חיפוש טיול למעלה

טיול פרטי מודרך לדרום אפריקה 14 יום, כולל מפלי ויקטוריה ושמורת צ'ובה | אותנטיקו

 • טיול פרטי מודרך לדרום אפריקה מ-2 מטיילים ומעלה

 • הדרכה באנגלית

 • כולל ספארי פרטי

בדרום אפריקה יש הכול – שבטים ססגוניים, תרבות מערבית ואסייתית, יין מעולה, אוכל ים ובשרים מגוונים, תשתיות טובות, מלונות ולודג'ים מפנקים ונופים נהדרים. הטיול מתחיל בקייפטאון, מהערים היפות בעולם ומעליה נישא הר השולחן ועליו מפת הענן. בקצה הדרומי של חצי האי ניצב כף התקווה הטובה, אותו סבבו מגלי העולמות בדרכם למזרח הרחוק. הטיול ממשיך בדרכי היין היפהפיות ועיירות ציוריות כגון פרנצ'הוק, סטלנבוש והרמנוס, היא עיר הלווייתנים, והלאה אל מעברי הרים, יענים ומערות נטיפים, לגונות ויערות בדרך הגנים, והפארק הלאומי בציציקאמה עם הגשר התלוי על פני נהר הסערות. נבקר בשמורת ספארי פרטית עם חוויה אפריקאית מפנקת ביותר באזור ללא מלאריה ופארק הפילים באדו, ולבסוף נגיע לגולת הכותרת: סיור מודרך במפלי ויקטוריה המרהיבים הניתכים לנהר הזמבזי וספארי בשמורת צ'ובה העשירה בחיות בר!

זהו טיול פרטי מודרך לדרום אפריקה מבית אותנטיקו בהובלת מדריכים מקומיים המתוכנן והמאורגן לכל פרטיו, והמאפשר לכם לחוות חווית טיול איכותית בקבוצה פרטית סגורה. הטיול מתקיים בשילוב של נסיעות ברכב ממוזג בהתאם לגודל הקבוצה והליכות רגליות ביעדי הסיורים, סיור מודרך במפלי ויקטוריה וספארי בשמורה צ'ובה, והוא מתאים לקבוצות סגורות מ- 2 מטיילים ומעלה.
מסלול הטיול בדרום אפריקה (14 יום) מתבסס על לוחות הטיסות של כגון אלעל, טורקיש ואתיופיאן איירליינס הידועים היום. ניתן להתאים את התכנית לטיסות אחרות בהתאם לבחירת הנוסעים. ייתכנו שינויים במסלול המוצע בכפוף לשינויים בלוח הטיסות של חברת התעופה, על פי מיטב שיקולי המדריך בשטח, עקב תנאי מזג האוויר בפועל ו/או תנאי השטח ו/או דרישות השלטונות המקומיים. כמו כן, סדר הביקורים באתרים המתוארים בתכניות היומיות עשוי להשתנות בהתאם להחלטות המדריך בשטח.

אותנטיקו הנה השותפה הרשמית של הרשת הבינלאומית ™Best Eurasian Hotels בישראל.
אותנטיקו
מחוייבת לפעול בהגינות מול ציבור הצרכנים והינה בעלת תו אמון הציבור אשר מסמן לצרכנים עם מי כדאי לעשות עסקים.

מסלול ותוכנית הטיול לדרום אפריקה (14 יום)

מסלול ותוכנית הטיול לדרום אפריקה (14 יום)

 • הווטרפרונט, קייפטאון, דרום אפריקה
  יום 1

  תל אביב - קייפטאון (Cape Town)

  נגיע לקייפטאון (Cape Town) ונפגוש את המדריך/כה בשדה התעופה. ניסע לעבר תצפית פנוראמית על העיר מסיגנל היל (Signal Hill).
  לאחר התארגנות במלון נצא למרכז הבילויים, האטרקציות והקניות התוסס של קייפטאון – הווטרפרונט על שם ויקטוריה ואלפרד (V&A Waterfront) שהוקם באזור הנמל הישן והרציפים – על כל בניניו ששוחזרו בטוב טעם, הופעות רחוב, חנויות ומסעדות.
  לינה בקייפטאון.
  כלכלה: –
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 30 ק"מ

 • הר השולחן (Table Mountain), קייפטאון, טיול לדרום אפריקה
  יום 2

  קייפטאון - הר השולחן (Table Mountain) - סיור היסטורי בעיר

  אחרי ארוחת בוקר נעלה להר השולחן (Table Mountain) ברכבל, זאת בכפוף לתנאי מזג האוויר המתאימים. שמו של ההר ניתן לו מכיוון שפסגתו שטוחה כמו שולחן. נצא למסלול רגלי מעגלי על ההר שהוא אחד ההרים המפורסמים בעולם ואחד משבעת פלאי הטבע החדשים. גובהו של הר השולחם הוא 1,086 מטר מעל לפני הים ורוחב פסגתו הוא כשלושה קילומטרים, ההר מהווה נקודת ציון בולטת בקייפטאון.
  נמשיך לטיול היסטורי במרכז העיר (ברכב וברגל) הכולל: שכונת צאצאי העבדים הססגונית Bo-Kaap, רחוב לונג, כיכר העיר ההיסטורית, גני החברה ההולנדית (Company’s Gardens), גרין מרקט עם דוכני הרוכלים האפריקאיים, שוק הפרחים וכיכר העיריה.
  להמשך הסיור לבחירתנו אחד מהאתרים הבאים: המוזיאון היהודי (South African Jewish Museum) או מצודת התקווה הטובה (Castle of Good Hope) או מוזיאון העבדות (Slave Lodge).
  ביקור באחד האתרים הבאים: מוזיאון MOCCA Zeitz החדיש לאמנות אפריקאית מודרנית או האקווריום התת ימי בווטרפרונט (Two Oceans Aquarium).
  סיור היסטורי בווטרפרונט.
  ערב חופשי בעיר או בווטרפרונט.
  לינה בקייפטאון.
  כלכלה: ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 25 ק"מ

 • כלבי הים עיירה האטביי (Hout Bay), טיול לדרום אפריקה
  יום 3

  קייפטאון - חצי האי קייפ פנינסולה (Cape Peninsula)

  נתחיל את הבוקר במסע אל עבר 'כף התקווה הגדולה' (Cape of Good Hope), נעצור לתצפית על העיירה היפיפיה קמפסביי (Camps Bay) ונצא לשייט בעיירה האטביי (Hout Bay) לצפות בכלבי הים המצטופפים בהמוניהם על אי קטן.
  נמשיך בדרך הפנוראמית צ'פמנס פיק דרייב (Chapman’s Peak Drive) המתפתלת לאורך רכס ההר ונגיע ל'כף התקווה הטובה'.
  נעלה בפוניקולר למגדלור הישן (אפשרות לצעדה קלה במקום).
  נגיע לעיירת הצי ההיסטורית סיימונס טאון (Simon’s Town).
  נבקר במושבה הענקית של הפינגווינים האפריקאים, ובנמל הדייגים בעיירה הבוהמית קאלק ביי (Kalk Bay).
  לינה בקייפטאון.
  כלכלה: ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 100 ק"מ

 • גני קירסטנבוש, קייפטאון, דרום אפריקה
  יום 4

  קייפטאון - פרנצ'הוק (Franschhoek) - סטלנבוש (Stellenbosch)

  נתחיל את היום בסיור ונסיעה מודרכת ברכב חשמלי ברחבי הגנים הבוטאניים המפורסמים של קייפטאון – גני קירסטנבוש (Kirstenbosch Botanical Gardens).
  ניפרד מקייפטאון ונשים את פעמינו אל דרכי היין של פרנצ'הוק וסטלנבוש. ההיסטוריה של היין בדרום אפריקה החלה עוד במאה ה-17 ותוגברה על ידי ההוגנוטים-פרוטסטנטים הצרפתיים שהגיעו כפליטים מאירופה והביאו עמם את הידע ותרבות היין למולדתם החדשה.
  נגיע אל אנדרטה המוקדשת לשפת האפריקאנס (Taal Monument) הממוקמת בראש ההר בפארל (Paarl) ונעצור לביקור ביקב ציורי לטעימות יין.
  נגיע לפרנצ'הוק (Franschhoek), עיר ציורית ובוהמית, מלאה גלריות, מסעדות ויקבים. בקר באנדרטה המרשימה היושבת בין ההרים והגנים היפיפיים שהוקמה לכבוד מייסדי העיר הצרפתיים.
  נמשיך לעיר האוניברסיטאית השניה בגילה אחרי קייפטאון – סטלנבוש (Stellenbosch).
  ערב חופשי בסטלנבוש.
  לינה בסטלנבוש.
  כלכלה: ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 120 ק"מ

 • ביקור ביקב בטיול לדרום אפריקה
  יום 5

  סטלנבוש - הרמנוס (Hermanus)

  בבוקר נערוך סיור בסטלנבוש (Stellenbosch), המכונה "עיר האלונים" הידועה אף היא ביינות שלה. למעלה ממאתיים יקבים קיימים באזור ואחת האוניברסיטאות החשובות בדרום אפריקה נמצאת כאן, ובה מחלקה לאנולוגיה, בה הומצא בשנת 1925 זן הפינוטאז', המזוהה ביותר עם דרום אפריקה. העיר שופעת מבנים ארכיטקטוניים מעניינים ויפים והמסעדות במרכז שוקקות חיים. נבקר במוזיאון המציג בתים מתקופות שונות בחיי העיר.
  נמשיך בדרך פנורמית לאורך המפרץ (False Bay) להרמנוס (Hermanus), עיר בחוף הדרומי של אפריקה בסמוך לקייפטאון, הידועה בעולם בשל האפשרות לצפות במקום בלווייתנים המגיעים אליה מדי שנה בין החודשים יולי לנובמבר. בדרך נעצור בדוכנים כפריים (Farm Stall) המציעים אוכל ומשקאות מקומיים.
  לבחירה: ביקור במושבת פינגוינים או בגנים בוטאניים בבטיז ביי (Betty’s Bay).
  נעצור בעיירה קליינמונד (Kleinmond) ונערוך תצפית פאנורמית מרהיבה מווולקר ביי (Walker Bay) – נקודת תצפית גבוהה על הרמנוס.
  בהגיעינו להרמנוס נצפה באוקיינוס מהטיילת המתפתלת לאורך הצוקים המרהיבים. זמן חופשי לקניות בחנויות ובגלריות המקומיות ולארוחת ערב באחת מהמסעדות המשובחות.
  לינה בהרמנוס.
  כלכלה: ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 125 ק"מ

 • קפיצת לוויתן בהרמנוס (Hermanus), דרום אפריקה
  יום 6

  הרמנוס - ברידייל (Barrydale) - אודסהורן (Oudtshoorn)

  בבוקר נצא לשייט לצפות בלוויתנים מקרוב (בעונה בלבד – מיולי עד נובמבר) או ניסע לקייפ אגהלס (Cape Agulhas) שהיא הנקודה הדרומית באפריקה ומקום מפגשם של האוקינוס ההודי והאוקינוס האטלנטי.
  נמשיך דרך מעבר טרודו הציורי (Tradouw Pass) לעבר אזור הקארו הקטן (Klein Karoo), לעיר ברידייל Barrydale. בדרך נעצור בעיירות מקומיות לאורך הדרך – סטנפורד או נפייר (Stanford or Napier).
  לאחר התרעננות בברידייל נמשיך בדרך R62 – דרך היין הארוכה בעולם לאודסהורן (Oudtshoorn), עיר שכונתה "ירושלים של דרום אפריקה" בשל האוכלוסיה היהודית שהיגרה לכאן מליטא ומלטביה בסוף המאה ה-19. אודטסהורן הפכה לבירתה של תעשיית נוצות היען, שמחירן הלך והאמיר וכמו במקומות אחרים, יהודים רבים גילו את הפוטנציאל וביקשו להיות חלק מהחגיגה.
  נגיע למלון ונתארגן ליציאה לארוחת ערב בעיר.
  לינה באודסהורן.
  כלכלה: ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 360-450 ק"מ (תלוי בעונה)

 • מערות קאנגו (Cango Caves), טיול לדרום אפריקה
  יום 7

  אודסהורן - פרינס אלברט (Prince Albert) - אודסהורן

  אחרי ארוחת בוקר נסע לביקור בחוות Cango Wildlife Ranch המאכלסת חיות אשר נמצאות בסכנת הכחדה: תנינים, נמרים, אריות ועוד.
  נגיע למערות הנטיפים המרהיבות ביופיין, מערות קאנגו (Cango Caves) שנוצרו באזור בשל אבן החול הרכה לרגלי ההרים השחורים (Swartberg Mountains).
  נמשיך דרך מעבר ההרים השחורים (Swartberg Pass) המדהים מבחינה גיאולוגית ונסייר בעיירת פרינס אלברט (Prince Albert) המהווה נווה מדבר ירוק באיזור הקארו הגדול (Groot Karoo).
  נמשיך דרך מעבר הרים מיירינגספורט (Meiringspoort Pass) ונגיע בהלכה קצרה לתצפית על מפל המים.
  חזרה למלון באודסהורן.
  לינה באודסהורן.
  כלכלה: ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 180 ק"מ

 • נייזנה (Knysna), טיול לדרום אפריקה
  יום 8

  אודסהורן - נייזנה (Knysna)

  בבוקר נבקר במוזיאון המקומי ובו אגף להיסטוריה היהודית העשירה של אודסהורן המארח חלק מבית הכנסת המקורי (אופציונלי).
  בחווה לגידול יענים (Safari Ostrich Farm) נשמע על ההיסטוריה של גידול היענים, נאכיל יענים וכמה מאתנו אף יזכו לשבת עליהן.
  ניסע דרך מעבר ההרים אוטניקווה (Outeniqua) או מונטגיו (Montagu Pass) לכיוון דרך הגנים המפורסמת.
  נעבור דרך "שבעת המעברים" (The 7 Passes Route).
  נעצור בנקודת תצפית פנורמית "מפת אפריקה" (Map of Africa Viewpoint) – אזור אגמים ויערות היוצר את מפת אפריקה בטבע.
  נצפה בעץ העתיק של וודויל (Woodville Big Tree).
  נגיע לעיר נייזנה (Knysna) שמשמעות שמה בשפת הקוי הינה "המקום של עצים". נייזנה הייתה עיר המוקפת ביערות עד שבמאות ה-18 וה-19 חוטבי העצים וכן שריפה ממושכת כילו את היערות הללו.
  בערב נצא להפלגה בלגונה בזמן השקיעה ולאחר מכן זמן חופשי לקניות ולארוחת ערב בווטרפרונט של נייזנה.
  לינה בנייזנה.
  כלכלה: ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 150 ק"מ

 • שמורת הקופים Monkeyland, דרום אפריקה
  יום 9

  נייזנה - פלטנברג ביי (Plettenberg Bay) - ציציקאמה (Tsitsikamma)

  בבוקר נבקר בהובלת מדריך מדריך מקומי בעיירת שחורים (Emzini Township) ונמשיך לתצפית פאנורמית ב"ראש" של נייזנה – הנקודה בה חוברת הלגונה לאוקיינוס ההודי.
  בדרכינו מזרחה נעצור לתצפית פנורמית על האוקינוס ההודי והפנינסולה של שמורת רוברג (Robberg Nature Reserve) שמצאת ליד עיירת פלטנברגביי (Plettenberg Bay) היפיפיה.
  לבחירתינו: ביקור בשמורת רוברג (מסלול הליכה בדרגת קושי בינונית ומעלה) או בהמשך היום ביקור בנייצ'רס ואלי (Nature’s Valley), עיירה קטנה החבויה בליבה של שמורת ציציקאמה השוכנת ליד לגונה לחופי האוקיינוס ההודי.
  בשמורת הקופים Monkeyland נצא לטיול ביער המארח קופים ופרימטים מסוגים שונים, נצפה בצפורים ססגוניות ברשת ענק.
  נמשיך לעבר ציציקאמה (Tsitsikamma), הפנינה של דרך הגנים. בשפת הקוי של הילידים משמעותו של השם "המקום עם שפע מים" או "המקום של מים זורמים".
  נצפה בקופצי הבאנג'י הבמצעים קפיצה מגשר מהגבוהות בעולם.
  נגיע ללינה בעיירה סטורמסריבר (Storms River Village) ליד ציציקאמה.
  כלכלה: ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 100 ק"מ

 • גשר התלוי מעל נהר הסערות, ציציקאמה, טיול לדרום אפריקה
  יום 10

  ציציקאמה - ספארי פרטי

  בבוקר נצא לפארק הלאומי ציציקאמה השוכן לשפך נהר הסערות (Storms River). נצעד לאורך צלע ההר בין העצים עד לגשר התלוי מעל נהר הסערות. האוקיינוס ההודי במלוא עוצמתו נשבר אל סלעי החוף וחודר אל נהר הסערות.
  נמשיך לכיוון העיר פורט אליזבת (Port Elizabeth) בדרכינו אל הספארי הפרטי השוכן במחוז הקייפ המזרחי – ביתם של "חמשת הגדולים": האריה, הנמר, התאו, הקרנף והפיל. בנוסף לאילו יש בשמורה הפרטית ג'ירפות, זברות, אנטילופות שונות ועוד… כל החיות משוטטות באופן חופשי. העיצוב והסגנון האפריקאים הייחודיים של הלודג' והאוכל תורמים לחוויה הבלתי נשכחת.
  נגיע לספארי הפרטי לארוחת צהריים, ולאחר התרעננות נצא לספארי של אחר הצהריים ברכבי שטח עם רנג'רים מנוסים.
  ארוחת ערב ולינה בספארי פרטי.
  כלכלה: ארוחת בוקר, ארוחת צהריים וארוחת ערב
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 260 ק"מ

 • ספארי פרטי, דרום אפריקה
  יום 11

  ספארי פרטי - פארק הפילים באדו (Addo Elephant Park) - פורט אליזבת, טיסת פנים ליוהנסבורג

  השכמה מוקדמת על מנת לצפות בחיות המתעוררות.
  נשוב ללודג' לארוחת בוקר.
  לאחר שנעזוב את השמורה הפרטית ניסע לאחד הפארקים הלאומיים הידועים בדרום אפריקה, פארק הפילים של אדו (Addo Elephant National Park) והנו השלישי בגודלו בדרום אפריקה. יותר מ-600 פילים ו-400 תאויים ועוד קרנפים שחורים המצויים בסכנת הכחדה נמצאים בפארק ואנו ננסה לאתר אותם.
  נמשיך לנמל התעופה של פורט אליזבת.
  נסייר ברכב ברובע ההיסטורי של פורט אליזבת ונצפה על האנדרטה דמויית פירמידה המוקדשת לאשתו של מייסד העיר, אליזבת דונקין שעל שמה קרואיה העיר.
  טיסת פנים מפורט אליזבת ליוהנסבורג, שם תחכה לנו הסעה למלון.
  זמן פנוי לביקור וקניות בכיכר מנדלה התוססת (Nelson Mandela Square Sandown) עם הפסל המפורסם של נלסון מנדלה.
  לינה ביוהנסבורג.
  כלכלה: ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 150 ק"מ

 • שייט על נהר הזמבזי (Zambezi), אפריקה
  יום 12

  יוהנסבורג - אזור מפלי ויקטוריה (Victoria Falls), זימבבואה

  בבוקר נטוס אל אזור מפלי ויקטוריה בזימבבואה.
  לאחר ההעברה למלון והתארגנות, נצא לשייט על נהר הזמבזי (Zambezi) בזמן השקיעה – זהו מראה מרהיב ומרגש וזו העת להתרווח עם משקאות קלים ואלכוהוליים ולהנות מהקצב האפריקאי הרגוע.
  חזרה לבית המלון/לודג'.
  לינה באזור מפלי ויקטוריה.
  כלכלה: ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 25 ק"מ

 • ספארי בשמורת צ
  יום 13

  אזור מפלי ויקטוריה - שמורת צ'ובה (Chobe), בוטסואנה - מפלי ויקטוריה

  נעבור את הגבול מאזור המפלים מזימבבואה לבוטסואנה, אנו בדרך אל שמורת צ'ובה (Chobe National Park) שהיא אחת העשירות באפריקה מבחינת עולם החי וידועה בפילים והתאואים המאכלסים את השמורה וגם בחיות אחרות כגון אימפלות, ג'ירפות, קודו, קופים ועוד.
  בשעות הבוקר נגלה את עולם החי בשייט לאורך הנהר בעת שהחיות מגיעות לשתות מים, המקום מהווה נקודת מפגש לארבע ארצות: זמביה, נמיביה, בוטסואנה וזימבבואה .
  לאחר ארוחת צהריים בלודג' על שפת הנהר, נעלה על רכבי שטח ובעזרת רנג'רים מקצועיים נמשיך לגלות את פלאי השמורה המארחת למעלה מ-100,000 פילים!
  חזרה למלון/לודג' באזור מפלי ויקיטוריה.
  כלכלה: ארוחת בוקר, ארוחת צהריים
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 130 ק"מ

 • טיול פרטי מודרך למפלי ויקטוריה (Victoria Falls) בדרום אפריקה
  יום 14

  מפלי ויקטוריה - טיסת פנים ליוהנסבורג - טיסה הביתה

  ביקור עם מדריך מקומי במפלי ויקטוריה המדהימים הנשפכים לתוך נהר הזמבזי. מפלי ויקטוריה נחשבים לגדולים בעולם בגלל מסת המים שלהם (הגובה של 108 מטר והרוחב 1008 מטרים). נהר הזמבזי זורם לאורך מאות קילומטרים בערוץ בזלת מוקף גבעות חול ומנוקד באיים קטנים. מפלי ויקטוריה מכונים בפי המקומיים "מוסי-אואה-טוניה" כלומר "העשן המרעים" – בשל הנתז הרב שנראה כמו עשן, והרעם בגלל הרעש של המים הניתכים .
  בעונת הגשמים בקיץ – בחודשי נובמבר עד אפריל המפלים הנם גועשים ומלאי מים, רסס ורעש.
  בעונת היובש – המים פחותים ויש יותר איים בתוך המפל ולאורך הנהר.
  המסע שלנו עומד להסתיים ואנו בדרך לשדה התעופה באזור המפלים.
  טיסה ליוהנסבורג, לקראת טיסתנו הביתה.
  כלכלה: ארוחת בוקר
  מרחק נסיעה משוער ביום זה: 20 ק"מ

חבילת הטיול כוללת

 • חבילת הטיול הפרטי של אותנטיקו לדרום אפריקה
  • העברות מ/אל שדות התעופה ע"פ התכנית.
  • סה"כ 13 לילות (מלונות/לודג'ים ברמת 4* ולילה אחד בשמורה פרטית ברמת *5) כמפורט להלן ובכפוף לזמינות החדרים בפועל בעת הזמנת הטיול:
   • 3 לילות בקייפטאון (Cape Town).
   • לילה אחד בסטלנבוש (Stellenbosch).
   • לילה אחד בהרמנוס (Hermanus).
   • 2 לילות באודסהורן (Oudtshoorn).
   • לילה אחד בנייזנה (Knysna).
   • לילה אחד באיזור ציציקאמה (Tsitsikamma)
   • לילה אחד בספארי פרטי במחוז הכף המזרחי (Eastern Cape).
   • לילה אחד ביוהנסבורג (Johannesburg).
   • 2 לילות באזור מפלי ויקטוריה (Victoria Falls) בזימבבואה.
  • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית ע"פ התכנית.
  • העברות ונסיעות ברכב פרטי/מיניוואן/מיניבוס ממוזג (בהתאם לגודל הקבוצה) ע"פ התכנית.
  • כלכלה כמפורט בתכנית:
   • ארוחות בוקר המוגשות במלונות/לודג'ים.
   • ארוחת צהריים וארוחת ערב בספארי פרטי ביום 10.
  • דמי כניסה לאתרים ואטרקציות כמפורט בתכנית הטיול.
  • מים מינרליים ברכב (2 בקבוקים ביום לאדם).
  • דמי רישום וטיפול.
  המחיר אינו כולל
  • כרטיסים לטיסות בינלאומיות אל/מ-דרום אפריקה ובין דרום אפריקה למפלי ויקטוריה.
  • טיסת פנים בדרום אפריקה ע"פ התכנית: מנמה"ת פורט אליזבת (PLZ) לנמה"ת יוהנסבורג (JNB) ביום 11.
  • אשרות כניסה לזימבבואה / זמביה (2 כניסות) – מונפקת בשדה התעופה.
  • ביטוח נסיעות אישי, בריאות ומטען.
  • כניסות מוקדמות ו/או מאוחרות לבתי המלון.
  • אתרים, אטרקציות, פעילויות ושירותים אשר לא כלולים בחבילת הטיול.
  • הוצאות בעלות אופי אישי (משקאות, מזכרות וכו').
  • תשר למלווים כראות עיניכם.

מפת הטיול: דרום אפריקה כולל מפלי ויקטוריה וספארי בשמורת צ'ובה

מפת הטיול: דרום אפריקה כולל מפלי ויקטוריה וספארי בשמורת צ'ובה

https://goo.gl/ehg63k

טיולים נוספים בדרום אפריקה מבית אותנטיקו™