חיפוש טיול למעלה

טיול פרטי מודרך בפולין | 29.05-04.06.2015 | מש' אהרונוב

זהו טיול פרטי בהובלת מדריך מקומי דובר עברית, המתוכנן והמאורגן לכל פרטיו, והמאפשר לכם לחוות חווית טיול איכותית בקבוצה פרטית סגורה.
אנו באותנטיקו לומדים את צרכיו הייחודיים של כל מטייל, שמים לב לפרטים הקטנים ביותר ומעניקים תשומת לב מרבית ושירות אישי לכל אחד מלקוחותינו .אנו מאמינים כי הטיולים של אותנטיקו מתאימים לכל מי שמחפש חוויית טיול איכותית ומזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו!
מסלול זה מתבסס על לוח הטיסות של חברת התעופה הפולנית LOT הידוע היום. יתכנו שינויים במסלול המוצע בכפוף לשינויים בלוח הטיסות של חברת התעופה, עקב שינוי חברת התעופה, כמו גם על פי מיטב שיקולי המדריך בשטח, עקב תנאי מזג האוויר בפועל ו/או תנאי השטח ו/או דרישות השלטונות המקומיים.

מסלול ותכנית הטיול

מסלול ותכנית הטיול

 • ורשה, פולין - יום 1 בטיול פרטי לפולין
  29.05 יום שישי

  ת"א - ורשה, סיור פנורמי בעיר

  ננחת בשדה התעופה על שם פרדריק שופן בבירת פולין בשעה 08:55, ניפגש עם המדריך ונתחיל בסיור פנורמי בוורשה. נתרשם מהעיר העתיקה ששוחזרה באופן מושלם לאחר מלחמת העולם השנייה, נסע בשדרות המרכזיות 'מרשלקובסקה' ו'ירושלים', נעבור בכיכר שלושת הצלבים, נעצור ליד קבר החייל האלמוני, נראה את הרחוב האלגנטי "האזור החדש", נביט על ארמון התרבות והמדע הענק – המבנה הגבוה ביותר בפולין אשר נבנה בתקופת פולין הקומוניסטית בין השנים 1952 ל-1955 כמתנה לעם הפולני ביוזמת יוסיף סטלין, ועוד. נבקר בבית הקברות היהודי המפורסם של ורשה שהוא אחד מהגדולים ביותר בעולם, נתרשם מהמצבות ונלמד על חייהם של היהודים הידועים וביניהם רבנים, סופרים, שחקנים, אנשי רוח וציבור. נמשיך לסיור רגלי בעיר העתיקה. נבקר בארמון המלכותי המשוחזר (Zamek Królewski), בכיכר השוק, נטייל ליד חומות העיר ונביט על נוף יפה הצופה לנהר ויסלה והאנדרטה של "סירנה", סמלה של ורשה. נמשיך ב"דרך המלך" – הציר המרכזי של העיר. נראה את ארמון רדזיוויל, את האנדרטה של אדם מיצקביץ', אוניברסיטת ורשה, ונסיים את היום בפארק לאזינקי המפורסם בזכות הארמון על המים השוכן בו ונצפה על על פסלו של פרדריק שופן. לינה בוורשה.

 • בית הכנסת נוז
  30.05 שבת

  ורשה היהודית

  יום זה נקדיש לסיור בוורשה היהודית. נבקר בבית הכנסת נוז'יק, היחיד ששרד בוורשה והפעיל היום. נמשיך לכיכר 'גז'יבובסקה' בה דוכן התיאטרון היהודי על שם השחקנית אסתר רחל קמינסקה. נראה את הרחוב 'פרוז'נה', אחד הבודדים שנותר מתקופת ורשה היהודית טרם פרוץ מלחת העולם השניה. נביט על בית היתומים של יאנוש קורצ'אק ועל האנדרטה לזכרו. נמשיך את הסיור באתרים הקשורים לגטו ורשה. נבקר ברחוב Siennej 55, כאן נותר קטע מהחומה שהקיפה את גטו ורשה בזמן הכיבוש הנאצי. משם נמשיך לכיכר "אומשלאגפלאץ" ממנה נשלחו רבבות אסירי הגטו ל'טרבלינקה' ולמחנות ריכוז אחרים. נעבור ב"דרך הגבורה" וניזכר בגיבורי הגטו, נעצור באתר הבונקר ברחוב מילא 18 ונכבד את זכרו של מרדכי אנילביץ', מפקדו האגדי של מרד גטו ורשה. נסיים את המסע באנדרטת רפופורט המוכרת לכל המבקר ב"יד ושם" ובביקור במוזיאון לתולדות יהודי פולין. לינה בוורשה.

 • מנזר יאסנה גורה, אתר טיול פולין
  31.05 יום א'

  ורשה- צ'נסטוחובה - קרקוב

  ניפרד מוורשה ויעדנו ליום זה, קרקוב – העיר השנייה בגודלה ואחת מעריה העתיקות והיפות של פולין. בדרך נעצור בעיר צ'נסטוחובה, עיר בדרום מערב פולין, השוכנת על גדות נהר הוארטה. העיר מקודשת לקתולים ומהווה מוקד עלייה לרגל בעיקר בזכות האיקונין המכונה 'המדונה השחורה מצ'נסטוחובה'. גם אפיפיורים עלו לרגל אליה, ואחרון עשה זאת בנדיקטוס השישה עשר במאי 2006. נבקר במנזר 'יאסנה גורה' הנחשב לבירה הרוחנית של פולין כדי לצפות ביצירה מרשימה הזו. לינה בקרקוב.

  Warsaw – Jasna Góra, Częstochowa – Kraków (Approximate distance: 370 km)

   

 • טיול בקרקוב, פולין
  01.06 יום ב'

  קרקוב

  נתחיל את סיורנו ב'כיכר מתייקו' בה שוכנת האנדרטה המרשימה המוקדשת ל'קרב גרונוואלד'. ניכנס לעיר העתיקה דרך 'שער פלוריאן' ונגיע לכיכר השוק. נבקר ב'כנסיית מאריה הקדושה' הנודעת ונאזין לצלילי החצוצרה המנגנת מדי שעה. נסייר ברובע היהודי של קרקוב – קאזימייז' בו נשתמרו שמונה בתי כנסת. נבקר בבית הכנסת העתיק ה"אלטנוישול", נמשיך לרחוב "שירוקה" ונבקר בבית הכנסת הרמ"א ובבית הקברות היהודי העתיק של קרקוב בו נטמנו גדולי ישראל כמו ר' משה איסרליש ואחרים. נטייל ברחובותיה הצרים של העיר ונתרשם מהעבר היהודי העשיר של קרקוב. נראה את קטע חומת הגטו ונבקר ב'מפעל שינדלר'. לינה בקרקוב.

 • אתר הזיכרון והמוזיאון אושוויץ-בירקנאו, פולין
  02.06 יום ג'

  קרקוב - אושוויץ - קרקוב

  זהו יום של מסע, בו נסייר באתר הזיכרון והמוזיאון אושוויץ-בירקנאו שהוקם בשטח מחנה הריכוז וההשמדה הגדול במחנות ההשמדה שהקימה גרמניה הנאצית במלחמת העולם השנייה.
  חזרה לקרקוב בשעות אחר צהריים ללינה.

  Kraków – Memorial and Museum Auschwitz-Birkenau – Kraków (Approximate distance: 140 km)

 • מכרה המלח ווייליצ
  03.06 יום ד'

  קרקוב - מכרה המלח ווייליצ'קה - קרקוב

  בבוקר ניסע לביקור במכרות המלח בווייליצ'קה, מאתרי התיירות הפופולריים בפולין, זו עיר תת-קרקעית עם מבנים, פסלים וכנסיות – והכל ממלח. נרד לעומק של 200 מטר ונסייר במסדרונות המכרות ונכיר את תהליך הפקת המלח החל במאה ה-11 ועד המאה ה-20. נראה טת המוצגים העשויים ממלח המזבח בכנסייה הקתולית. בשנת 1978 המכרה הוכרז כאתר מורשת עולמית מטעם אונסק"ו. מווייליצ'קה נחזור לקרקוב ונמשיך ל'ארמון וואוול', מושבם העתיק של מלכי פולין השוכן בגדה השמאלית של הנהר ויסלה ונבקר במוזיאון ובכנסיית הארמון.
  לינה בקרקוב.

 • ורשה, פולין
  04.06 יום ה'

  קרקוב - ורשה, להתראות פולין

  לאחר ארוחת הבוקר נשים את פעמינו חזרה לוורשה, בדרך נעצור בעיר קיילצה שבשנת 1946 התרחש בה פוגרום הידוע לשמצה לאחר שבעיר נפוצה עלילת דם נגד יהודים. בבית הקברות היהודי בעיר ניצבת אנדרטה לזכרם של נרצחי הפוגרום. נגיע לנמל התעופה של וורשה לקראת טיסתנו לניו יורק הממריאה בשעה 17:35, להתראות פולין…

  Kraków – Kielce – Warsaw Chopin Airport (Approximate distance: 300 km)

חבילת הטיול כוללת

 • חבילת הטיול הפרטי של אותנטיקו כוללת
  • קבלת פנים והעברות מ/אל נמל התעופה.
  • 6 לילות במלונות כמפורט בהצעה כולל ארוחות הבוקר.
  • מדריך מקומי דובר עברית ע"פ התכנית.
  • העברות וסיורים במיניוואן ממוזג ע"פ התכנית (בנהיגת המדריך).
  • דמי כניסה לאתרים בהם הכניסה כרוכה בתשלום ואשר כלולים בחבילת הטיול כמפורט בסעיף "אתרים הכלולים בתכנית" (למעט הימים בהם המוזיאונים סגורים).
  • דמי רישום וטיפול.
  המחיר אינו כולל
  • כרטיסי טיסה.
  • ביטוח נסיעות אישי וביטוח מטען.
  • אתרים ופעילויות אשר לא כלולים בתכנית הטיול.
  • ארוחות מעבר לארוחות בוקר המוגשות בבתי המלון.
  • כניסות מוקדמות ו/או מאוחרות לבתי המלון.
  • הוצאות אישיות.

אתרים הכלולים בחבילת הטיול

אתרים הכלולים בחבילת הטיול

 • האמרון המלכותי (Zamek Krolewsky) בוורשה

  האמרון המלכותי (Zamek Krolewsky), נבנה ע"י המלך הפולני סיגיזמונד ה-3 בין השנים  1598—1618. הארמון נהרס כליל ע"י הגרמנים בעת מלחמת העולם השניה ועבודת השחזור התסיימו רק בשנת 1988.

 • המוזיאון לתולדות יהודי פולין

  המוזיאון נפתח לקהל באפריל 2013 ומציג את ההיסטוריה של יהדות פולין. המוזיאון ממוקם בשטח שבו נמצא בעבר גטו ורשה, במקום שבו ניצב בניין מפקדת היודנראט, ליד רחוב אנילביץ' ומול האנדרטה לזכר גיבורי גטו ורשה של הפסל נתן רפפורט.

 • בית הקברות היהודי בוורשה

  בית הקברות היהודי ברחוב אוקופובה (Okopowa) שברובע וולה (Wola), נוסד בשנת 1806, הוא בית הקברות היהודי השני בגודלו בפולין ואחד מהגדולים ביותר בעולם. בית הקברות מתפרס על פני שטח של 83 אקרים (כ-336 דונם), ומאכלס יותר מ-200,000 קברים מסומנים וכן קברי אחים של מתי גטו ורשה.

 • ארמון מלכי פולין (מצודת ואוול) וקתדרלת ואוול

  מתחם השוכן בגובה 228 מטרים מעל פני הים, בגדה השמאלית של הנהר ויסלה. המבנים העיקריים בגבעה הם ארמון מלכי פולין (מצודת ואוול) וקתדרלת ואוול ושניהם מהווים את המרכז השלטוני והן את המרכז הדתי של ממלכת פולין מן המאה ה-11 ועד אבדן עצמאות פולין במאה ה-17.

 • בית הכנסת הרמ"א בקרקוב

  בית הכנסת הרמ"א נוסד ב-1553 על ידי רבי משה איסרליש הידוע בתור הרמ"א. בית הכנסת נבנה בסגנון רנסאנס מאוחר.

 • מפעל שינדלר בקרקוב

  המפעל לייצור אמייל של אוסקר שינדלר, תעשיין גרמני, מחסידי אומות העולם, אשר הציל במלחמת העולם השנייה כ-1200 יהודים ממוות בידי הנאצים.

 • המוזיאון הממלכתי אושוויץ-בירקנאו

  מוזיאון אושוויץ-בירקנאו הוקם בשטח מחנה הריכוז וההשמדה הגדול במחנות ההשמדה שהקימה גרמניה הנאצית במלחמת העולם השנייה.

 • מכרות המלח בווייליצ'קה

  מכרות המלח בווייליצ'קה, מאתרי התיירות הפופולריים בפולין, הוא עיר תת-קרקעית עם מבנים, פסלים וכנסיות – והכל ממלח.

מפת הטיול

מפת הטיול

http://goo.gl/SnU4p3