חיפוש טיול למעלה

טיול שורשים מקייב לאודסה – 6 ימים | מסלול לדוגמא

 • מסלול לדוגמא לטיול שורשים בהתאמה אישית

 • טיול פרטי מודרך מ-2 מטיילים ומעלה

 • הדרכה באנגלית או בשפה זרה אחרת

 • בהרכב של 6-7 נוסעים – 1415$ לאדם (ללא טיסות)

מסלול הטיול:  קייב – ז'יטומיר – ברדיצ'ב – ויניצה – אומן – אודסה

זהו טיול פרטי מבית אותנטיקו בהובלת מדריכים מקומיים דוברי אנגלית, המתוכנן והמאורגן לכל פרטיו, והמאפשר לכם לחוות חווית טיול איכותית בקבוצה פרטית סגורה. הטיול מתקיים בשילוב של נסיעות ברכב פרטי/מיניוואן/מיניבוס ממוזג עם נהג (בהתאם לגודל הקבוצה) והליכות רגליות ביעדי הסיורים ומתאים לקבוצות מ- 2 מטיילים ומעלה.
מסלול זה מתבסס על לוח הטיסות של חברת התעופה Ukraine International Airlines הידוע היום. ניתן להתאים את התכנית לטיסות אחרות בהתאם לבחירת הנוסעים. יתכנו שינויים במסלול המוצע בכפוף לשינויים בלוח הטיסות של חברת התעופה, על פי מיטב שיקולי המדריך בשטח, עקב תנאי מזג האוויר בפועל ו/או תנאי השטח ו/או דרישות השלטונות המקומיים.

אותנטיקו הנה השותפה הרשמית של הרשת הבינלאומית ™Best Eurasian Hotels בישראל.

תכנית הטיול מקייב לאודסה 6 ימים, אוקראינה

תכנית הטיול מקייב לאודסה 6 ימים, אוקראינה

 • אוקראינה - קייב
  יום 1

  בקייב העתיקה והמודרנית

  נמריא מת"א בשעות הבוקר המוקדמות וננחת בקייב כעבור כ-3 שעות. אחרי קבלת הפנים בשדה התעופה נצא לסיור בבירת אוקראינה ואחת הערים העתיקות ביותר במזרח אירופה, קייב הנושאת בגאווה את התואר "אם כל הערים הרוסיות". נבקר ליד אנדרטת סירת המייסדים של העיר (Ladya), נמשיך אל אתריה של קייב העתיקה ונצפה על שער הזהב – שריד שער הכניסה אל העיר העתיקה (Golden Gate), נראה את קתדרלת סנט סופיה המפורסמת (Sofievskiy Sobor) שנבנתה במאה-11 והוכרזה ע" אונסק"ו כאתר מורשת עולמית תרבותית. נגיע למורד אנדרייבסקי (Andriyivs’kyi uzviz) – ירידה תלולה המכונה ע"י המקומיים "המונמארטר של קייב" ובה בתים עתיקים, גלריות, בתי קפה ושוק המזכרות. נבקר ברחוב הקניות והבילויים הראשי בעיר חרשצ'אטיק (Khreschatyk) ובכיכר העצמאות השוכנת בו (Maydan Nezalezhnosti) שהיא הכיכר המרכזית והיפה בעיר, נראה את בניין הפרלמנט (Verkhovna Rada), ארמון מרינסקי (Mariyinsky Palace) ארמון בארוקי מפואר המשמש היום לטקסים רשמיים של נשיא אוקראינה ואת "הבית עם הכימרות" המפורסם (House with Chimaeras). נשים את פעמנו אל לאוורת קייב-פצ'רסק – מנזר המערות (Kiev Pechersk Lavra) אולי האתר המרשים ביותר בעיר והינו אתר מורשת עולמית של אונסק"ו. נסיים את הסיור על הגבעה הצופה אל הנהר דנייפר, בה ניצב הפסל "אמא מולדת" (Rodina Mat) המתנוסס לגובה של 62 מ', והוא חלק ממוזיאון המלחמה הפטריוטית הגדולה השוכן למרגלותיו.

  משך הסיור: כ-7 שעות.

 • אוקראינה, קייב - בית הכנסת בפודול
  יום 2

  קייב היהודית, סיור ערב "אורות קייב"

  יום זה נקדיש להיכרות עם קייב היהודית שכן לבירת אוקראינה היסטוריה יהודית עשירה ועתיקת יומין. נתחיל את הסיור ב'באבי יאר' (Babi Yar), גיא ההריגה של יהודי קייב בזמן מלחמת העולם השנייה. נמשיך לפודול (Podol), אזור היסטורי ואחד העתיקים בקייב, בו בעבר התגוררו יהודים רבים. נתרשם מבניני הרובע, נראה בין היתר את בית הכנסת קורל הגדול הידוע גם בשם בית הכנסת בפודול, נראה את בניין האקדמיה קייב-מוהילה, בה נלמדה גם השפה העברית. היום באזור פודול שפע של מסעדות, חנויות ומקומות בילוי. נמשיך לבסרבקה (Bessarabka), גם הוא אזור היסטורי בקייב שקשור חזק בחיי היהודים בעיר. נכיר את מורשתו של יצרן הסוכר הגדול באותם הימים ונדבן יהודי מפורסם, לזר ברודסקי, נבקר בבית הכנסת כורל של ברודסקי שנבנה ב-1898 בכספי הנדבן ומשמש גם היום מרכז דתי ותרבותי של יהודי קייב. נראה את אחת האטרקציות של קייב, שוק בסרבקה המקורה שאף הוא נבנה מכספיו של ברודסקי. נראה את פסל שלום עליכם שהתגורר באזור ואת תבליט הזיכרון על הבית בו נולדה גולדה מאיר. בערב נצא לסיור ערב "אורות קייב".

  משך הסיור: כ-7 שעות ביום וכ-2 שעות בערב.

 • אוקראינה, ברדיצ
  יום 3

  קייב - ז'יטומיר - ברדיצ'ב - ויניצה

  נצא את בירת אוקראינה ונשים את פעמנו אל העיר ז'יטומיר שערב מלחמת העולם השנייה התגוררו בה כ- 30,000 יהודים, שהיוו שליש מכלל תושביה. נבקר ברובע היהודי וברח' מוסקובסקיה ליד בית סבו של חיים נחמן ביאליק אשר נולד בכפר ראדי הסמוך לז'יטומיר ובהמשך התגורר אצל סבו האדוק – ר' יעקב משה ביאליק במשך כ-10 שנים. נמשיך לברדיצ'ב המכונה אף "ירושלים של חבל ווהלין" בשל היותה בעלת היסטוריה ומרושת יהודית עשירה. נסייר בברדיצ'ב שנודעה בתולדות החסידות בשל ר' לוי יצחק מברדיצ'ב, שכונה "סניגורם של ישראל", עיר בה גר ופעל מנדלי מוכר ספרים, והסופר הצרפתי הנודע אונורה דה-בלזאק נשא לאשתו את אהובתו. נראה את בתי הכנסת, האנדרטה לציון קורבנות הגטו, נבקר בבית קברות יהודי עתיק שמרכזו ניצב "האוהל" של ר' לוי יצחק ונראה מצבות ייחודיות בצורת מגפיים. נמשיך לויניצה השוכנת על גדות נהר הבוג הדרומי, נראה את בית הכנסת הגדול, נבקר ברובע היהודי – "ירוסלימקה, בפאתי העיר נראה את שרידי מחנה-מפקדה 'ורוולף' שהוקם עבור היטלר בעת מלחמת העולם השניה. בערב כדאי לראות אטרקציה תיירותית חדשה יחסית בויניצה – מזרקת ROSHEN על המים שנבנתה על נהר הבוג הדרומי והנחשבת כיום לאחת המזרקות הגדולות באירופה והגדולה באוקראינה.לינה בויניצה.

  מרחק נסיעה משוער ביום זה: כ- 270 ק"מ

 • אוקראינה, אומן - פארק סופייבקה (גני סופיה)
  יום 4

  ויניצה - אומן - אודסה

  בבוקר נצא את ויניצה לכיוון אודסה, עיר נמל לחופיו של הים השחור. נעבור דרך נמירוב הידועה לשמצה בהיסטוריה היהודית, בשל הטבח של היהודים שבוצע על ידי קוזאקים של בוגדן חמלניצקי במהלך פרעות ת"ח–ת"ט. נעצור באומן, עיר בעלת חשיבות רבה לחסידות ברסלב, כי שם נקבר מייסדה, ר' נחמן מברסלב. אומן מושכת אליה אלפי אנשים מדי שנה, מאמינים והן רבים שאינם חסידי ברסלב. נבקר פארק סופייבקה (גני סופיה) המדהים ביופיו ואשר נחשב לאחד מאתרי התיירות הבולטים באוקראינה ומוגדר כאחד מ"שבעת פלאי אוקראינה". הפארק הוקם ע"י גראף פוטוצקי לכבוד אשתו הרוזנת סופיה. בתום הביקור נמשיך בדרכנו לאודסה. לינה באודסה.

  מרחק נסיעה משוער ביום זה: כ- 450 ק"מ

 • אוקראינה, אודסה
  יום 5

  אודסה - הפנינה שליד הים

  היום נסייר באתריה המרכזיים של אודסה – עיר נמל יפה לחוף הים השחור או בכינויה הרומנטי הלקוח מתוך שיר נודע – "הפנינה שליד הים". נטייל בשדרות פרימורסקי (Primorsky  Boulevard), בין פסליהם של פושקין, דוכס דה רישליה ויקטרינה הגדולה ונשמע על פועלם באודסה, נתרשם מבית האופרה הנודע של אודסה וכמובן נגיע אל מדרגות פוטיומקין שהן מסימני ההיכר הבולטים ביותר של העיר. במדרגות אלו צולם קטע מפורסם מתוך סרטו של הבמאי סרגיי אייזנשטיין "אוניית הקרב פוטיומקין". נמשיך לרחוב הראשי דריבסובסקיה (Deribasivska) ונתרשם משפע של השמות המוכרים של סופרים, משוררים, מדענים, שגרו באודסה וביניהם מנדלייב, אדם מיצקביץ', קנדינסקי ועוד. נבקר באחת הכיכרות המרכזיות של אודסה כיכר סובורניה (Sobornaya Square) , נראה את פסל התפוז המיוחד ודרך שדרות התהילה נגיע אל אנדרטת המלח האלמוני. נסיים את הסיור בביקור בקטקומבות של אודסה המפורסמות (Odessa Catacombs) – מנהרות תת-קרקעיות מתחת לאודסה שאורכן הכולל הנו כ- 2500 ק"מ. המנהרות שימשו כמחצבות פעילות במאה ה-19 והן כמערות מסתור לפרטיזנים האודסאים. כיום, הקטקומבות משמשות אטרקציה לתיירים.

  משך הסיור: כ-6-7 שעות

 • אוקראינהה, אודסה היהודית
  יום 6

  באודסה היהודית, חוזרים הביתה

  העיר אודסה מצטיירת בזיכרון הקיבוצי של העם היהודי כמרכז יהודי מהגדולים במזרח אירופה מסוף המאה התשע עשרה ועד למלחמת העולם השנייה. כאן צמחו גדולי אנשי הרוח היהודית והציונית כמו מנדלי מוכר ספרים, ח.נ. ביאליק, זאב ז'בוטינסקי, קלאוזנר, דובנוב ורבים אחרים והן גדולי היהודים הסובייטים למשל, יצחק בבל, הכנרים פטר סטולרסקי, דוד אויסטרך, נתן מילשטיין, לאוניד קגן ועוד. כדאי לזכור גם כי מכאן, מהנמל אודסה, החלה העלייה הגדולה לארץ ישראל מסוף המאה התשע עשרה ועד להקמת המדינה. נבקר במוזיאון לתולדות יהודי אודסה המכיל חפצים אותנטיים ותמונות היסטוריות של יהודי המקום. נראה בניין בית הכנסת ברודסקיה לשעבר ונבקר בבית הכנסת הגדול ובבית כנסת של חב"ד, נראה את הבתים בהם התגוררו משוררים, סופרים יהודיים ואישיים ציוניים שפעלו באודסה, דוגמת ביאליק, טשרניחובסקי, ז'בוטינסקי, פינסקר, מנדלי מוכר ספרים, יצחק בבל, נשמע על הוועד האודסאי (חיבת ציון) שפעל באודסה, נבקר ליד האנדרטה לקורבנות השואה. לפי העניין אפשר נבקר גם ב"פריבוז" (Privoz market), אחד השווקים הגדולים והמפורסמים בעיר אודסה השופע מכל טוב. בשעות הערב נגיע לנמל התעופה של העיר לקראת טיסת חזרה הביתה.

  משך הסיור: כ-8-10 שעות.

חבילת הטיול כוללת

 • חבילת הטיול באוקראינה: מקייב לאודסה כוללת
  • קבלת פנים והעברות מ/אל נמל התעופה.
  • 5 לילות במלונות 4* או דומה על בסיס BB (בכפוף לזמינות החדרים).
  • מדריך מקומי דובר אנגלית ע"פ התכנית (שפות אחרות ע"פ ההזמנה מיוחדת, בתוספת תשלום ובכפוף לזמינות).
  • העברות ונסיעות ברכב פרטי/מיניוואן/מיניבוס/אוטובוס ממוזג עם נהג (בהתאם לגודל הקבוצה) ע"פ התכנית.
  • דמי כניסוה לאתרים בהם הכניסה כרוכה בתשלום ואשר כלולים בחבילת הטיול כמפורט בסעיף "אתרים הכלולים בתכנית" (למעט הימים בהם המוזיאונים סגורים).
  • מים מינרליים ברכב.
  •  דמי רישום וטיפול.
  המחיר אינו כולל
  • כרטיסי טיסה.
  • ביטוח נסיעות אישי וביטוח מטען.
  • אתרים ופעילויות אשר לא כלולים בתכנית הטיול.
  • ארוחות מעבר לארוחות בוקר המוגשות בבתי המלון.
  • כניסות מוקדמות ו/או מאוחרות לבתי המלון.
  • הוצאות אישיות.
  • שעות הדרכה ורכב נוספות שמעבר למתואר בתכנית הטיול.
  • טיפים למדריכים ונהגים מקומיים.

מחיר חבילת הטיול

מחיר חבילת הטיול

אנחנו מאמינים כי הטיולים מבית אותנטיקו מתאימים לכל מי שמחפש חוויית טיול ייחודית, איכותית ובמחיר הוגן ומזמינים אתכם להצטרף אל חוג החברים והלקוחות של אותנטיקו!

מחיר חבילת הטיול לאדם בחדר זוגי בקבוצה פרטית בהתאם למספר המטיילים בקבוצה סגורה

טיול שורשים מקייב לאודסה - 6 ימים | מסלול לדוגמא
הרכב הקבוצה הפרטית2-3
מטיילים
4-5
מטיילים
6-7
מטיילים
8-9
מטיילים
10-12
מטיילים
13-16
מטיילים
תוספת ליחיד/ה בחדר זוגי
מחיר חבילת הטיול2.500$ לאדם1.660$ לאדם1.415$ לאדם1.240$ לאדם1.150$ לאדם1.080$ לאדם250$

תנאי תשלום בטיול זה:
התשלומים בש"ח יתבצעו לפי שער המכירה להעברות והמחאות האחרון ביום העסקים שקדם למועד כל תשלום. התשלום בגין המקדמה בסך של 400 דולר ארה"ב לאדם ישולם בתשלום אחד באמצעות כרטיס אשראי או העברה בנקאית במעמד ההרשמה. יתרת הסכום תשולם בהתאם לתנאי התשלום אשר יפורטו למטייל במעמד ההצעה וההרשמה לטיול, אך מלוא התשלום בגין הטיול ישולם בכל מקרה לא יאוחר מ-40 ימים לפני מועד היציאה לטיול (כרטיס האשראי יחויב ללא הודעה נוספת במועד מתאים של חברת האשראי). אנו מכבדים כרטיסי אשראי מסוג ויזה, מאסטרקארד ודיינרס.

מדיניות הביטולים:
הנוסח במלא של 'תנאים כלליים לטיולים' לרבות סעיף תנאי הביטול מפורט בדף ייעודי הזמין אונליין בכתובת: https://authentico.co.il/terms
הודעת הביטול תעשה בהודעה בכתב בלבד. מועד הביטול יוגדר לפי מועד מסירת ההודעה. החזר התשלום יתבצע במטבע בו שילם המבטל (למשלמים בכרטיס אשראי ביטול העסקה מולל חברת האשראי).
יודגש כי במחיר הטיול כלולים דמי רישום וטיפול בסך 150$ שלא יוחזרו למטייל בכל מקרה בעת ביטול מצדו. כמו כן יחויב המטייל בדמי ביטול שגובות חברות התעופה ו/או חברות הרכבותת בגין ביטול הכרטיסים לטיסות הבינלאומיות ו/או לטיסות הפנים ו/או לנסיעות ברכבת זאת בנוסף לדמי הביטול המפורטים להלן.
בהודעה ביטול עד ל 40 ימי עסקים לפני מועד תחילת הסיור – יחוייב המטייל בדמי רישום וטיפול בסך 150$ בלבד.
החל מ 40 ימי עסקים ועד 30 ימי עסקים- יחוייב המטייל בדמי ביטול בסך 250$.
החל מ 29 ימי עסקים ועד 15 ימי עסקים לפני היציאה – יחוייב המטייל בדמי ביטול בסך 25% ממחיר הטיול.
החל מ 14 ימי עסקים ועד 8 ימי עסקים לפני היציאה – יחוייב המטייל בדמי ביטול בסך 50% ממחיר הטיול.
החל מ 7 ימי עסקים ועד 48 שעות לפני היציאה – יחוייב המטייל בדמי ביטול בסך 75% ממחיר הטיול.
פחות מ 48 שעות ( 2 ימי עבודה) – יחוייב המטייל בדמי ביטול מלאים של מחיר הטיול.
ימי עסקים – ימים א'- ה' (לא כולל חגים).
בקבוצות פרטיות סגורות, בנוסף לדמי הביטול המפוטרים לעיל ואשר יחולו על המבטלים, יש לקחת בחשבון את השינוי במחיר חבילת הטיול לאדם הנובע משינוי במספר המטיילים בקבוצהה לאור ביטול ההשתתפות של חלק מהטיילים.
אין החזר בגין שירותים או חלקי שירותים הכלולים בחבילת הטיול שלא נוצלו במהלך הטיול.

אתרים הכלולים בחבילת הטיול מקייב לאודסה 6 ימים, אוקראינה

אתרים הכלולים בחבילת הטיול מקייב לאודסה 6 ימים, אוקראינה

 • לאוורת קייב-פצ'רסק (מנזר המערות)

  מתחם של מנזרים וכנסיות בקייב בירת אוקראינה, והנחשב לאחד העתיקים בעיר. המנזר הוקם בשנת 1051 בתקופת הנסיך ירוסלב הנבון, על ידי הנזיר אנטוניוס ותלמידו פאודוסי. האתר הוכרז על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמית תרבותי בשנת 1990.

 • מוזיאון האוצרות ההיסטוריים של אוקראינה במתחם לאוורת קייב-פצ'רסק

  מוזיאון האוצרות ההיסטוריים של אוקראינה במתחם לאוורת קייב-פצ'רסקבו מציג אוסף מרשים של תכשיטים, וחפצים יקרים שנאספו ברחבי אוקראינה.

 • מוזיאון למיקרו-מיניאטורות במתחם לאוורת קייב-פצ'רסק

  מוזיאון למיקרו-מיניאטורות במתחם לאוורת קייב-פצ'רסק מציג אוסף מיקרו-מיניאטורות שהן פרי יצירתו הוירטואוזית של האמן האוקראיני Mykola Syadristy.

 • המוזיאון האתנוגרפי תחת כיפת השמיים בפירוגובו

  זהו המוזיאון לאדריכלות עממית וחיי הכפר והוא מציג מבנים כפריים מהמאה ה-17 ועד העשרים, כולל מבני עץ, טחנות רוח, חפצים ורהיטים ועוד בנוף כפרי ירוק.

 • בית האופרה באודסה

  בית האופרה הראשון שנבנה באוקראינה, נחנך בשנת 1810 ונשרף כליל ב-1873. המבנה הנוכחי קיים משנת 1887. בבית האופרה של אודסה נצחו צ'ייקובסקי, רחמנינוב ועוד. מגזין פורבס כלל את הבניין ברשימת האטרקציות המומלצות במזרח אירופה.

 • המוזיאון לתולדות יהודי אודסה

  המוזיאון לתולדות יהודי אודסה "מגדל שורשים" נפתח בשנת 2002 ע"י המרכז קהילתי יהודי "מגדל"ומציג חפצים אותנטיים ותמונות היסטוריות של יהודי המקום.

מפת הטיול מקייב לאודסה 6 ימים, אוקראינה

מפת הטיול מקייב לאודסה 6 ימים, אוקראינה

סיפורי לקוחות

לקוחות אותנטיקו מספרים על הטיולים באוקראינה

טיולים נוספים באוקראינה מבית אותנטיקו™