חיפוש טיול למעלה

טיול שורשים באוקראינה | 29.08-02.09.2018 | מש' סידלמן

טיול פרטי מודרך באוקראינה מבית אותנטיקו ™ שייערך ב-29.08-02.09.2018 .

כמו כל הטיולים שתוכננו ואורגנו על ידי חברת אותנטיקו ™, הטיול ייערך בקבוצה פרטית סגורה והודרך על ידי מדריכים מקומיים, והוא שילב נסיעות ברכב ממוזג עם הליכות ברגל ביעדי הסיורים.

בדף זה תוכלו להתרשם מפרטי הטיול של משפחת סידלמן, לקרוא על מסלול הטיול והאתרים שיבקרו בהם. מסלול הטיול צפוי להשתנות מקבוצה לקבוצה בהתאם למועדי הטיסות של חברת התעופה, שיקול דעתו של המדריך, העדפות המטיילים, תנאי מזג האוויר או גורמים אחרים.

אותנטיקו הנה השותפה הרשמית של הרשת הבינלאומית ™Best Eurasian Hotels בישראל.
אותנטיקו
מחוייבת לפעול בהגינות מול ציבור הצרכנים והינה בעלת תו אמון הציבור אשר מסמן לצרכנים עם מי כדאי לעשות עסקים.

תכנית הטיול הפרטי באוקראינה 29.08-02.09.2018

תכנית הטיול הפרטי באוקראינה 29.08-02.09.2018

 • אוקראינה - קייב
  29.08 יום ד'

  בקייב העתיקה והמודרנית

  נחיתה בקייב בשעה 08:40. אחרי קבלת הפנים בשדה התעופה נצא לסיור בבירת אוקראינה ואחת הערים העתיקות ביותר במזרח אירופה, קייב הנושאת בגאווה את התואר "אם כל הערים הרוסיות". נבקר ליד אנדרטת סירת המייסדים של העיר (Ladya), נמשיך אל אתריה של קייב העתיקה ונצפה על שער הזהב – שריד שער הכניסה אל העיר העתיקה (Golden Gate), נראה את קתדרלת סנט סופיה המפורסמת (Sofievskiy Sobor) שנבנתה במאה-11 והוכרזה ע" אונסק"ו כאתר מורשת עולמית תרבותית. נגיע למורד אנדרייבסקי (Andriyivs’kyi uzviz) – ירידה תלולה המכונה ע"י המקומיים "המונמארטר של קייב" ובה בתים עתיקים, גלריות, בתי קפה ושוק המזכרות. נבקר ברחוב הקניות והבילויים הראשי בעיר חרשצ'אטיק (Khreschatyk) ובכיכר העצמאות השוכנת בו (Maydan Nezalezhnosti) שהיא הכיכר המרכזית והיפה בעיר, נראה את בניין הפרלמנט (Verkhovna Rada), ארמון מרינסקי (Mariyinsky Palace) ארמון בארוקי מפואר המשמש היום לטקסים רשמיים של נשיא אוקראינה ואת "הבית עם הכימרות" המפורסם (House with Chimaeras). נשים את פעמנו אל לאוורת קייב-פצ'רסק – מנזר המערות (Kiev Pechersk Lavra) אולי האתר המרשים ביותר בעיר והינו אתר מורשת עולמית של אונסק"ו. נסיים את הסיור על הגבעה הצופה אל הנהר דנייפר, בה ניצב הפסל "אמא מולדת" (Rodina Mat) המתנוסס לגובה של 62 מ', והוא חלק ממוזיאון המלחמה הפטריוטית הגדולה השוכן למרגלותיו.
  משך הסיור: כ-7 שעות.
  לינה בקייב.

 • אוקראינה, קייב - בית הכנסת בפודול
  30.08 יום ה'

  קייב היהודית, סיור ערב

  יום זה נקדיש להיכרות עם קייב היהודית שכן לבירת אוקראינה היסטוריה יהודית עשירה ועתיקת יומין. נתחיל את הסיור ב'באבי יאר' (Babi Yar), גיא ההריגה של יהודי קייב בזמן מלחמת העולם השנייה. נמשיך לפודול (Podol), אזור היסטורי ואחד העתיקים בקייב, בו בעבר התגוררו יהודים רבים. נתרשם מבניני הרובע, נראה בין היתר את בית הכנסת קורל הגדול הידוע גם בשם בית הכנסת בפודול, נראה את בניין האקדמיה קייב-מוהילה, בה נלמדה גם השפה העברית. היום באזור פודול שפע של מסעדות, חנויות ומקומות בילוי. נמשיך לבסרבקה (Bessarabka), גם הוא אזור היסטורי בקייב שקשור חזק בחיי היהודים בעיר. נכיר את מורשתו של יצרן הסוכר הגדול באותם הימים ונדבן יהודי מפורסם, לזר ברודסקי, נבקר בבית הכנסת כורל של ברודסקי שנבנה ב-1898 בכספי הנדבן ומשמש גם היום מרכז דתי ותרבותי של יהודי קייב. נראה את אחת האטרקציות של קייב, שוק בסרבקה המקורה שאף הוא נבנה מכספיו של ברודסקי. נראה את פסל שלום עליכם שהתגורר באזור ואת תבליט הזיכרון על הבית בו נולדה גולדה מאיר.
  לינה בקייב.
  משך הסיור: כ-7 שעות.
  לאחר המנוחה, נצא לסיור ערב "אורות קייב" (משך הסיור: כ-2 שעות).

 • ז
  31.08 יום ו'

  קייב - ז'יטומיר - נובוהרד-וולינסקי - רובנו

  ניפרד מבירת אוקראינה ונשים את פעמנו לחבל ווהלין, חבל ארץ בצפון מערב אוקראינה. בעבר נשלט האזור ע”י האימפריה הרוסית והפולנים. בשנת 1921 חולק חבל ווהלין לשניים בין ברית המועצות לשעבר לבין פולין. עם פרוץ מלה”ע השנייה בשנת 1939 ובהתאם להסכם מולוטוב -ריבנטרופ, היה חבל ווהלין אמור לעבור כולו לידי ברה”מ. בדרך נעצור בעיר ז’יטומיר שערב מלחמת העולם השנייה התגוררו בה כ- 30,000 יהודים, שהיוו שליש מכלל תושביה. נבקר ברוע היהודי וברח’ מוסקובסקיה ליד בית סבו של חיים נחמן ביאליק אשר נולד בכפר ראדי הסמוך לז’יטומיר ובהמשך התגורר אצל סבו האדוק – ר’ יעקב משה ביאליק במשך כ-10 שנים. נמשיך לעיר נובוהרד-וולינסקי (בשמה הקודם זויהיל או ביידיש זוועהיל) הידועה כמרכז יהודי וחסידי חשוב. בהמשך נגיע לעיר רובנו שבראשית המאה ה 20 הפכה להיות מרכז כלכלי לכל פלך ווהלין ושימשה כמרכז לתנועה הציונית ובה הוקמה גימנסיה עברית “תרבות”. כדאי להזכיר גם כי רובנו היא עיר הולדת אמו של עמוס עוז – פניה מוסמן ובספרו האוטוביוגרפי ‘סיפור על אהבה וחושך’ יש תיאור נרחב של העיר ויהודיה באותה עת.
  לינה ברובנו.
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: כ- 330 ק”מ

 • rafalivka
  01.09 שבת

  רובנו - דומברוביץ - רפלובקה - רובנו

  נקדיש את היום לסיורים בדומברוביץ וברפלובקה.
  לינה ברובנו.
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: כ- 350 ק"מ

 • קייב, אוקראינה
  02.09 יום א'

  רובנו - קייב, חוזרים הביתה

  נחזור לקייב ונגיע לנמל התעופה לקראת טיסתנו הביתה הממריאה בשעה 19:30.
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: כ- 300 ק"מ

חבילת הטיול כוללת

 • חבילת הטיול הפרטי של אותנטיקו כוללת
  • קבלת פנים והעברות מ/אל נמל התעופה.
  • 4 לילות במלונות כמפורט בהצעה על בסיס BB.
  • מדריכה-מלווה מקומית דוברת אנגלית ע"פ התכנית.
  • העברות ונסיעות בוואן ממוזג עם נהג ע"פ התכנית.
  • דמי כניסה לאתרים בהם הכניסה כרוכה בתשלום ואשר כלולים בחבילת הטיול כמפורט בסעיף "אתרים הכלולים בתכנית".
  • מים מינרליים ברכב.
  •  דמי רישום וטיפול.
  המחיר אינו כולל
  • כרטיסי טיסה.
  • ביטוח נסיעות אישי וביטוח מטען.
  • ארוחות מעבר לארוחות בוקר המוגשות בבתי המלון.
  • כניסות מוקדמות ו/או מאוחרות לבתי המלון.
  • הוצאות אישיות.
  • שעות הדרכה ורכב נוספות שמעבר למתואר בתכנית הטיול.

אתרים הכלולים בחבילת הטיול של מש' סידלמן באוקראינה

אתרים הכלולים בחבילת הטיול של מש' סידלמן באוקראינה

במסגרת הטיול הפרטי המודרך של משפחת סידלמן, יבקרו חברי הקבוצה בכמה מאתרי התיירות החשובים ביותר באוקראינה:

 • לאוורת קייב-פצ'רסק (מנזר המערות)

  מתחם של מנזרים וכנסיות בקייב בירת אוקראינה, והנחשב לאחד העתיקים בעיר. המנזר הוקם בשנת 1051 בתקופת הנסיך ירוסלב הנבון, על ידי הנזיר אנטוניוס ותלמידו פאודוסי. האתר הוכרז על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמית תרבותי בשנת 1990.

 • מוזיאון למיקרו-מיניאטורות במתחם לאוורת קייב-פצ'רסק

  מוזיאון למיקרו-מיניאטורות במתחם לאוורת קייב-פצ'רסק מציג אוסף מיקרו-מיניאטורות שהן פרי יצירתו הוירטואוזית של האמן האוקראיני Mykola Syadristy.

 • מוזיאון האוצרות ההיסטוריים של אוקראינה במתחם לאוורת קייב-פצ'רסק

  מוזיאון האוצרות ההיסטוריים של אוקראינה במתחם לאוורת קייב-פצ'רסקבו מציג אוסף מרשים של תכשיטים, וחפצים יקרים שנאספו ברחבי אוקראינה.