חיפוש הכתבות לפי תחומי עניין
חיפוש טיול למעלה

בשורות משמחות לתיירים: בוטלה הוויזה לאוזבקיסטן

צוות אותנטיקו | 18.02.2018

אם אתם מתכננים לטוס לאוזבקיסטן בקרוב, תשמחו לשמוע את הבשורה שהוכרזה בפגישה שהתקיימה בשגרירות אוזבקיסטן בישראל ביום רביעי 7.2.2018, בה השתתפו בכירים מהעדה הבוכרית בישראל וכן אנשי מקצוע העוסקים בתיירות מישראל לאוזבקיסטן, ובמהלכה הודיע דברונבק טוקטייב (Davronbek Tokhtiev), מנהל בכיר בוועדה ההמלכתית של אוזבקיסטן לפיתוח תיירות, שהחל מיום שבת (10.2.2018) תבוטל חובת הוויזה לישראלים שנוסעים לאוזבקיסטן לתקופה של עד 30 יום.

גם מחירי הטיסות לאוזבקיסטן עתידים לרדת

זו לא הבשורה המשמחת היחידה שיצאה מפיו. לדבריו, מספר הטיסות מישראל לאוזבקיסטן יגדל ומחירי הטיסות עתידים לרדת. על אף היחסים הקרובים שלנו עם האוזבקים, שבאו לידי ביטוי גם בתערוכה עצמה, בקבלת פנים לבבית ובאירוח מושקע, אנחנו לא המדינה היחידה שנהנית מההקלות. מסתמן שאוזבקיסטן נמצאת בתהליכים מול מדינות נוספות כדי להקל גם על אזרחיהן בקבלת הוויזה.

אין התלבטות: מהיום כל אחד יכול לטוס לאוזבקיסטן

אז אם עד עכשיו הדבר היחיד שהפריד ביניכם לבין טיול באוזבקיסטן המיוחדת והמרתקת הוא תהליך הוצאת הוויזה וקבלתה, עושה רושם שאין יותר סיבות להתלבט. טיול באוזבקיסטן נותן לכם אפשרות להציץ במחוזות היסטוריים, לחוות חוויות אותנטיות, לטעום ממטעמים ייחודיים וליהנות מהנופים המרשימים של רכס הרי איין שאן. ומעכשיו גם לא תצטרכו להוציא ויזה במיוחד בשביל הטיול.

מעבר לאתרים המיוחדים, כמו דרך המשי ההיסטורית, הערבות המדבריות ונאות המדבר הירוקות, טיול באוזבקיסטן הוא חוויה מרתקת ברמה ההיסטורית, שכן אדמתה הפכה בעבר ליעד לכיבושים רבים. שליטים רבים דוגמת אלכסנדר הגדול, ג'ינג'יס חאן וטימור לנג שלטו בה במרוצת השנים, מה שתרם ליצירת אופיה הקסום, המשלב מאפיינים מתרבויות שונות כמו פרסית, ערבית, מונוגלית, מוסלמית ורוסית.

אותנטיקו מציעה ארבע חבילות טיול לאוזבקיסטן, לתקופות שבין 8 ל-15 ימים, המתאימות לקבוצות מטיילים עצמאיים משני מטיילים ומעלה. שתיים מהחבילות משלבות גם ביקור בקירגיזסטן. הטיולים באוזבקיסטן כוללים ביקור בבירתה טשקנט ובערים נוספות כמו חיווה, בוכרה, סמרקנד ועוד. ביטול הוויזה הוא הזדמנות מצוינת להכיר מקרוב יעד חדש ומרתק ואנחנו נשמח להתאים עבורכם את הטיול הפרטי המודרך במדינה הנהדרת הזו.

חיפוש הכתבות לפי תחומי עניין