חיפוש טיול למעלה

מפסגות סוונטי וקזבגי אל ארץ היין – טיול פרטי מודרך בגאורגיה | 12 ימים

 • טיול פרטי מודרך מ-2 מטיילים ומעלה

 • הדרכה באנגלית או בשפה זרה אחרת

 • נסיעה ברכב 4X4 – יומיים בנהיגת מקומיים

 • חוויה קולינרית

 • בהרכב של 6-7 נוסעים – מ-$1.870 לאדם (ללא טיסות)

"מפסגות סוונטי וקזבגי אל ארץ היין" – בטיול זה תגלו את נפלאותיה של המדינה היפה ביותר בעולם… כך לפחות חושבים התושבים המקומיים. 

בטיול תבקרו בחבלי ארץ היפים במדינה, העשירים ביערות בראשית, עמקים ירוקים, הרים מושלגים, עם חם ומסביר פנים, תרבות עתיקת הימים ומטבח מענג. מהבירה טביליסי תתחילו במסע אל הקווקז הנמוך ועיר המערות המפורסמת וורדזיה, תמשיכו אל חבל אימרתי ומשם אל עבר מחוז סוונטי המסתורי והפראי המוקף בהרים, שגובה פסגותיהם נע בין 3,000 ל-5,000 מטרים, ואז בדרך הצבאית הגאורגית אל מרומי קזבגי, ומשם אל ארץ היין של גאורגיה.

זהו טיול פרטי מבית אותנטיקו® בהובלת מדריכים מקומיים המתוכנן והמאורגן לכל פרטיו, והמאפשר לכם לחוות חווית טיול איכותית בקבוצה פרטית סגורה. הטיול מתקיים בשילוב של נסיעות במיניוואן/מיניבוס/אוטובוס ממוזג עם נהג (בהתאם לגודל הקבוצה) והליכות רגליות ביעדי הסיורים ומתאים לקבוצות סגורות מ- 2 מטיילים ומעלה. יתכנו שינויים במסלול המוצע בכפוף לשינויים בלוח הטיסות של חברת התעופה, על פי מיטב שיקולי המדריך בשטח, עקב תנאי מזג האוויר בפועל ו/או תנאי השטח ו/או דרישות השלטונות המקומיים.

אותנטיקו הנה החברה היחידה בישראל בעלת מעמד 'שותף רשמי' של Georgian Tourism Association.
אותנטיקו
הנה השותפה הרשמית של הרשת הבינלאומית ™Best Eurasian Hotels בישראל.

תכנית הטיול בגאורגיה "מפסגות סוונטי וקזבגי אל ארץ היין"

תכנית הטיול בגאורגיה "מפסגות סוונטי וקזבגי אל ארץ היין"

 • סיור בטביליסי, בירת גאורגיה
  יום 1

  הגעה לטביליסי

  נחיתה בטביליסי (Tbilisi), בירת גאורגיה, מפגש עם המדריך והעברה למלון.
  לינה בטביליסי.
  כלכלה: –

 • טביליסי
  יום 2

  בטביליסי המקסימה

  אחרי ארוחת בוקר נתחיל את הסיור בטביליסי, בירת גאורגיה, השוכנת בשתי גדותיו של הנהר Mtkvari. נבקר ברחובותיה של העיר העתיקה בה שוכנים מבצר העיר העתיק מהמאה ה-4 Narikala Fortress, בית הכנסת הגדול, אזור הבילויים ובו בתי הקפה, מסעדות וגלריות ברחוב שארדן (Chardin), אבּאנוֹתוּבַּני שהוא רובע בתי מרחצאות הגופרית המפורסם של טביליסי ועוד. נצעד בשדרת Rustaveli המפוארת ונטייל בשוק הפשפשים והמזכרות של העיר.
  לינה בטביליסי.
  כלכלה: ארוחת בוקר

 • אופליסציחה - אתר טיול בגאורגיה
  יום 3

  אל חבל אימרתי דרך עיר המערות הפגנית

  אחרי ארוחת בוקר ניפרד לעת עתה מטביליסי ונשים את פעמינו אל עבר אל הקווקז הקטן. נעצור בגורי (Gori), עיר עתיקה השוכנת על מסלול דרך המשי המפורסמת וידועה גם כעיר הולדתו של סטאלין. נסייר בעיר המערות הפגאנית Uplistsikhe מהמאה ה- 6 לפנה"ס. נמשיך מערבה אל בירת החבל אימרתי (Imereti), העיר השניה בגודלה בגאורגיה, קוטאיסי (Kutaisi). בדרך נעבור במעבר ההרים Rikoti השופע נופים מרהיבים וכפרים ציוריים ונעצור ליד שוק הקדרות.
  לינה בקוטאיסי.
  כלכלה: ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 270 ק”מ

 • מסטיה, סוונטי
  יום 4

  אל הקווקז הגדול והפראי

  אחרי ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לעבר הרי הקווקאז הגבוה אל חבל ארץ סוונטי (Svaneti) המדהים והנחשב למבודד והיפה ביותר בגאורגיה. נעצור בקניון מרטווילי (Martvili canyon), נצא למסלול הליכה בשמורה ונערוך שייט קצר בסירת גומי עם משוטים אל תוך הנקיק הצר ונתפעל ממים זורמים בגוונים מרהיבים של כחול וטורקיז (האתר סגור בימי ב'). בעיר Zugdidi ונבקר בארמון דדיאני המפורסם. נעלה לאורך הנהר Inguri בדרכנו אל העיירה המרכזית של החבל – מסטיה (Mestia) השוכנת בגובה 1,500 מ' מעל פני הים על מדרונותיו הדרומיים של הרי הקווקז הגדול. הבתים באזור מצטיינים באדריכלות מיוחדת, שכן בזמנים עברו הם שימשו גם כמבצרים נגד פולשים זרים ושוחרי נקמת-דם. הבתים-המגדלים האלה מימי-הביניים, שמשתלבים בנופים הציוריים של החבל ההררי, זיכו את חלקו הצפוני – סוואנתי עילית – בכניסה לרשימת אתרי המורשת העולמית של אונסק"ו.
  ארוחת ערב ולינה במלון במסטיה.
  כלכלה: ארוחת בוקר, ארוחת ערב
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 260 ק”מ

 • אושגולי
  יום 5

  בין ההרים הגבוהים ביותר בגאורגיה במסלול 4x4

  נצא בנסיעה ברכבי שטח 4X4 לעבר אושגולי (Ushguli) הכפר הממוקם בגובה 2200 מטר, בין ההרים הגבוהים ביותר בגאורגיה. במשך 6 חודשים בשנה מכוסה הכפר שלג, ולעתים קרובות הדרך לישוב הקרוב סגורה. כפר גרים כ-200 איש בלבד (70 משפחות). ההיסטוריה של הכפר נמשכת מעל ל-2,000 שנה. גובהו הרב של הכפר, גבוה יותר מכל יישוב באירופה, גרם לבידודו של אושגולי משאר גאורגיה. הכפר הוכר על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמית. נסייר ברחובות הכפר ונתוודע אל התרבות העתיקה והייחודית, נצפה על קרחון ההר Shkara הגבוה ביותר בגאורגיה שפסגתו מתנשאת עד לגובה 5068 מ'. לקראת הערב נחזור אל מסטיה.
  ארוחת ערב ולינה במלון במסטיה.
  כלכלה: ארוחת בוקר, ארוחת צהריים, ארוחת ערב
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 100 ק”מ

 • קוטאיסי
  יום 6

  חוזרים לקוטאיסי

  אחר ארוחת בוקר נצא בנסיעה חזרה לקוטאיסי. נבקר בשוק המקומי, בקתדרלת Bagrati – גם היא אתר מורשת עולמית של אונסקו. נגיע לביקור בבית הכנסת שברובע היהודי שכן הקהילה היהודית של קוטאיסי הייתה הגדולה ביותר בגאורגיה ומנתה מעל 20,000 נפש.
  לינה בקוטאיסי.
  כלכלה: ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 250 ק”מ

 • מערת הפרומתאוס
  יום 7

  אל הקווקז הקטן דרך מערת הנטיפים המרהיבה ביופיה

  בשעות הבוקר נסייר באחת האטרקציות היותר יפות של גאורגיה – מערת פרומתאוס אשר נתגלתה ב 1984 ולאחרונה נפתחה לסיורי המבקרים (האתר סגור בימי ב'). המקומיים מאמינים כי פרומתאוס נקשר לצוק בהרי הקווקז באור המערה. בקרבת קוטאיסי נסייר במנזר Gelati הניצב על גבעה רמה מעל הכפר הנושא את שמו. המנזר שימש כאקדמיה הגדולה במערב גאורגיה אשר נוסדה ע"י המלך דוד הבנאי במאה ה-12. נמשיך בנסיעה לעבר הקווקאז הקטן אל עיירת נופש ומרפא מפורסמת בורג'ומי (Borjomi). לאורך ההיסטוריה המקומית שימש המקום כאתר נופש לשושלות ושליטים ביניהם שושלת מלכי בית רומאנוב, יוסף סטאלין ושליטי הקרמלין.
  ארוחת ערב ולינה במלון בבורג'ומי.
  כלכלה: ארוחת בוקר, ארוחת ערב
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 200 ק”מ

 • ורדזיה - טיול לגאורגיה
  יום 8

  אל הפנינה של גאורגיה - עיר המערות ורדזיה

  היום נמשיך את הטיול בנסיעה לכיוון הגבול עם טורקיה אל אחד האתרים המרתקים והחשובים של גאורגיה, עיר המערות העתיקה החצובה בסלע – ורדזיה (Vardzia). זהו קומפלקס יוצא דופן של 13 קומות הבנויות בסלע מתקופת שלטונה של המלכה תמר האגדית. בכנסייה של וורדזיה נצפה בפרסקאות עתיקות וביניהן בפרסקו של המלכה תמר הנערצת  ואביה, המלך גאורגי השלישי. בדרך נעבור ליד המבצר העתיק Khertvisi ונעצור בעיירת אחלציחה (Akhaltsikhe) שהייתה בעבר מקום מושבם של יהודים רבים ונסייר במתחם של המצבר Rabati המשוחזר להפליא. לארוחת הצהריים נתארח במקום ציורי ליד הנהר ונטעם מהפורל המקומי.
  ארוחת הערב ולינה במלון בבורג'ומי.
  כלכלה: ארוחת בוקר, ארוחת צהריים, ארוחת ערב
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 230 ק”מ

 • מצודת אנאנורי
  יום 9

  בדרך הצבאית הגאורגית אל עבר הקווקז הגדול

  אחרי ארוחת בוקר נבקר בפארק המפורסם של בורג'ומי הנחשב פנינת טבע של האזור. בפארק ניתן לטעום מים מינרליים מהמעיינות החמים הנקראים אף הם מי בורג'ומי. המים ידועים כטובים לעור, לעיכול, לכליות ולמה לא בעצם. כדאי להביא בקבוק פלסטיק ריק ולמלא אותו. בפארק אפשר ומומלץ לטייל בכמה מסלולי הליכה. נמשיך צפונה בדרך הצבאית הגאורגית המפורסמת אל פסגותיו של הקווקז הגבוה. נבקר במבצר העתיק Ananuri הבנוי על גדותיו של מאגר המים Jinvali וניהנה מהנוף הנדיר ביופיו הנשקף מהמבצר. נטפס לאורך הדרך הצבאית היפה שנסללה ע"י צבא האימפריה הרוסית במאה ה-18, נגיע אל כפר גודאורי (Gudauri), אתר נופש וסקי המפורסם בגאורגיה והינו היישוב הגבוה ביותר על הדרך הצבאית הגיאורגית הניצב בגובה של כ-2200 מ'.
  ארוחת ערב ולינה במלון בגודאורי.
  כלכלה: ארוחת בוקר, ארוחת ערב
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 230 ק”מ

 • גרגטי-קזבגי - טיול לגאורגיה (גרוזיה)
  יום 10

   בקווקאז הגדול עוצר הנשימה

  נמשיך את הסיור בקווקז הגדול, נעבור במעבר ההרים המפורסם Cross Pass בגובה 2395 מ’, נעצור לטעום מים מינרלים הבוקעים מפני האדמה, ונצפה בפסגות מושלגות של הרי הקווקז. נגיע אל עיירת Stepantsminda הממוקמת למרגלותיו של הר הגעש הכבוי Kazbegi – ההר השני בגובהו בגאורגיה המתנשא לגובה של 5033 מ’. ההר מכונה ע”י המקומיים “הקרחון” שכן פסגתו מושלגת במהלך כל ימות השנה ונופו המצוקי הוא מן הדרמטיים בקווקז. נעלה ברכבי 4X4 אל כנסיית Gergeti Trinity Church “השילוש הקדוש” המקסימה מהמאה ה-14 השוכנת מול ההר. נמשיך בנסיעה בקניון דריאלי עד לגבול עם רוסיה. אם מזג האוויר יאפשר, נצא אל טיול רגלי באזור ונגיע אל מפל מים יפיפה – Gweleti. ביום זה הגדוש בנופים עוצרי נשימה נתארח בביתה של משפחה מקומית לארוחת צהריים האופיינית לאזור.
  לארוחת ערב ולינה נשוב אל המלון בגודאורי.
  כלכלה: ארוחת בוקר, ארוחת צהריים, ארוחת ערב
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 90 ק”מ

 • מצחטה (Mtskheta), גאורגיה
  יום 11

  בחזרה לטביליסי

  אחרי ארוחת הבוקר, ניפרד מנוף פסגותיו של הקווקז הגדול ונסע בדרך הצבאית בגאורגית אל טביליסי הבירה. נעצור במצחטה (Mtskheta) – הבירה העתיקה של גאורגיה ונבקר בקתדרלת Svetitskhoveli המרשימה מהמאה ה-11. הקתדרלה היא אתר מורשת עולמית של אונסק”ו יחד עם שאר המונומנטים ההיסטוריים של מצחטה. נעלה אל המנזר Jvari מהמאה ה-6 ונצפה על הנוף המרהיב הנשקף מפסגת ההר.
  לינה בטביליסי.
  כלכלה: ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 140 ק”מ

 • טיול פרטי לגאורגיה, סיגנגי (Sighnaghi)
  יום 12

  בארץ היין של גאורגיה

  חרי ארוחת הבוקר, נסע אל חבל קחתי המפורסם (Kakheti) בגידול גפנים רבים מהם מייצרים יין גאורגי נודע. נבקר במנזר הציורי בודבה, מקום קבורתה של נינו הקדושה אשר הביאה את בשורת הנצרות אל גאורגים בתחילת המאה הרביעית לספירה. נגיע לעיר המלכותית Sighnaghi (המכונה אף עיר האהבה) המוקפת בחומת עיר מרהיבה מהמאה ה -18 ומעליה ניצבים 28 מגדלי שמירה. נבקר במוזיאון המקומי, בו מוצג בין היתר, אוסף תמונותיו של צייר גאורגי נודע, ניקו פירוסמני שהנו מהנציגים הבולטים של האמנות הנאיבית ונחשב לגדול ציירי גאורגיה.
  ניפרד מקחתי ונסע לכיוון נמל התעופה לקראת הטיסה הביתה.
  להתראות גאורגיה היפה!
  כלכלה: ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 220 ק”מ

חבילת הטיול כוללת

 • חבילת הטיול בגאורגיה כוללת
  • העברות מ/אל שדה התעופה.
  • לינות: סה"כ 11 לילות כמפורט להלן במלונות ברמת אירוח 4 כוכבים (או דומה) ובכפוף לזמינות החדרים בפועל:
   • 3 לילות לילות בטביליסי ב-Mukhrantubani Boutique Hotel או Shota@Rustaveli Boutique Hotel או דומה.
   • 2 לילות בקוטאיסי בחבל אימרתי ב- Kutaisi Inn Hotel או דומה.
   • 2 לילות במסטיה בחבל סבוונטי ב-Gistola Hotel Mestia או דומה.
   • 2 לילות בבורג'ומי בקווקז הקטן ב- Borjomi Palace Hotel או דומה.
   • 2 לילות בגודאורי בקווקז הגדול ב- Gudauri Inn או דומה.
  • מדריך מקומי דובר אנגלית ע"פ התכנית (שפות אחרות ע"פ ההזמנה מיוחדת, בתוספת תשלום ובכפוף לזמינות).
  • העברות ונסיעות במיניוואן/מיניבוס/אוטובוס ממוזג עם נהג (בהתאם לגודל הקבוצה) ע"פ התכנית.
  • נסיעה ברכבי 4X4 ממסטיה לאושגולי ובחזרה בחבל סוונטי ביום 4 + באזור קזבגי בקווקז הגדול ביום 9 (בנהיגת המקומיים ואם תנאי השטח ומזג האוויר יאפשרו).
  • כלכלה: 11 ארוחות בוקר במלונות + 9 ארוחות נוספות ובתוך כך:
   1. ארוחת ערב המוגשת במלון ביום 4.
   2. ארוחת צהריים בכפר אושגולי ביום 5.
   3. ארוחת ערב המוגשת במלון ביום 5.
   4. ארוחת ערב המוגשת במלון ביום 7.
   5. ארוחת צהריים בחווה בסמוך לעיר המערות ורדזיה ביום 8.
   6. ארוחת ערב המוגשת במלון ביום 8.
   7. ארוחת ערב המוגשת במלון ביום 9.
   8. ארוחת צהריים בקזבגי בביתה של משפחה מקומית ביום 10.
   9. ארוחת ערב המוגשת במלון ביום 10.
  • דמי כניסה לאתרים בהם הכניסה כרוכה בתשלום ואשר כלולים בחבילת הטיול כמפורט בסעיף "אתרים הכלולים בתכנית" (למעט הימים בהם המוזיאונים סגורים).
  • מים מינרליים ברכב.
  המחיר אינו כולל
  • כרטיסי טיסה.
  • ביטוח נסיעות אישי ומטען.
  • הוצאות בעלות אופי אישי (משקאות, מזכרות וכו').
  • כל מה שאינו כלול בתוכנית ובמחיר הטיול.

מחירים ותנאים

מחירים ותנאים

אנחנו מאמינים כי הטיולים מבית אותנטיקו מתאימים לכל מי שמחפש חוויית טיול ייחודית, איכותית ובמחיר הוגן ומזמינים אתכם להצטרף אל חוג החברים והלקוחות של אותנטיקו!

מחיר חבילת הטיול לאדם בחדר זוגי בקבוצה פרטית בהתאם למספר המטיילים בקבוצה סגורה

מפסגות סוונטי וקזבגי אל ארץ היין - טיול פרטי מודרך בגאורגיה | 12 ימים
הרכב הקבוצה הפרטית2-3
מטיילים
4-5
מטיילים
6-7
מטיילים
8-9
מטיילים
10-13
מטיילים
14-16
מטיילים
תוספת
ליחיד/ה בחדר זוגי
מחיר חבילת הטיול3.035$ לאדם2.145$ לאדם1.870$ לאדם1.740$ לאדם1.750$ לאדם1.565$ לאדם465$ לאדם

חוויות ושידרוגי רמת המלונות המוצעים בתוספת תשלום בטיול זה

חוויות ושידרוגיםתוספת מחיר לאדם
בחדר זוגי
הערות
סיור וטעימת ברנדי במפעל ברנדי Sarajishvili בטבילסי15$המפעל נוסד בשנת 1884, מתאים לערוך ביום 2 ע"פ התכנית בטביליסי
סיור וטעימת יינות בייקב המפורסם Chateau Mukhrani15$מתאים לערוך ביום 9 ע"פ התכנית בדרך לקווקז הגדול
טעימת יינטת ביקב Pheasant Tears בעיר סיגגני 20$מתאים לערוך ביום 12 ע"פ התכנית בחבל קחתי
מלון Mercure Tbilisi Old Town160$עבור 3 לילות בטביליסי
מלון Tiflis Palace או Holiday Inn150$עבור 3 לילות בטביליסי
מלון Radisson Blu Iveria או Ambassadori Tbilisi Hotel210$עבור 3 לילות בטביליסי
מלון Biltmor235$עבור 3 לילות בטביליסי
מלון Borjomi Likani Health & Spa Centre
(ארוחות בוקר בלבד)
180$עבור 2 לילות בעיירת בורג'ומי בקווקז הקטן
מלון Marco Polo Hotel Gudauri70$עבור 2 לילות בכפר גודאורי בקווקז הגדול
מלון Gudauri Lodge (ארוחות בוקר בלבד)100$עבור 2 לילות בכפר גודאורי בקווקז הגדול
מלון Intourist Kazbegi
(ארוחות בוקר בלבד)
130$עבור 2 לילות בעיירת סטפנצמינדה בקווקז הגדול
מלון Rooms Hotel Kazbegi
(ארוחות בוקר בלבד)
230$עבור 2 לילות בעיירת סטפנצמינדה בקווקז הגדול

תנאי תשלום:

התשלומים בש"ח יתבצעו לפי שער המכירה להעברות והמחאות האחרון ביום העסקים שקדם למועד כל תשלום. התשלום בגין המקדמה בסך של 400 דולר ארה"ב לאדם ישולם בתשלום אחד באמצעות כרטיס אשראי או העברה בנקאית במעמד ההרשמה. יתרת הסכום תשולם בהתאם לתנאי התשלום אשר יפורטו למטייל במעמד ההצעה וההרשמה לטיול, אך מלוא התשלום בגין הטיול ישולם בכל מקרה לא יאוחר מ-40 ימים לפני מועד היציאה לטיול (כרטיס האשראי יחויב ללא הודעה נוספת במועד מתאים של חברת האשראי). אנו מכבדים כרטיסי אשראי מסוג ויזה, מאסטרקארד ודיינרס.

מדיניות הביטולים:
הנוסח במלא של 'תנאים כלליים לטיולים' לרבות סעיף תנאי הביטול מפורט בדף ייעודי הזמין אונליין בכתובת: https://authentico.co.il/terms
הודעת הביטול תעשה בהודעה בכתב בלבד. מועד הביטול יוגדר לפי מועד מסירת ההודעה. החזר התשלום יתבצע במטבע בו שילם המבטל (למשלמים בכרטיס אשראי ביטול העסקה מול חברת האשראי).
יודגש כי במחיר הטיול כלולים דמי רישום וטיפול בסך 150$ שלא יוחזרו למטייל בכל מקרה בעת ביטול מצדו. כמו כן יחויב המטייל בדמי ביטול שגובות חברות התעופה ו/או חברות הרכבות בגין ביטול הכרטיסים לטיסות הבינלאומיות ו/או לטיסות הפנים ו/או לנסיעות ברכבת זאת בנוסף לדמי הביטול המפורטים להלן.
בהודעה ביטול עד ל 40 ימי עסקים לפני מועד תחילת הסיור – יחוייב המטייל בדמי רישום וטיפול בסך 150$ בלבד.
החל מ 40 ימי עסקים ועד 30 ימי עסקים- יחוייב המטייל בדמי ביטול בסך 250$.
החל מ 29 ימי עסקים ועד 15 ימי עסקים לפני היציאה – יחוייב המטייל בדמי ביטול בסך 25% ממחיר הטיול.
החל מ 14 ימי עסקים ועד 8 ימי עסקים לפני היציאה – יחוייב המטייל בדמי ביטול בסך 50% ממחיר הטיול.
החל מ 7 ימי עסקים ועד 48 שעות לפני היציאה – יחוייב המטייל בדמי ביטול בסך 75% ממחיר הטיול.
פחות מ 48 שעות ( 2 ימי עבודה) – יחוייב המטייל בדמי ביטול מלאים של מחיר הטיול.
ימי עסקים – ימים א'- ה' (לא כולל חגים).
בקבוצות פרטיות סגורות, בנוסף לדמי הביטול המפוטרים לעיל ואשר יחולו על המבטלים, יש לקחת בחשבון את השינוי במחיר חבילת הטיול לאדם הנובע משינוי במספר המטיילים בקבוצה לאור ביטול ההשתתפות של חלק מהטיילים.
אין החזר בגין שירותים או חלקי שירותים הכלולים בחבילת הטיול שלא נוצלו במהלך הטיול.

אתרים הכלולים בחבילת הטיול בגאורגיה "מפסגות סוונטי וקזבגי אל ארץ היין"

אתרים הכלולים בחבילת הטיול בגאורגיה "מפסגות סוונטי וקזבגי אל ארץ היין"

 • העיר העתיקה של טביליסי

  אזור היסטורי עתיק בבירת גאורגיה. בעיר העתיקה שוכן מבצר העיר נריקלה, בית הכנסת הגדול, אזור הבילויים ובו בתי הקפה, מסעדות וגלריות המכונה שרדן, אבּאנוֹתוּבַּני שהוא רובע בתי מרחצאות הגופרית המפורסם של טביליסי ועוד.

 • מצודת נריקלה

  מצודה עתיקה, המשקיפה על טביליסי ועל הנהר מטקווארי. המצודה הוקמה על ידי הפרסים במאה הרביעית והייתה ידועה בשם נארי קלה – "המצודה הבלתי חדירה".

 • רבכבל לנריקלה / פוניקולר להר מתאצמינדה

  רכבל העולה אל מצודת נריקלה או פוניקולר המוביל לפסגת הר מתאצמינדה.

 • שוק הפשפשים והמזכרות "הגשר היבש"

  באזור המכונה 'הגשר היבש' מתקיים יריד אומנות והמזכרות ובסמוך לו מצוי שוק הפשפשים המקומי.

 • בית הכנסת הגדול של טביליסי

  בית הכנסת הגדול בטביליסי מכונה  אף בית הכנסת של האחלציחלים. בית הכנסת נוסד בין השנים 1895 ל-1903 על ידי קהילת יהודי אחלציחה.

 • קתדרלת סווטיצחובלי

  קתדרלת סווטיצחובלי מהמאה ה-11 היא הכנסייה הגדולה בגאורגיה המשמשת עדיין ליעודה. משמעות שמה של הכנסייה – "עמוד מעניק-חיים".

 • מנזר ג'ווארי (צלב)

  מנזר מהמאה ה-6 השוכן על ראש גבעה מחוץ לעיר, ונחשב למקום הקדוש בגאורגיה. לפי המסורת הקימה נינו הקדושה צלב במקום זה, לפני שהמירה את דתם של תושבי העיר לנצרות.

 • עיר המערות אופליסציחה

  פירוש השם: מבצר אלוהים . זוהי עיר מערות החצובה בתוך אזור של סלעים רכים הנוחים לחציבה. יש בה שרידים החל מהאלף הראשון לפני הספירה. העיר יושבת במיקום אסטרטגי והיא אחד ממקומות הישוב העתיקים ביותר בקווקז.

 • קניון מרטווילי

  אתר טבע בסביבת העיר קוטאיסי המציע מסלול הליכה בשמורה ושייט קצר בסירת גומי עם משוטים.

 • מנזר גלאתי

  בסביבת העיר קוטאיסי , שוכן מנזר גלאתי , על גבעה רמה מעל לכפר הנושא את שמו. המנזר נוסד על – ידי המלך דויד הבנאי ב – 1106. בשנת 1994, הכריזה אונסק"ו על המנזר כאתר מורשת עולמית.

 • שוק הקדרות בכפר שרושה

  שוק הקדרות בסמוך לכפר שרושה השוכן במעבר ההרים Rikoti אשר מחבר בין מזרח ומערב גאורגיה.

 • מסטיה

  העיירה המרכזית של החבל סוונטי השוכנת בגובה 1,500 מ' מעל פני הים על מדרונותיו הדרומיים של הרי הקווקז הגדול. בעיירה נמצאים הבתים-המגדלים המפורסמים של סוונטי שהוקמו עוד בימי-הביניים שבזמנים עברו שימשו גם כמבצרים נגד פולשים זרים ושוחרי נקמת-דם.

 • אושגולי

  קהילה של ארבעת הכפרים השוכנים ברכס אנגורי בסוואנתי עילית שבקווקז הגדול. בכפרים הללו נמצאים מספר מבנים שהוכרזו על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמית. הכפרים ממוקמים בגובה של 2200 מטר, בין ההרים הגבוהים ביותר בגאורגיה.
  (הנסיעה אל אושגולי ברכבי שטח תתקיים אם תנאי השטח ומזג האוויר יאפשרו זאת).

 • מערת פרומתאוס / שמורת סטפליה

  מערת הנטיפים פרומתאוס אשר נתגלתה ב 1984 ולאחרונה נפתחה לסיורי המבקרים או מערת הנטיפים בשמורת הטבע סטפליה.

 • מתחם בתי הכנסת בקוטאיסי

  בתי הכנסת ברובע היהודי בקוטאיסי שכן הקהילה היהודית של קוטאיסי הייתה הגדולה ביותר בגאורגיה ובזמנו מנתה מעל 20,000 נפש.

 • עיר המערות ורדזיה

  עיר מערות עתיקה החצובה בסלע – Vardzia. זהו קומפלקס יוצא דופן של 13 קומות הבנויות בסלע. ורדזיה נוסדה בשנת 1185 בתקופת שלטונה של המלכה תמר הנערצת.

 • מבצר רבאטי (Rabati)

  מבצר רבאטי (Rabati) – מתחם היסטורי ומשוחזר להפליא השוכן בחלקה העתיק של עיירת אחלציחה, פירוש שם העיר "אחל-ציחה" הינו: "המצודה החדשה".

 • פארק בורג'ומי

  הפארק הנודע של עיירת נופש ומרפא מפורסמת בורג'ומי. הפארק הנחשב פנינת טבע של האזור, ניתן לטעום בו מים מינרליים מהמעיינות החמים הנקראים אף הם מי בורג'ומי. המים ידועים כטובים לעור, לעיכול, לכליות ולמה לא בעצם.

 • כנסיית גרגטי (השילוש הקדוש)

  כנסיית Gergeti Trinity Church מהמאה ה-14 השוכנת מול הקרחון קזבגי.
  (העליה ברכבי שטח אל כנסייה והביקור בה יתקיימו אם תנאי השטח ומזג האוויר יאפשרו זאת).

מפת הטיול בגאורגיה "מפסגות סוונטי וקזבגי אל ארץ היין" 12 ימים

מפת הטיול בגאורגיה "מפסגות סוונטי וקזבגי אל ארץ היין" 12 ימים

https://goo.gl/6dLJwi

סיפורי לקוחות

לקוחות אותנטיקו מספרים על הטיולים בגיאורגיה

טיולים נוספים בגאורגיה מבית אותנטיקו®