חיפוש טיול למעלה

טיול לפורטוגל 9 ימים (נחיתה בליסבון/המראה מפורטו) | טיול פרטי בפורטוגל מבית אותנטיקו

 • טיול פרטי מודרך מ-2 מטיילים ומעלה

 • הדרכה באנגלית או בשפה זרה אחרת

 • חוויה יהודית

 • חוויה קולינרית

 • בהרכב של 6 נוסעים – 2.095€ לאדם (ללא טיסות)

זהו טיול פרטי מודרך בפורטוגל 9 ימים (נחיתה בליסבון/המראה מפורטו). הטיול מאורגן ומתוכנן על ידי אותנטיקו בהובלת מדריכים מקומיים, והוא מאפשר לכם לטייל בפורטוגל בקבוצה פרטית סגורה. הטיול מתקיים בשילוב של נסיעות ברכב ממוזג בהתאם לגודל הקבוצה והליכות רגליות ביעדי הסיורים ומתאים לקבוצות סגורות מ- 2 מטיילים ומעלה.
תכנית זו מתבסס על לוח הטיסות של חברת התעופה הפורטוגלית TAP הידוע היום. ניתן להתאים את התכנית לטיסות בחברות תעופה אחרות. יתכנו שינויים במסלול המוצע בכפוף לשינויים בלוח הטיסות של חברת התעופה, על פי מיטב שיקולי המדריך בשטח, עקב תנאי מזג האוויר בפועל ו/או תנאי השטח ו/או דרישות השלטונות המקומיים. כמו כן, סדר הביקורים באתרים המתוארים בתכניות היומיות עשוי להשתנות בהתאם להחלטות המדריך בשטח.

אותנטיקו הנה השותפה הרשמית של הרשת הבינלאומית ™Best Eurasian Hotels בישראל.
אותנטיקו
מחוייבת לפעול בהגינות מול ציבור הצרכנים והינה בעלת תו אמון הציבור אשר מסמן לצרכנים עם מי כדאי לעשות עסקים.

מסלול ותכנית הטיול הפרטי בפורטוגל 9 ימים

מסלול ותכנית הטיול הפרטי בפורטוגל 9 ימים

 • ליסבון, פורטוגל
  יום 1

  יום סיור בליסבון

  נחיתה בליסבון בשות הבוקר, הצוות שלנו יקבל את פניכם בנמל התעופה הבינלאומי של ליסבון.
  נתחיל את הסיור בנקודת התצפית בפארק אדוארד השביעי (Eduardo VII Park), נמשיך בנסיעה לאורך השדרה המרכזית של העיר, ונעצור בכיכר רוסיו (Rossio square), ליבה של העיר העתיקה. ברחבת סאו דומינגוס נראה אנדרטה שבה מגן דוד חקוק באבן עגולה ועליו הכיתוב ‭,2006–1506"‬ לזכר אלפי יהודים, קורבנות קיצוניות דתית שהועלו למוקד ונרצחו באש ב‭19-‬ באפריל 1506 במקום הזה‭."‬ ניסע דרך "כיכר המסחר" (Commerce Square), היפה שבכיכרות ליסבון ואחת מהכיכרות המרשימות באירופה. נמשיך לרובע אלפאמה (Alfama) וטירת סאו ז'ורז'ה (São Jorge Castle). נבקר ברובע בלן (Belem) ונתרשם מאתריו המפורסמים: מנזר ז'רונימוש (Jerónimos Monastery), יצירת מופת של סגנון האדריכלות המנואליני. בכנסייה שבמנזר קבורים ווסקו דה גאמה ומלכי פורטוגל; אנדרטת התגליות (Monument of the Discoveries) ומגדל בלן (Belém Tower), סימלה של לסבון ואחד מהאתרים הבולטים בה. נמתיק את הסיור בבלן בטעימת המאפה הנודע של ליסבון, 'פשטל דה בלן' (Pastel de Belém) במגדניה המפורסמת Pastéis de Belém שפתחה את שעריה ב-1837.
  לינה בליסבון.
  כלכלה: –

 • קאבו דה רוקה (Cabo da Roca), פורטוגל
  יום 2

  ליסבון - אשטוריל - קאשקאי - קאבו דה רוקה - סינטרה - ליסבון

  לאחר ארוחת בוקר נסע לאורך דרך הריוויירה הפורטוגלית (Portuguese Riviera) שסביב עיירות הנופש קאשקאיש (Cascais) ואשטוריל (Estoril) אל הנקודה המערבית ביותר באירופה, קאבו דה רוקה (Cabo da Roca). נמשיך לעיירה הציורית סינטרה (Sintra) הנכללת ברשימת אתרי המורשת העולמית של אונסק"ו והיא נחשבת ליעד תיירותי מבוקש. אחרי ארוחת הצהריים נסייר ברחובותיה של סינטרה והן בקינטה דה רגליירה (Quinta da Regaleira) – אחוזה בסגנון נאו-גותי ונאו-מאנואליני מסוף המאה ה-19, ובה גנים רחבי ידיים שהם אוצר של ממש לכל המתעניינים בתולדות הבונים החופשיים, הדתות ותורות הנסתר. בתום הסיור בסינטרה נשוב לליסובן.
  לינה בליסבון.
  כלכלה: ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 100 ק”מ

 • נאזארה (Nazaré), פורטוגל
  יום 3

  ליסבון - אובידוש - נאזארה - מנזר באטאליה - פאטימה

  ניפרד לעת עתה מליסבון ונסע לאובידוש (Óbidos), עיירה ציורית המוקפת חומה מימי הביניים, שהייתה נחלתם של מלכי פורטוגל מאז ומתמיד. אובידוש ידועה בתעשיית השוקולד שלה ומתהדרת גם בליקר הדובדבנים הנפלא שלה – Ginja d’Óbidos. נמשיך אל העיר האהובה על נופשי הקיץ, נאזארה (Nazaré), המציעה חוף חולי יפהפה ומצוקים נישאים. נאזארה הצליחה במידה רבה לשמור על צביונה ככפר דייגים קטן. בנוסף לחוף הנהדר, מצפים לכם בעיירה גם שפע של מסעדות דגים, סמטאות יפהפיות ותושבים מסבירי פנים. נמשיך אל מנזר באטאליה (Batalha Monastery) של המסדר הדומיניקני, יצירת מופת מהמאות ה-14 עד ה-16. התחנה הסופית ליום זה – פאטימה (Fátima), עיר שהתפרסמה בשנת 1917 בעקבות האירוע של גבירתנו מפאטימה, ומאז הפכה לאתר עלייה לרגל.
  לינה פאטימה.
  כלכלה: ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 180 ק”מ

 • מערות מירה דה איירה (Grutas de Mira de Aire), פורטוגל
  יום 4

  פאטימה - מערות מירה דה איירה - טומאר - קשטלו ברנקו - קובילה

  נעזוב את פאטימה ונשים את פעמינו למערות מירה דה איירה (Grutas de Mira de Aire) – מערכת מערות הנטיפים הגדולה בפורטוגל. נמשיך לטומאר (Tomar), עיר שהיא אוצר היסטורי אמיתי. נבקר במסדר הצלוב (Convento de Cristo), אחד הגדולים באירופה ובעבר היה מבצר טמפלרי שנבנה במאה ה-12. זהו אחד המונומנטים האמנותיים וההיסטוריים החשובים של פורטוגל שהוכרז על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמית בשנת 1983. עוד אתר החשוב לביקור בטומאר – בית כנסת שנבנה במחצית המאה ה-15 ומוקם בלב מה שהיה פעם הרובע היהודי (הביקור בבית כנסת בכפוף לסיום השיפוצים המתנהלים בו עתה). מטומאר נשים את פעמינו לקשטלו ברנקו (Castelo Branco), בירת הנפה קשטלו ברנקו שבמחוז מרכז, בה נבקר בגני ארמון הבישופים העתיק (Jardim do Paço), שהפכו לסימן היכר של קשטלו ברנקו. ללינה נגיע לקוביליה (Covilhã) השוכנת בלב החבל ההררי 'סרה דה אשטרלה' (Serra da Estrela) – 'הרי הכוכב' בפורטוגלית. בקוביליה שכנה אחת הקהילות היהודיות הגדולות בפורטוגל ערב פרוץ הרדיפות וגם היא נודעת בזכות תעשיית הצמר וגבינת כבשים המפורסמת – Queijo Serra da Estrela.
  לינה בקוביליה.
  כלכלה: ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 250 ק”מ

 • עמק דאורו (Douro), פורטוגל
  יום 5

  קוביליה - בלמונטה - כפר סורטליה - גוארדה - עמק הדואורו

  מקובילה נסע לבלמונטה (Belmonte), המכונה לעיתים קרובות "העיר העברית" והיא תחנה חשובה על "הדרך היהודית" בחבל ההררי 'סרה דה אשטרלה' (Serra da Estrela) – 'הרי הכוכב' בפורטוגלית. בבלמונטה התקיימה קהילת אנוסים גדולה, ששמרה על מנהגים יהודיים שונים, ונמנעה מנישואים עם תושבי הכפר הנוצרים במשך מאות שנים. בשנת 1917 גילה את הקהילה מהנדס יהודי פולני בשם שמואל שוורץ, והוא שפרסם אותה לידיעת העולם. נבקר במוזיאון היהודי שמציג את ההיסטוריה העשירה של הקהילה המקומית, חפצים עתיקים, מנורות, ספרי קודש, תמונות והוכחות להמשכיות קיומה של היהדות במדינה. מבלמונטה נסע לסיור מרתק בכפר סורטליה (Sortelha), נציגה הבולט של שורת הכפרים ההיסטוריים של פורטוגל שנדמה כי הזמן עשה עמם חסד ופסח עליהם. התחנה הבאה – גוארדה (Guarda), עיירה עתיקה עם קתדרלה מרשימה (כדאי להתעניין מדוע הקתדרלה "מפנה את אחוריה" לספרד), מצודה מן המאה ה-12 וכמה רבעים עתיקים, עם רחובות צרים ובתי אבן שסוגרים עליהם וביניהם הרובע היהודי המציג גם סימנים רבים החרוטים על קירות הבתים. נמשיך בדרך לאזור עמק הדואורו (Douro) המפורסם ביופיו. עמק הנהר דואורו הוא האזור היחיד בעולם שבו מיוצר יין פורט. נופן המדהים של טרסות הכרמים אשר נוצרו במשך מאות שנים בידי אדם נכלל בשנת 2001 ברשימת אתרי המורשת העולמית של אונסק"ו.
  לינה באזור עמק הדואורו.
  כלכלה: ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 200 ק”מ

 • שייט בנהר דואורו, פורטוגל
  יום 6

  שייט בנהר דואורו - לאמגו - פורטו

  אחרי ארוחת בוקר נסע לפינהאו (Pinhão) השופעת בטראסות גפנים המכסים את מדרונות ההרים שבשתי גדות הנהר וביניהן אפשר להבחין ב”קינטות” – אחוזות חקלאיות שבהן מטפלים בענבים ובחלקן מייצרים יין. נשוט בנהר דואורו. בתום השייט נעזוב את פינהאו ונסע לביקור בעיירת לאמגו (Lamego), בה נמצא אתר עלייה לרגל חשוב – כנסיית 'גבירתו של הרפואות' (Nossa Senhora dos Remédios). נערוך טעימת Presunto de Lamego (חמון פורטוגלי מפורסם) בליווי יין מבעבע מקומי. לעת ערב נגיע לפורטו – העיר העתיקה, היפה, הרומנטית והציורית בפורטוגל, בעלת היסטוריה עשירה וארכיטקטורה נפלאה.
  לינה בפורטו.
  כלכלה: ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 200 ק”מ

 • פורטו, פורטוגל
  יום 7

  יום סיור בפורטו

  נתחיל את הסיור בכיכר בואווישטה ‭(Rotunda da Boavista)‬ ובה אנדרטה המסמלת את נצחונם של הפורטוגלים על נפוליאון, נחלוף על פני בית המוסיקה (Casa da Musica), בניין מודרני וייחודי מאוד, הנחשב לבניין המוצלח ביותר שתיכנן האדרכיל ההולנדי הנודע, רם קולהאס, נגיע לנקודת תצפית יפה באזור Matosinhos בה אפשר יהיה לצלם תמונות בלתי נשכחות. נמשיך למרכז ההיסטורי של פורטו, נבקר ב'תחנת הרכבת סאו בנטו' (São Bento railway station), הנחשבת לאחת מ-14 תחנות הרכבת היפות בעולם. במרחק נגיעה ממנה נמצאת הקתדרלה הגדולה של פורטו (Sé do Porto) ונתפעל מהתצפית המרהיבה על העיר העתיקה ממתחם הקתדרלה. כדי לקבל מושג מלא על פורטו, חשוב לבקר ב'ארמון הבורסה' (Palacio da Bolsa) – יצירת מופת של אדריכלות הנאו-קלאסית וסמל האצילות. נמשיך אל רובע ריביירה (Ribeira) המתחיל בעיר העתיקה ומסתיים על גדות נהר הדואורו. הרובע הוא המקום שבו שוכן לבה של פורטו, כך לפחות גורסים תושבי העיר. אחרי הסיור בעיר, נבקר בייקב המייצר יין פורט, שקרוי על שם העיר, כולל טעימות היין המפורסם.
  לינה בפורטו.

 • בראגה (Braga), פורטוגל
  יום 8

  פורטו - אחוזת יין משפחתית - בום ז'זוש דו מונטה - בראגה - גימראייש - פורטו

  מפורטו נסע לאחוזת יין משפחתית לסיור וטעימת Vinho Verde 'וינו ורדה' (יין ירוק בעברית), היין הכי מרענן בפורטוגל הנוצר במחוז מיניו (Minho) הצפוני. נמשיך לאתר עלייה לרגל – 'בום ז'זוש דו מונטה' (Bom Jesus do Monte) הנמצא על פסגת ההר ונתרשם מתצפית נהדרת על כל הסביבה. אל הכנסייה מוביל גרם מדרגות רב מפלסי מרהיב, שכדאי מאוד לעלות בו או לרדת. נמשיך לבראגה (Braga), זמן חופשי לארוחה בעיר העתיקה. נטייל ברובע העתיק של בראגה ונבקר בקתדרלה, בכיכרות הראשיות ונראה אתרים היסטוריים אחרים. בראגה הייתה מושב הבישופים הראשון של פרוטוגל ועיר יפה להפליא המעוטרת בשפע פסלי גרניט ומלאה במזרקות וכנסיות. נמשיך אל העיר גימראייש (Guimarães), הידועה כ'ערש האומה הפורטוגלית'. גימראייש  שימשה כבירת התרבות של אירופה בשנת 2012 ומוכרזת כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו. העיר מציעה שפע חוויות מעניינות. נבקר בטירת גימראייש המתנשאת לגובה של 28 מטרים.
  נשוב לפורטו ללינה.
  כלכלה: ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 200 ק”מ

 • פורטו, פורטוגל
  יום 9

  להתראות פורטוגל

  אחרי צ'ק אאוט מהמלון, נסע לנמל התעופה של פורטו לקראת טיסתנו הביתה.
  כלכלה: ארוחת בוקר

חבילת הטיול כוללת

 • חבילת הטיול הפרטי של אותנטיקו כוללת
  • העברות מ/אל שדה התעופה.
  • לינות: סה"כ 8 לילות כמפורט להלן במלונות ברמת אירוח 4 כוכבים ובכפוף לזמינות החדרים בפועל:
   • 2 לילות בליסבון ב- Hotel Olissippo Saldanha או Hotel Mundial.
   • לילה אחד בפאטימה ב- Luz Charming Houses.
   • לילה אחד בקובילה ב- Puralã – Wool Valley Hotel & SPA.
   • לילה אחד בעמק הדואורו ב- Hotel Delfim Douro או Hotel Vila Galé Collection Douro.
   • 3 לילות בפורטו ב- Eurostars Porto Centro או The Artist Porto Hotel & Bistro.
  • מדריך-מלווה מקומי דוברי אנגלית ע"פ התכנית לאורך כל הטיול (שפות אחרות ע"פ ההזמנה מיוחדת, בתוספת תשלום ובכפוף לזמינות).
  • העברות ונסיעות ברכב פרטי/מיניוואן/מיניבוס/אוטובוס ממוזג עם נהג (בהתאם לגודל הקבוצה) ע"פ התכנית.
  • כלכלה ושירותים שונים:
   • ארוחות בוקר בבתי המלון.
   • טעימת המאפה הנודע של ליסבון, 'פשטל דה בלן' (Pastel de Belém) במגדניה המפורסמת Pastéis de Belém שפתחה את שעריה ב-1837.
   • טיעמת ז'ינז'יניה (Ginjinha) באובידוש – דובדבנים חמוצים בברנדי עם תוספת סוכר, מים וקינמון.
   • טעימת Presunto (חמון פורטוגלי) בליווי יין מבעבע מקומי בלאמגו.
   • טעימת Vinho Verde 'וינו ורדה' (יין ירוק בעברית) באחוזת יין משפחתית עתיקה.
   • טעימת יין פורט בייקב בפורטו.
   • שייט בנהר דואורו בפינהאו.
  • דמי כניסה לאתרים בהם הכניסה כרוכה בתשלום ואשר כלולים בחבילת הטיול כמפורט בסעיף "אתרים הכלולים בתכנית" (למעט הימים בהם המוזיאונים סגורים).
  • מים מינרליים ברכב.
  • דמי רישום וטיפול.
  המחיר אינו כולל
  • כרטיסים לטיסות.
  • ביטוח נסיעות אישי, בריאות ומטען.
  • כניסות מוקדמות ו/או מאוחרות לבתי המלון.
  • מסך עירוני בסך של 1 אירו לאדם ללילה במלונות ליסבון (משולם ישירות למלון).
  • מסך עירוני בסך של 2 אירו לאדם ללילה במלונות פורטו (משולם ישירות למלון).
  • ארוחות מעבר לארוחות המתוארות בסעיף "חבילת הטיול הפרטי של אותנטיקו כוללת".
  • אתרים, פעילויות ושירותים אשר לא כלולים בחבילת הטיול.
  • הוצאות בעלות אופי אישי (משקאות, מזכרות וכו').

כניסות לאתרים הכלולות במחיר חבילת הטיול הפרטי בפורטוגל 9 ימים

כניסות לאתרים הכלולות במחיר חבילת הטיול הפרטי בפורטוגל 9 ימים

 • טירת סאו ז'ורז'ה, ליסבון

  טירת סאו ז'ורז'ה (Castelo de São Jorge) – טירה בליסבון, בירת פורטוגל. הטירה עומדת על הגבעה הגבוהה ביותר במרכז ההיסטורי של העיר, והיא אחת מאתרי התיירות המרכזיים בה.

 • מנזר באטאליה

  מנזר באטאליה (Batalha Monastery) של המסדר הדומיניקני, יצירת מופת מהמאות ה-14 עד ה-16.

 • ארמון הבורסה, פורטו

  ארמון הבורסה (Palacio da Bolsa) – יצירת מופת של אדריכלות הנאו-קלאסית וסמל האצילות בפורטו.

 • מנזר מסדר הצלוב, טומאר

  מנזר מסדר הצלוב (Convento de Cristo). המנזר, אחד הגדולים באירופה, היה בעבר מבצר טמפלרי שנבנה במאה ה-12. לאחר שמסדר הטמפלרים התפורר במאה ה-14 הענף הפורטוגלי שלו הפך לאבירי מסדר הצלוב, שתמכו בתגליות הימיות של המאה ה-15. זהו אחד המונומנטים האמנותיים וההיסטוריים החשובים של פורטוגל, והנו הוכרז על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמית בשנת 1983.

 • בית הכנסת העתיק של טומאר

  בית הכנסת העתיקר של טומאר נבנה במחצית המאה ה-15 ומוקם בלב מה שהיה פעם הרובע היהודי. בית הכנסת חדל לתפקד ב-1497. הבניין עבר גלגולים שונים, עד שבשנת 1921 הוכר כמונומנט לאומי וב-1939 הבניין שופץ ושומר כמוזיאון.

 • המוזיאון היהודי בבלמונטה

  מוזיאון גדול, יחיד מסוגו בפורטוגל, שמציג את ההיסטוריה העשירה של הקהילה המקומית, חפצים עתיקים, מנורות, ספרי קודש, תמונות והוכחות להמשכיות קיומה של היהדות במדינה. המוזיאון נוסד ב-2005 ורוב המוצגים במוזיאון הוסתרו בבתי יהודים בסרה דה אשטרלה במשך כמה מאות שנים, מחשש לרדיפות ולפעילות האינקוויזיציה.

 • קינטה דה רגליירה, סינטרה (חלופה 2 לבחירה)

  קינטה דה רגליירה (Quinta da Regaleira) – אחוזה בסגנון נאו-גותי ונאו-מאנואליני מסוף המאה ה-19, עם גנים רחבי ידיים שהם אוצר של ממש לכל המתעניינים בתולדות הבונים החופשיים, הדתות ותורות הנסתר. בית האחוזה הוא יצירת אמנות היחידה במינה, שבנה האדריכל האיטלקי הידוע לואיג'י מאניני בעבור המיליונר אנטוניו אוגוסטו קרווליו מונטרו (António Augusto Carvalho Monteiro).

 • טירת גימראייש

  טירת גימראייש (Castelo de Guimarães), נבנה במאה ה-10 בסגנון רומנסקי. אפונסו הראשון, המלך הראשון של פורטוגל, נולד בטירה בשנת 1109.

 • פוניקולור המוביל אל אתר עלייה לרגל – 'בום ז'זוש דו מונטה' (Bom Jesus do Monte) הנמצא על פסגת ההר ומאפשר תצפית נהדרת על כל הסביבה.

 • גן רחב ידיים שהפך לסימן היכר של קשטלו ברנקו, הוקם בשנת 1725 מיוזמת הבישוף ז'ואו דה מנדונסה שביקש לחקות גנים בארוקים מאיטליה וצרפת. הגן מקושט בטראסות ופסלים, מזרקות, סוגי עצים נדירים, ערוגות פרחים, משוכות, ומדרגות מרכזיות שמצדיהים.

 • מערות מירה דה איירה

  מערות מירה דה איירה (Grutas de Mira de Aire) – מערכת מערות הנטיפים הגדולה בפורטוגל הנמצאת במרחק של 15 ק"מ בלבד מפטימה ובמרחק של 110 ק"מ מליסבון.

מפת הטיול לפורטוגל 9 ימים

מפת הטיול לפורטוגל 9 ימים

https://goo.gl/HmUfTQ

עוד טיולים פרטיים בפורטוגל מבית אותנטיקו