חיפוש טיול למעלה

טיול שורשים לחבל גליציה, פודוליה ובוקובינה – 8 ימים | מסלול לדוגמא

 • מסלול לדוגמא לטיול שורשים בהתאמה אישית

 • טיול פרטי מודרך מ-2 מטיילים ומעלה

 • הדרכה באנגלית או בשפה זרה אחרת

 • בהרכב של 6-7 נוסעים – 1915$ לאדם (ללא טיסות)

מסלול הטיול:  לבוב – איוונו-פרנקיבסק – צ'רנוביץ – קמניץ-פודולסקי – חמלניצקי – מז'יבוז' – ויניצה – ברדיצ'ב – ז'יטומיר – קייב

זהו טיול פרטי מבית אותנטיקו בהובלת מדריכים מקומיים, המתוכנן והמאורגן לכל פרטיו, והמאפשר לכם לחוות חווית טיול איכותית בקבוצה פרטית סגורה. הטיול מתקיים בשילוב של נסיעות ברכב פרטי/מיניוואן/מיניבוס ממוזג עם נהג (בהתאם לגודל הקבוצה) והליכות רגליות ביעדי הסיורים ומתאים לקבוצות מ- 2 מטיילים ומעלה.
יתכנו שינויים במסלול המוצע בכפוף לשינויים בלוח הטיסות של חברת התעופה, על פי מיטב שיקולי המדריך בשטח, עקב תנאי מזג האוויר בפועל ו/או תנאי השטח ו/או דרישות השלטונות המקומיים.

אותנטיקו הנה השותפה הרשמית של הרשת הבינלאומית ™Best Eurasian Hotels בישראל.

תכנית הטיול לחבל גליציה, פודוליה ובוקובינה 8 ימים, אוקראינה

תכנית הטיול לחבל גליציה, פודוליה ובוקובינה 8 ימים, אוקראינה

 • אוקראינה, לבוב
  יום 1

  ת"א - קייב - לבוב

  נמריא מת"א בשעות הצהריים וננחת בקייב כעבור כ-3 שעות, בטיסת המשך קצרה נגיע ללבוב, אחרי קבלת פנים בנמל התעופה, העברה למלון ללינה.

 • אוקראינה, בית האופרה של לבוב
  יום 2

  לבוב - עיר האריות

  היום נטייל בלבוב (בשמה הגרמני למברג), אחת הערים העתיקות במזרח אירופה הממוקמת למרגלות הקרפטים. העיר נוסדה ע"י הנסיך הגליציאני דנילו במאה ה-13 ונקראה על שם בנו לב (אריה). היסטורית העיר נמצאת בגליציה המזרחית וברוב ימיה הייתה תחת שלטון פולני והן נשלטה ע"י האימפריה האוסטרו-הונגרית. נגיע ל"ויסוקי זאמוק" (המצודה הגבוה),ממנה נשקיף על הנופים המרהיבים של העיר, נטייל בשדרות סבובודה – הרחוב הראשי של העיר ונתפעל מהפנינה הארכיטקטונית של לבוב, בניין האופרה. נמשיך לסיור רגלי בעיר העתיקה, נטייל בכיכר השוק בת למעלה משש מאות שנה ובמוזיאון בית המרחקת השוכן בה, נתרשם מבניין העירייה המתנשא לגובה של 65 מטרים ומבניינים אחרים באזור המייצגים סגנונות בנייה שונים כמו הסגנון הגותי, בארוק, רנסנס, רוקוקו, ועוד. נגיע לרובע היהודי ונראה את שרידי בית הכנסת העתיק "שושנת הזהב".  כדאי להזכיר כי בעיר גאים בעובדה שהמקום הוא אחד הראשונים שנחשף באירופה לתרבות שתיית הקפה. יש בעיר עשרות בתי קפה עם מסורת של שנים על שנים וקפה מצוין.

  משך הסיור: כ-6 שעות

 • אוקראינה, לבוב היהודית
  יום 3

  בלבוב היהודית, לבוב - איוונו-פרנקיבסק

  ללא ספק כדאי להקדיש זמן להיכרות עם לבוב היהודית. בעיר התקיימו שלוש קהילות יהודיות: קראים, קהילה יהודית שישבה בתוך חומות העיר, וקהילה יהודית שישבה מחוץ לחומות העיר. ערב מלחמת העולם השנייה, הייתה בלבוב הקהילה היהודית השלישית בגודלה בפולין, לאחר קהילות ורשה ולודז', עם יותר ממאה אלף יהודים. במהלך הטיול נתרשם מהכתובות ביידיש שנשתמרו על חלק מהבניינים בעיר, נראה את בניין בית החולים היהודי לשעבר ע"ש מרקוס לזרוס ברח' רפפורט, נבקר ליד הבית בו התגורר שלום עליכם, נראה את הבניין בו שכן פעם בית הספר היהודי המסחרי, נראה אזור גטו לבוב והאנדרטה לזכר קורבנות השואה, נבקר בבית הכנסת ועוד. כמובן נגיע לאתר מחנה עבודה והשמדה ינובסקה ולתחנת רכבת קלפרוב ממנה נשלחו יהודי גליציה המזרחית למחנה ההשמדה בלז'ץ.
  משך הסיור: כ-3-4 שעות. בתום הסיור נעזוב את לבוב וניסע לכוון דרום מערב אל איוונו-פרנקיבסק, עיר גליציאנית אשר נוסדה ב־1662 על ידי מושל המחוז הנסיך אנדריי פוטוצקי (גראף פוטוצקי) ועד 1962 נקראה העיר סטניסלב. עם הגעתנו לאיוונו-פרנקיבסק, נצא לסיור ההכירות עם העיר. לינה באיוונו-פרנקיבסק.

  מרחק נסיעה משוער: כ-140 ק"מ

 • אוקראינה, צ
  יום 4

  איוונו-פרנקיבסק - צ'רנוביץ - קמניץ-פודולסקי

  ניפרד מאיוונו-פרנקיבסק ונסע לכיוון העיר צ'רנוביץ, בירת בוקובינה השוכנת סמוך לגבול עם צפון רומניה. צ'רנוביץ משתרעת על הגדה הדרומית של נהר הפרוט, הייתה מרכז יהודי גדול וחשוב, שאוכלוסייתו היהודית גדלה משנה לשנה. נבקר בכיכר הראשית, נראה את בית האופרה ובית הקהילה היהודית לשעבר, נבקר במתחם האוניברסיטה המיוחד וכמובן שלא נפסח על הרובע היהודי ובית הכנסת כורל לשעבר או ה"טמפל" היהודי. עם תום הסיור בצ'רנוביץ נמשיך לארוחת ערב במלון בקמניץ-פודולסקי, עיר-מוזיאון תחת כיפת השמים.
  לינה בקמניץ-פודולסקי

  מרחק נסיעה משוער: כ-240 ק"מ.

 • אוקראינה, קמנץ-פודולסקי
  יום 5

  קמניץ-פודולסקי - חמלניצקי - מז'יבוז' - ויניצה

  קמניץ-פודולסקי מכונה אף 'העיר של שבע תרבויות' כמספר הלאומים אשר התגוררו בה (רוסים/אוקראינים, פולנים, יהודים, ארמנים, טורקים, טטרים, ליטאים) בזמנים שונים. כיום מתגוררים בעיר כמאה אלף תושבים והיא מוכרת כאחת הערים החשובות באוקראינה מההיבט התיירותי. לא בכדי זכתה העיר בתחרות 'שבעה פלאי אוקראינה' אשר נערכה בשנת 2007 ונכללה ברשימת שבע הזוכות. נסייר בעיר העתיקה, נבקר ברובע הארמני, נתפעל מהגשרים של העיר, מהמצודה הישנה הלא היא כרטיס הביקור של העיר, מהמבצר הישן ועוד. עם תום הסיור בעיר, נסע לחמלניציקי (פרוסקורוב בשמה הרוסי) שבתחילת המאה ה- 20 הייתה בעיר אחת הקהילות הגדולות בפודוליה. לאחר מכן נעבור דרך עיירת מז'יבוז', בה נראה את אחוזת הקבר של אבי תנועת החסידות, הבעל שם טוב. לקראת סוף היום נגיע לויניצה השוכנת על גדות נהר הבוג הדרומי. בערב כדאי לראות אטרקציה תיירותית חדשה יחסית בויניצה – מזרקת ROSHEN על המים שנבנתה על נהר הבוג הדרומי והנחשבת כיום לאחת המזרקות הגדולות באירופה והגדולה באוקראינה.לינה בויניצה.

  מרחק נסיעה משוער: כ-200 ק"מ.

 • אוקראינה, ברדיצ
  יום 6

  ויניצה - ברדיצ'ב - ז'יטומיר - קייב

  בבקור נצא לסיור בויניצה, נראה את בית הכנסת הגדול, נבקר ברובע היהודי – "ירוסלימקה, בפאתי העיר נראה את שרידי מחנה-מפקדה 'ורוולף' שהוקם עבור היטלר בעת מלחמת העולם השניה. נמשיך אל בברדיצ'ב שנודעה בתולדות החסידות בשל ר' לוי יצחק מברדיצ'ב, שכונה "סניגורם של ישראל", עיר בה גר ופעל מנדלי מוכר ספרים, והסופר הצרפתי הנודע אונורה דה-בלזאק נשא לאשתו את אהובתו. נראה את בתי הכנסת, האנדרטה לציון קורבנות הגטו, נבקר בבית קברות יהודי עתיק שמרכזו ניצב "האוהל" של ר' לוי יצחק ונראה מצבות ייחודיות בצורת מגפיים. מברדיצ'ב נשים את פעמנו אל העיר ז'יטומיר שערב מלחמת העולם השנייה התגוררו בה כ- 30,000 יהודים, שהיוו שליש מכלל תושביה. נבקר ברוע היהודי וברח' מוסקובסקיה ליד בית סבו של חיים נחמן ביאליק אשר נולד בכפר ראדי הסמוך לז'יטומיר ובהמשך התגורר אצל סבו האדוק – ר' יעקב משה ביאליק במשך כ-10 שנים. לעת ערב נגיע לבירת אוקראינה, קייב ללינה.

  מרחק נסיעה משוער ביום זה: כ- 270 ק"מ

 • אוקראינה - קייב
  יום 7

  בקייב העתיקה והמודרנית

  היום נצא לסיור בבירת אוקראינה ואחת הערים העתיקות ביותר במזרח אירופה, קייב הנושאת בגאווה את התואר "אם כל הערים הרוסיות". נבקר ליד אנדרטת סירת המייסדים של העיר (Ladya), נמשיך אל אתריה של קייב העתיקה ונצפה על שער הזהב – שריד שער הכניסה אל העיר העתיקה (Golden Gate), נראה את קתדרלת סנט סופיה המפורסמת (Sofievskiy Sobor) שנבנתה במאה-11 והוכרזה ע" אונסק"ו כאתר מורשת עולמית תרבותית. נגיע למורד אנדרייבסקי (Andriyivs’kyi uzviz) – ירידה תלולה המכונה ע"י המקומיים "המונמארטר של קייב" ובה בתים עתיקים, גלריות, בתי קפה ושוק המזכרות. נבקר ברחוב הקניות והבילויים הראשי בעיר חרשצ'אטיק (Khreschatyk) ובכיכר העצמאות השוכנת בו (Maydan Nezalezhnosti) שהיא הכיכר המרכזית והיפה בעיר, נראה את בניין הפרלמנט (Verkhovna Rada), ארמון מרינסקי (Mariyinsky Palace) ארמון בארוקי מפואר המשמש היום לטקסים רשמיים של נשיא אוקראינה ואת "הבית עם הכימרות" המפורסם (House with Chimaeras). נשים את פעמנו אל לאוורת קייב-פצ'רסק – מנזר המערות (Kiev Pechersk Lavra) אולי האתר המרשים ביותר בעיר והינו אתר מורשת עולמית של אונסק"ו. נסיים את הסיור על הגבעה הצופה אל הנהר דנייפר, בה ניצב הפסל "אמא מולדת" (Rodina Mat) המתנוסס לגובה של 62 מ', והוא חלק ממוזיאון המלחמה הפטריוטית הגדולה השוכן למרגלותיו.
  בערב נצא לסיור ערב "אורות קייב".

  משך הסיור: כ-7 שעות

 • אוקראינה, קייב - בית הכנסת בפודול
  יום 8

  קייב היהודית, חוזרים הביתה

  יום זה נקדיש להיכרות עם קייב היהודית שכן לבירת אוקראינה היסטוריה יהודית עשירה ועתיקת יומין. נתחיל את הסיור ב'באבי יאר' (Babi Yar), גיא ההריגה של יהודי קייב בזמן מלחמת העולם השנייה. נמשיך לפודול (Podol), אזור היסטורי ואחד העתיקים בקייב, בו בעבר התגוררו יהודים רבים. נתרשם מבניני הרובע, נראה בין היתר את בית הכנסת קורל הגדול הידוע גם בשם בית הכנסת בפודול, נראה את בניין האקדמיה קייב-מוהילה, בה נלמדה גם השפה העברית. היום באזור פודול שפע של מסעדות, חנויות ומקומות בילוי. נמשיך לבסרבקה (Bessarabka), גם הוא אזור היסטורי בקייב שקשור חזק בחיי היהודים בעיר. נכיר את מורשתו של יצרן הסוכר הגדול באותם הימים ונדבן יהודי מפורסם, לזר ברודסקי, נבקר בבית הכנסת כורל של ברודסקי שנבנה ב-1898 בכספי הנדבן ומשמש גם היום מרכז דתי ותרבותי של יהודי קייב. נראה את אחת האטרקציות של קייב, שוק בסרבקה המקורה שאף הוא נבנה מכספיו של ברודסקי. נראה את פסל שלום עליכם שהתגורר באזור ואת תבליט הזיכרון על הבית בו נולדה גולדה מאיר. עם תום הסיור נסע לשדה התעופה של קייב לקראת טיסת ערב הביתה.

  משך הסיור: כ-7 שעות.

חבילת הטיול כוללת

 • חבילת הטיול הלחבל גליציה, פודוליה ובוקובינה, אוקראינה כוללת
  • קבלת פנים והעברות מ/אל נמל התעופה.
  • 7 לילות במלונות 4* או דומה על בסיס BB (בכפוף לזמינות החדרים).
  • מדריך מקומי דובר אנגלית ע"פ התכנית (שפות אחרות ע"פ ההזמנה מיוחדת, בתוספת תשלום ובכפוף לזמינות).
  • העברות ונסיעות ברכב פרטי/מיניוואן/מיניבוס/אוטובוס ממוזג עם נהג (בהתאם לגודל הקבוצה) ע"פ התכנית.
  • דמי כניסוה לאתרים בהם הכניסה כרוכה בתשלום ואשר כלולים בחבילת הטיול כמפורט בסעיף "אתרים הכלולים בתכנית" (למעט הימים בהם המוזיאונים סגורים).
  • מים מינרליים ברכב.
  •  דמי רישום וטיפול.
  המחיר אינו כולל
  • כרטיסי טיסה.
  • ביטוח נסיעות אישי וביטוח מטען.
  • אתרים ופעילויות אשר לא כלולים בתכנית הטיול.
  • ארוחות מעבר לארוחות בוקר המוגשות בבתי המלון.
  • כניסות מוקדמות ו/או מאוחרות לבתי המלון.
  • הוצאות אישיות.
  • שעות הדרכה ורכב נוספות שמעבר למתואר בתכנית הטיול.
  • טיפים למדריכים ונהגים מקומיים.

מחיר חבילת הטיול

מחיר חבילת הטיול

אנחנו מאמינים כי הטיולים מבית אותנטיקו מתאימים לכל מי שמחפש חוויית טיול ייחודית, איכותית ובמחיר הוגן ומזמינים אתכם להצטרף אל חוג החברים והלקוחות של אותנטיקו!

מחיר חבילת הטיול לאדם בחדר זוגי בקבוצה פרטית בהתאם למספר המטיילים בקבוצה סגורה

טיול שורשים לחבל גליציה, פודוליה ובוקובינה - 8 ימים | מסלול לדוגמא
הרכב הקבוצה הפרטית2-3
מטיילים
4-5
מטיילים
6-7
מטיילים
8-9
מטיילים
10-12
מטיילים
13-16
מטיילים
תוספת ליחיד/ה בחדר זוגי
מחיר חבילת הטיול3.130$ לאדם2.235$ לאדם1.915$ לאדם1.720$ לאדם1.600$ לאדם1.505$ לאדם345$

תנאי תשלום בטיול זה:
התשלומים בש"ח יתבצעו לפי שער המכירה להעברות והמחאות האחרון ביום העסקים שקדם למועד כל תשלום. התשלום בגין המקדמה בסך של 400 דולר ארה"ב לאדם ישולם בתשלום אחד באמצעות כרטיס אשראי או העברה בנקאית במעמד ההרשמה. יתרת הסכום תשולם בהתאם לתנאי התשלום אשר יפורטו למטייל במעמד ההצעה וההרשמה לטיול, אך מלוא התשלום בגין הטיול ישולם בכל מקרה לא יאוחר מ-40 ימים לפני מועד היציאה לטיול (כרטיס האשראי יחויב ללא הודעה נוספת במועד מתאים של חברת האשראי). אנו מכבדים כרטיסי אשראי מסוג ויזה, מאסטרקארד ודיינרס.

מדיניות הביטולים:
הנוסח במלא של 'תנאים כלליים לטיולים' לרבות סעיף תנאי הביטול מפורט בדף ייעודי הזמין אונליין בכתובת: https://authentico.co.il/terms
הודעת הביטול תעשה בהודעה בכתב בלבד. מועד הביטול יוגדר לפי מועד מסירת ההודעה. החזר התשלום יתבצע במטבע בו שילם המבטל (למשלמים בכרטיס אשראי ביטול העסקה מולל חברת האשראי).
יודגש כי במחיר הטיול כלולים דמי רישום וטיפול בסך 150$ שלא יוחזרו למטייל בכל מקרה בעת ביטול מצדו. כמו כן יחויב המטייל בדמי ביטול שגובות חברות התעופה ו/או חברות הרכבותת בגין ביטול הכרטיסים לטיסות הבינלאומיות ו/או לטיסות הפנים ו/או לנסיעות ברכבת זאת בנוסף לדמי הביטול המפורטים להלן.
בהודעה ביטול עד ל 40 ימי עסקים לפני מועד תחילת הסיור – יחוייב המטייל בדמי רישום וטיפול בסך 150$ בלבד.
החל מ 40 ימי עסקים ועד 30 ימי עסקים- יחוייב המטייל בדמי ביטול בסך 250$.
החל מ 29 ימי עסקים ועד 15 ימי עסקים לפני היציאה – יחוייב המטייל בדמי ביטול בסך 25% ממחיר הטיול.
החל מ 14 ימי עסקים ועד 8 ימי עסקים לפני היציאה – יחוייב המטייל בדמי ביטול בסך 50% ממחיר הטיול.
החל מ 7 ימי עסקים ועד 48 שעות לפני היציאה – יחוייב המטייל בדמי ביטול בסך 75% ממחיר הטיול.
פחות מ 48 שעות ( 2 ימי עבודה) – יחוייב המטייל בדמי ביטול מלאים של מחיר הטיול.
ימי עסקים – ימים א'- ה' (לא כולל חגים).
בקבוצות פרטיות סגורות, בנוסף לדמי הביטול המפוטרים לעיל ואשר יחולו על המבטלים, יש לקחת בחשבון את השינוי במחיר חבילת הטיול לאדם הנובע משינוי במספר המטיילים בקבוצהה לאור ביטול ההשתתפות של חלק מהטיילים.
אין החזר בגין שירותים או חלקי שירותים הכלולים בחבילת הטיול שלא נוצלו במהלך הטיול.

אתרים הכלולים בחבילת הטיול לחבל גליציה, פודוליה ובוקובינה 8 ימים, אוקראינה

אתרים הכלולים בחבילת הטיול לחבל גליציה, פודוליה ובוקובינה 8 ימים, אוקראינה

 • לאוורת קייב-פצ'רסק (מנזר המערות)

  מתחם של מנזרים וכנסיות בקייב בירת אוקראינה, והנחשב לאחד העתיקים בעיר. המנזר הוקם בשנת 1051 בתקופת הנסיך ירוסלב הנבון, על ידי הנזיר אנטוניוס ותלמידו פאודוסי. האתר הוכרז על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמית תרבותי בשנת 1990.

 • מוזיאון האוצרות ההיסטוריים של אוקראינה במתחם לאוורת קייב-פצ'רסק

  מוזיאון האוצרות ההיסטוריים של אוקראינה במתחם לאוורת קייב-פצ'רסקבו מציג אוסף מרשים של תכשיטים, וחפצים יקרים שנאספו ברחבי אוקראינה.

   

 • מוזיאון למיקרו-מיניאטורות במתחם לאוורת קייב-פצ'רסק

  מוזיאון למיקרו-מיניאטורות במתחם לאוורת קייב-פצ'רסק מציג אוסף מיקרו-מיניאטורות שהן פרי יצירתו הוירטואוזית של האמן האוקראיני Mykola Syadristy.

 • המוזיאון האתנוגרפי תחת כיפת השמיים בפירוגובו

  זהו המוזיאון לאדריכלות עממית וחיי הכפר והוא מציג מבנים כפריים מהמאה ה-17 ועד העשרים, כולל מבני עץ, טחנות רוח, חפצים ורהיטים ועוד בנוף כפרי ירוק.

 • מוזיאון בית המרקחת העתיק בלבוב

  מוזיאון-בית מרקחת בלבוב הממוקם בכיכר השוק אשרנוסד בשנת 1735 ע"י רוקח צבאי ופעיל עד היום.

 • מתחם האוניברסיטה, צ'רנוביץ

  האוניברסיטה בצ'רנוביץ נוסדה בשנת 1875. המבנה המרכזי של האוניברסיטה שימש במקור למגורי המטרופוליטים הנוצריים והוכרז על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמית תרבותי בשנת 2011.

 • מבצר העיר, קמנץ-פודולסקי

  קמניץ-פודולסקי מוזכרת בכתובים לראשונה בשנת 1062 כחלק מרוס של קייב. מבצר העיר הוא ללא ספק גולת הכותרת של הביקור בעיר זו.

מפת הטיול לחבל גליציה, פודוליה ובוקובינה 8 ימים, אוקראינה

מפת הטיול לחבל גליציה, פודוליה ובוקובינה 8 ימים, אוקראינה

סיפורי לקוחות

לקוחות אותנטיקו מספרים על הטיולים באוקראינה

טיולים נוספים באוקראינה מבית אותנטיקו™