים קאוואגוצ'יקו (Kawaguchiko), סאיקו (Saiko), יאמאנאקאקו (Yamanakako) ומוטוסוקו (Yamanakako). זאת אחת הנקודות הטובות ביותר לתצפית על הר פוג'י מקרוב ונקודת זינוק טובה לטיפוס על ההר. נצא מהגדה המזרחית של אגם קאוואגוצ'יקו ונעלה ברכבל קאצ'י-קאצ'י (Kachi Kachi) לגובה 400 מטר, למצפור ליד פסגת הר טנג'ו (Mount Tenjo). מכאן יש תצפית פנורמית על האגם שמתחתנו ועל הר פוג'י. התחנה הבאה באזור חמשת האגמים היא הכפר סאיקו איאשי-נו סאטו ננבה (Saiko Iyashi-no Sato Nenba Village) – מוזיאון פתוח תחת כיפת שמיים ובו בתים מסרותיים עם גגות סכך. זהו מסע במנהרת הזמן אל יפן הכפרית והמסורתית שבמהלכו נבקר בבתי אוכל ובחנויות המציגות לראווה מלאכות יד ומאכלים מסורתיים וגם נלבש בגדים יפניים מסורתיים או שריון סמוראי. זו הזמנות יוצאת דופן לתמונות בלתי נכשחות בתלבושת יפנית על רקע הכפר והר פוג'י המרהיב ביופיו.
  ללינה נגיע ל'ריוקאן' (Ryokan) – מלון יפני טיפוסי השוכן באזור מעיינות חמים ולאחר התארגנות ומנוחה מצפה לנו עוד חוויה יפנית ייחודית – מקאיסקי (Kaiseki), ארוחת ערב יפנית מסורתית.

 • להתראות יפן
  יום 8

  להתראות יפן

  צ'ק-אאוט מהמלון, העברה לנמל התעופה של טוקיו לקראת הטיסה הביתה (מרחק הנסיעה: כ-130 ק"מ, זמן הנסיעה: כשעתתים).
  להתראות יפן המדהימה!

חבילת הטיול כוללת

 • חבילת הטיול הפרטי ליפן 8 ימים כוללת
  • לינה: 7 לילות כמתואר בטבלת ההשוואה בין חבילות סטנדרט ופרימיום ובכפוף לזמינות החדרים בפועל בעת ביצוע הזמנת הטיול:
   • 4 לילות באוסקה.
   • 2 לילות בטוקיו.
   • לילה אחד בריוקאן' (Ryokan) – מלון יפני מסותרי באזור ההר פוג'י.
  • כלכלה:
   • ארוחות בוקר בבתי המלון.
   • קאיסקי (Kaiseki) – ארוחת ערב יפנית מסורתית.
  •  תחבורה:
   • העברות מ/אל שדות התעופה ותחנות הרכבת ע"פ התכנית.
   • העברות ונסיעות ברכב פרטי/מיניוואן/מיניבוס ממוזג עם נהג (בהתאם לגודל הקבוצה) ע"פ התכנית.
   • כרטיסים לרכבות הקליע ע"פ התכנית במחלקת תיירים.
  • מדריכים דוברי אנגלית בהתאם לתכנית.
  • אתרים ופעילויות בתשלום אשר כלולים בחבילת הטיול כמפורט בסעיף "אתרים ופעילויות הכלולים במחיר הטיול" (למעט הימים בהם המוזיאונים סגורים מכל סיבה שהיא).
  • מים מינרליים ברכב.
  • דמי רישום וטיפול.
  המחיר אינו כולל
  • כרטיסים לטיסות בינלאומיות.
  • ביטוח נסיעות אישי, בריאות ומטען.
  • כניסות מוקדמות ו/או מאוחרות לבתי המלון.
  • אתרים, אטרקציות, פעילויות ושירותים אשר לא כלולים בחבילת הטיול.
  • הוצאות בעלות אופי אישי (משקאות, מזכרות וכו').
  • תשר למלווים כראות עיניכם.

מחירים ותנאים

מחירים ותנאים

אנחנו מאמינים כי הטיולים מבית אותנטיקו מתאימים לכל מי שמחפש חוויית טיול ייחודית, איכותית ובמחיר הוגן ומזמינים אתכם להצטרף אל חוג החברים והלקוחות של אותנטיקו!

מחיר חבילת הטיול לאדם בחדר זוגי בקבוצה פרטית בהתאם למספר המטיילים בקבוצה סגורה

טיול ליפן במסלול גולד - 8 ימים | טיול פרטי ביפן מבית אותנטיק
הרכב הקבוצה הפרטית2
מטיילים
3
מטיילים
4-5
מטיילים
6-7
מטיילים
8-9
מטיילים
10-11
מטיילים
12-13
מטיילים
תוספת
ליחיד/ה בחדר
חבילת סנטנדרט
מלונות/לודג'ים ברמת 4*
4.665$ לאדם4.030$ לאדם3.860$ לאדם3.665$ לאדם3.520$ לאדם3.500$ לאדם3.460$ לאדם895$ לאדם
חבילת פרימיום
מלונות/לודג'ים ברמת 4+* ו-5*
5.280$ לאדם4.645$ לאדם4.475$ לאדם4.270$ לאדם4.135$ לאדם4.115$ לאדם4.075$ לאדם1.330$ לאדם

תנאי תשלום:

התשלומים בש"ח יתבצעו לפי שער המכירה להעברות והמחאות האחרון ביום העסקים שקדם למועד כל תשלום. התשלום בגין המקדמה בסך של 25% ממחיר הטיול לאדם ישולם בתשלום אחד באמצעות כרטיס אשראי או העברה בנקאית במעמד ההרשמה. יתרת הסכום תשולם בהתאם לתנאי התשלום אשר יפורטו למטייל במעמד ההצעה וההרשמה לטיול, אך מלוא התשלום בגין הטיול ישולם בכל מקרה לא יאוחר מ-40 ימים לפני מועד היציאה לטיול. אנו מכבדים כרטיסי אשראי מסוג ויזה, מאסטרקארד ודיינרס.

מדיניות הביטולים:
הנוסח במלא של 'תנאים כלליים לטיולים' לרבות סעיף תנאי הביטול מפורט בדף ייעודי הזמין אונליין בכתובת: https://authentico.co.il/terms
הודעת הביטול תעשה בהודעה בכתב בלבד. מועד הביטול יוגדר לפי מועד מסירת ההודעה. החזר התשלום יתבצע במטבע בו שילם המבטל (למשלמים בכרטיס אשראי ביטול העסקה מול חברת האשראי).
בהודעת ביטול עד ל 30 ימי עסקים לפני מועד היציאה – יחוייב המטייל בדמי ביטול בסך 15% ממחיר הטיול
החל מ 29 ימי עסקים ועד 15 ימי עסקים לפני מועד היציאה – יחוייב המטייל בדמי ביטול בסך 25% ממחיר הטיול.
החל מ 14 ימי עסקים ועד 8 ימי עסקים לפני מועד היציאה – יחוייב המטייל בדמי ביטול בסך 50% ממחיר הטיול.
החל מ 7 ימי עסקים ועד 48 שעות לפני מועד היציאה – יחוייב המטייל בדמי ביטול בסך 75% ממחיר הטיול.
פחות מ 48 שעות (2 ימי עבודה) – יחוייב המטייל בדמי ביטול מלאים של מחיר הטיול.
ימי עסקים – ימים א'- ה' (לא כולל חגים).
בקבוצות פרטיות סגורות, בנוסף לדמי הביטול המפוטרים לעיל ואשר יחולו על המבטלים, יש לקחת בחשבון את השינוי במחיר חבילת הטיול לאדם הנובע משינוי במספר המטיילים בקבוצה לאור ביטול ההשתתפות של חלק מהטיילים.
כמו כן יחויב המטייל בדמי ביטול שגובות חברות התעופה ו/או חברות הרכבות בגין ביטול הכרטיסים לטיסות הבינלאומיות ו/או לטיסות הפנים ו/או לנסיעות ברכבת זאת בנוסף לדמי הביטול המפורטים להלן.
אין החזר בגין שירותים או חלקי שירותים הכלולים בחבילת הטיול שלא נוצלו במהלך הטיול.

אתרים ופעילויות הכלולים במחיר הטיול ליפן 8 ימים

אתרים ופעילויות הכלולים במחיר הטיול ליפן 8 ימים

 • טירת אוסאקה (Osaka Castle)
 • אקווריום קאיוקן (Aquarium Kaiyukan), אוסקה
 • שייט בנהר יודו (Yodo River), אוסקה
 • מקדש קינקאקוג'י (Kinkakuji), קיוטו
 • מקדש ריואנג'י (Ryoanji), קיוטו
 • טירת ניג'ו (Nijo Castle), קיוטו
 • מקדש טודאיג'י (Todaiji), נארה
 • טקס תה יפני מסורתי, נארה
 • מקדש השינטו באיצוקושימה (Itsukushima Shrine), מיאג'ימה
 • רכבל להר מיסן (Mount Misen), מיאג'ימה
 • מוזיאון השלום (Peace Memorial Museum), הירושימה
 • הגן הלאומי שינג'וקו גיואן (Gyoen National Garden), טוקיו
 • רכבל קאצ'י-קאצ'י (Kachi Kachi) לתצפית על פוג'י
 • כפר סאיקו איאשי-נו סאטו ננבה (Saiko Iyashi-no Sato Nenba Village)
 • חוויית לבישת בגדים יפניים מסורתיים או שריון סמוראי

מפת הטיול ליפן במסלול גולד 8 ימים

מפת הטיול ליפן במסלול גולד 8 ימים

https://goo.gl/jN8RMA

טיולים נוספים ביפן מבית אותנטיקו™