חיפוש טיול למעלה

טיול עצמאי | טיול פרטי בהתאמה אישית – ארגון טיולים עצמאיים מודרכים מבית אותנטיקו

בין שאתם רוצים לשוט בספינת נהר יוקרתית בנהרות רוסיה, לנסוע ברכבות המהירות של יפן, לבקר בשמורות טבע בקוסטה ריקה או בספארי של דרום אפריקה או לחקור את שורשי משפחתכם במזרח אירופה, חברת אותנטיקו תארגן לכם טיול עצמאי / טיול פרטי מודרך ליעדים אלו ולרבים אחרים.

אותנטיקו® היא חברה בין-לאומית המתמחה בתכנון וארגון של טיולים עצמאיים ברחבי העולם בהתאם לתחומי העניין, הצרכים והתקציב של המטיילים. אנו באותנטיקו מאמינים שלכל מטייל, בין שמדובר במטייל יחיד, זוג או קבוצה, יש צרכים ייחודיים ותחומי עניין שונים, ולכן אנחנו נקפיד לתת מענה ייחודי לכל לקוח ולארגן עבורו טיול עצמאי ייחודי ומותאם אישית. אנחנו נעזרים בידע ובניסיון שצברנו בארגון טיולים עצמאיים כדי לייעץ לכם בבחירת מסלול טיול בהתאמה אישית או לעצב במיוחד עבורכם מסלול וחבילת טיול ייחודיים. שירותינו כוללים את ארגון ותכנון מסלול הטיול, תיאום הביקור באתרי התיירות, הזמנת מסעדות, מופעי תרבות ובתי מלון בהתאם לתקציבכם, העדפותיכם האישיות, מספר המטיילים ולוח הזמנים של הטיול.

למה כדאי להזמין טיול עצמאי / טיול פרטי באותנטיקו?

  • אותנטיקו® היא חברה בין-לאומית בעלת סניפים ברחבי העולם, והיא מעסיקה מדריכים מקומיים בכל יעדי הטיול. לכן, חבילות הטיול העצמאי (טיול פרטי מודרך) שלנו מבוססות על ידע אישי מעמיק ומבוסס.
  • בזכות הידע, הניסיון והקשרים הבין-לאומיים שלנו, אנחנו יכולים להתאים עבורכם טיול עצמאי חד-פעמי שיאפשר לכם ליהנות מכל מה שיש ליעד הטיול להציע ולוודא שלא תחמיצו דבר.
  • אותנטיקו® מתמחה בארגון טיולים בסוגים וליעדים שונים, ומאפשרת לכם להגשים כל חלום.

נשמח לארגן עבורכם טיול עצמאי מודרך ביעדים אלו

לקוחות אותטניקו ממליצים על טיולים עצמאיים

המלצות לקוחות על הטיולים העצמאיים בארגון והדרכת אותנטיקו